Rodit ve Strakonicích nebo v Písku?

arbilia
3. dub 2014

Ahoj maminy 🙂 ráda bych znala Vaše názory, kam do porodnice, zda Strakonice nebo Písek. Co člověk, to názor. 😉 S prvním díťátkem jsem byla ve Strakonicích (2012) a teď se rozhoduji, kam podruhé... Děkuji 🙂

lucienm
14. únor 2016

@aguagulka lokální umrtvení jsem měla dvoje a pořád to bolelo jako sviňa (a to jsem měla jen vnitřní stehy) 🙂 ale myslím, že to už je i psychika, člověk má dítě venku, tak prostě chce konec bolesti... Prý bezvadně bezbolestně šila právě dr. Dragounová...

aguagulka
15. únor 2016

Manželé Dragounovi naštěstí v porodnici už nepracují. Naštěstí především kvůli doktoru Dragounovi. Nic hezkého jsem o něm neslyšela, tak jsem ráda že už odešli....

snehurka38
27. únor 2016

Mám čerstvou zkušenost z prosince v Písku a můžu pouze chválit. Všichni maximálně příjemní, ochotní a milí. Strava taky skvělá. Kdybych měla rodit potřetí, tak jedině v Písku.

kuky12
29. únor 2016

Mám také čerstvou zkušenost s Pískem. Musim říct, že při porodu jsem zažila dvě směny a sestry, doktory báječný. Rodila mi jedna sestřička s mladou doktorkou a nemůžu si je vynachválit. Hrozně moc trpělivé, ochotné 🙂 . Na šestinedělí také fajn, jen se mi zdálo, že jednu sestru to nebaví 😀 chtěla jsem po ní tři věci a nedozvěděla jsem se nic.. řekla, že to zjistí a už se neukázala 😀. Jediné co mi tam vadilo a to nejsem pedant na úklid, ale uklízečky si moc záležet nedávají 😢 to je ale pouze malá drobnost. A také společné záchody - pacientky i návštěvy, chlap i ženská - záchody v jednom to mi přišlo drobet na prd. Jednou tam furt dokola lezla jedna parta dětí sem tam a potom dva ucpané záchody a jeden počůranej 😖 .
Příště zkusím Strakonice. Ležela jsem tam na šestinedělí se zdravotním problémem a bylo to tam fajn 🙂 .

elisset
29. únor 2016

Já jsem rodila v Písku v červnu roku 2014 a jelikož jsem tam ležela už dva měsíce před porodem, protože mi hrozil předčasný porod, tak jsem stihla poznat snad veškerý personál. Na porodnici si nemůžu absolutně stěžovat, ženské sestry hodné, doktoři a porodní asistentky taktéž, rodila mě Markéta Kodýmová a Eva Vnenková, musela jsem na císař kvůli KP a super. Atmosféra u porodu příjemná, ještě jsme s doktorkama srandovaly, anesteziolog úžasný pán, ten mě celou dobu porodu hladil po hlavě a povídal si semnou 🙂. Jinak primář Michal Turek je můj gynekolog a taktéž si nemůžu stěžovat. Je fakt, že porodnice mi přijde trochu zastaralá i když teď ji tuším rekonstruovali, ale šlo mi hlavně o lidi, o ten lidský přístup a toho jsem se tam opravdu dočkala. Moc jsem si oblíbila vrchní sestru Lenku Doskočilovou, byla moc hodná a příjemná a taky byla semnou u porodu. A ještě jednu ženskou sestru, ale nevím její jméno, což mě mrzí. Co se týká dětských sester, tak tam už mi to přišlo trochu slabší, některé mohly být milejší, ale zase semnou hrozně třískaly hormony po porodu, tak jsem to možná viděla jinak 😀. Prostě za mě určitě Písek!

ajik123
29. únor 2016

@elisset nevíte jak se jmenuje taková mladá blonďatá doktorka, která rodí ? 🙂 Ona mi rodila a byla skvělá, bohužel nevím jméno. 😕 Chtěla bych to na památku vědět.

elisset
29. únor 2016

@ajik123 no v podstate obe jak Vnenkova tak Kodymova jsou mlade a blondynky tak to bude jedna z nich, zkuste mrknout na fcb maji ho obe a uvidite ktera z nich to byla 🙂

lucias777
2. bře 2016

Ahoj holky a maminky,mam prosbu.. chodim normalne ke sve gynekolozce do Pb,na oba velke ultrazvuky jsem byla v pribramske nemocnici taktez..ale rodit tam nechci..chci v Pisku a tak se ptam,jak to chodi ..staci,abych si tam jen do toho Pisku zavolala a oni mi reknou co a jak... a kdy je tak nejvyssi cas to resit. Jsem v 5mesici. Moc dekuji

aguagulka
3. bře 2016

@lucias777 Ahoj zavolat určitě můžeš. Žádná rezervace v Písecké porodnici není, ale pokud jsi tam nebyla tak bych se tam dojela podívat. 🙂

lucias777
3. bře 2016

@aguagulka me spis jde o to,jestli jako zrovna do pisecke porodnice staci jen prijed na porod nebo chteji,aby me meli pod kontrolou treba ten posledni mesic??

aguagulka
3. bře 2016

@lucias777 Určitě stačí jen dojet. Hodně žen chodí až do konce těhotenství ke své gyn.

lucias777
3. bře 2016

@aguagulka tak dobre. Dekuju

snehurka38
4. bře 2016

@lucias777 Já jsem tam chodila ke konci na monitor - asi na poslední 3 tuším. Oni tě chtějí vidět dřív, než až u porodu, aby věděli, co můžou čekat.

edie13
4. bře 2016

Rodila jsem ve Strakonicích v roce 2013 a podruhé pak před rokem. Byla jsem naprosto spokojená. Porod proběhl rychle, bez problémů, paní doktorky i obě PA byly moc milé a příjemné. Na šestinedělí doporučuji nadstandard. Žádala jsem o něj při příjmu a naštěstí byl volný.

teeru
4. bře 2016

Písek za mě ne 🙂 (mám svůj porod sepsaný na blogu, nelíbil se mi přístup)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru