Sanus v Hradci Králové. Máte zkušenost?

anina32
10. lis 2011

Máte někdo zkušenost s tímto CAR, konkretně s panem doktorem Dejmkem? děkuji za odpověď, čeká nás první IVF.

marhulinka
10. lis 2011

@anina32 jsou tu myslím přímo diskuze,zkus pohledat. Jinak já mám osobní zkušenosti a bohužel žádné kladné....prchla jsem pryč 😉

dadous
10. lis 2011

@anina32 https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ivf-cent... mrkni tady 😵 jinak my mame ze sanusu Nikolku, přístup některych sester dost hroznej, dr jsem měla šilhana, ale jela jsem si tam pro mimi a ne se kamaradit s personalem 😵

marhulinka
10. lis 2011

@anina32 ještě jestli můžu,tak spíš doporučuju Sanus v Pardubicích 🙂

@dadous čau teta 😀

dadous
10. lis 2011

@marhulinka 😀 no nazdar 😀 ale hele ja myslím, že je jedno jakej CAR, v každym jsou mily i protivny sestry nebo doktoři, někdy jsem měla pocit, že je to o ksichtu, nelíbíš se, tak na tebe budem protivny 😵

marhulinka
10. lis 2011

@dadous noo z mé vlastní zkušenosti to bylo spíš o tom,že jako totální nezájem, zanedbaná péče /no i slovu péče se musím smát/,prostě jsme bohužel měli smůlu...navíc dr.Dejmek je vůbec děs běs....nemluví,jen mumlá,neřekne nic sám,člověk musí páčit...dost se nám i stávalo,že tam měl být a nebyl,takže každou chvíli u někoho jiného...
Věřím,že někdo u nich to štěstí měl - třeba jako vy 😉 ale z mého okolí,kdo u nich byl prchl....

dadous
10. lis 2011

@marhulinka aha tak to my s dr docela dobry, no a s tou péčí, ja o tom věděla uplny prd, takže jsem prostě jen poslouchala pokyny a moc to neřešila 😵

marhulinka
10. lis 2011

@dadous jooooo taky jsem to ze začátku neřešila...ale jak pak nastaly problémy,tak už bylo skoro pozdě 😀 Lituju toho promrhanýho času,ani ne tak peněz,pak těch nervů a strachu, že mi dřív někdo neporadil,že bych mohla jinam...
Hold každý se musí rozhodnout...já mluvím za sebe a za mě - Sanus ani náhodou 😅

michaela28
12. lis 2011

@anina32 zdravím, já jsem loni v prosinci začala dojíždět do Sanusu v Hk a přímo k Dr. Dejmkovi. Není to sice žádný upovídaný doktor, ale jeho přístup se mi líbíl. Všechno včetně transferu mi dělal on a teď jsem v 5.měsíci. Všechno je ale souhra všeho, Caru, doktora i konkrétního případu. Držím palce 🙂 .

anina32
autor
12. lis 2011

@michaela28 Můžu se zeptat jak to probíhalo a na kolikatý pokus IVF se zadařilo?

michaela28
13. lis 2011

@anina32 na první schůzce jsme s Dr. vyplnili papíry na pojišťovnu a prohlédl mě, jestli nemám cysty atd. Pak jsem už jen čekala na 2 DC a začala jsem po důkladném vysvětlení od dr. a sestry píchat injekce, ty jsem si píchala asi 12 dni a v průběhu těchto dní jsem byla 3x na ultrazvuku (kontrola růstu a počtu vajíček), když bylo vše akorád dorostlé proběhl ráno pod narkozou odběr vajíček a přítel odevzdal sperma. Měla jsem 19 vajíček, 16 zralých a 11 se nám jich oplodnilo a dobře se vyvíjelo. Za 3 dny proběhl trasfer 2 embrii, ten nevyšel, v únoru proběhl druhý také 2 embrií a také nic ( nakonec jsem měla jiné gyn. problémy, které s oplodněním nesouviseli), v březnu jsem podstoupila konizace děložního čípku a po dozdravení za 3 měsíce, tedy v červnu proběhl další už úspěšný trasfér. Takže celé toto proběhlo v rámci 1.IVF a ještě máme mrazáčky.

frami
19. lis 2011

@anina32 já mám také dobré zkušenosti. Z první IVF od dr. Dejmka mám dvouletého klučinu, když jsme chtěli druhé, tak jsme šli opět k dr. Dejmkovi, 1. KET nám nevyšel, ale ten druhý už byl úspěšný a jsem ve 13tt. Více ve stresu jsem byla ze sestřiček než z doktora, ale musím říct, že co jsem tam chodila teď, tak sestřičky byly fajn.

martaska78
19. lis 2011

Dle sestřiných zkušeností nic moc, 10 let se se Sanusem snažili, až přešla do Arlety v Kostelci, hned po prvním umělku mají chlapečka a potom světe div se úplně přirozeně holčičku 😅

keesi
12. dub 2019

Tak koukám, že přístup sester je stále stejný .-)