Stalo se vám, že vás odmítli v porodnici Vítkovice?

ia.
15. zář 2008

ahoj holky z MS kraje, stalo se vám že vás odmítli ve Vítkovické porodnici (Ostrava)? Je tam poslední dobou poměrně nával, jelikož prý se hodně zlepšili a rekonstruovali sály. A pokud Vás nepřijali, prosadili jste si třeba Porubu? Fifejdy totiž nechci ani za nic.

lucenek
8. pro 2008

jo jo on je masař na sladké ee ale čokolády to je jeho..

krista
8. pro 2008

Holky poprosím vás abyste se drželi tématu "STOP STAV porodnice Ostrava - Vítkovice" jestli chcete kecat o jiných věcech, založte si nějakou drbárnu ve Volné diskuzi. Díky

lucenek
9. pro 2008

ok

artemiss
10. pro 2008

Uauuuu....., koukám, že máme důtku za nedržení se tématu 😠 !!!
Ia. dík za ten flek ve Vítkách, já bych letěla rodit hned, ale BEJBY zlobí - nechce se mu ☹ ....
Holky, založíme novou diskuzi??? Nebo už jste založily??? Kam se přestěhujeme???

zanetka82
10. pro 2008

Ahoj. Tak pojďte do Ostravy 2. I když vlastně Parybka nechce moc se jí tam nelíbí 😉 😉 😅

ia.
autor
10. pro 2008

zanet, já do OVY II skočím, už se tam chystám dýl, Luci ještě poradila od testu po dudlíky, akorát mám teďka docela hoňky, přes den lítám s malým po venku a po večerech musím pracovat, ale dostanu se tam 😵
artemiss, roď už, my už chceme další mimi 😉 a hlavně jsem zvědavá, jestli Miládka nebo Lukášek 😵

artemiss
10. pro 2008

Zanetka, já do OV II. párkrát nakoukla, ale ještě nepřispívala....přidám se teda 🙂.
Ia. ty taky pracuješ z domu? Já slíbila v práci, že od cca3-4 měs budu taky makat. Mobil a noťas mi zaměstnavatel nechal i teď, kdy pracuji jen sporadicky, ale pak to začne. Mám trošku obavu, jak to budu stíhat. Zvládáš to s Vojtíškem? Dá se to? Já bych chtěla makat, hlavně kvůli financím, navíc, pokud koupíme pozemek a budeme mít domek, s čímž souvisí i hypotéka, budu muset makat víc 😒 !!! Pisni co děláš a jak to zvládáš spíš do IP, ať zase nedostaneme za uši, že se nedržíme tématu.
Jinak jsem teda taky zvědavá, já víc vsázím na Lukáška, tak nějak to cítím....

misicka85
11. pro 2008

Tak jsem teď mluvila s kámoškou co dělá PA ve Vítkovicích, jsem se ptala jak to u nich teď vypadá, tak prý je to tak na hraně, mají dost plno ale prý před svátkama mívají volno,většinu mamin co jde tak pouští domů. Tak Artemiss, snad se tam 2 místečka najdou 😀

ia.
autor
14. pro 2008

artemiss, holka, rodíš??????ozvi se nám, esli si eště v kuse...

artemiss
15. pro 2008

Ahooooooooj holky, tak já dnes u Dr. a furt 2v1 ☹ 😝 🙄 😠

ia.
autor
15. pro 2008

no a co ti říkal? už se něco mění?

misicka85
15. pro 2008

Jéé ahoj Artemiss, taky jsem si říkala co je s tebou že se nehlásíš, jsem myslela že už máš mimíska u sebe. Já jsem taky 2v1,zítra jdu do poradny tak jsem zvědavá 😖 😠 ☹

kudelovazuzana
3. led 2010

Ahoj Holky,
vidím sice, že je tato diskuze asi rok mrtvá, ale nevíte někdo jak to vypadá se STOP stavem v porodce. Mám už po termínu a csa do týdne asi porodím.

ia.
autor
4. led 2010

zuzi, to bude asi hodně indi vindi, prostě tam jeď a uvidíš, já přijela a za 2 hodky stop stav, a pak dva dny bylo na šestinedělí jen pár mamin, skoro žádné nové porody, takže to neovlivníš. Snaž se tam dostat za každou cenu, a hlavně jestli tam přijedeš a budeš mít nález, třeba na 2-3 cm, tak už tě jinam nepustí 😉
držím palce, ať holčička vyleze co nejdříve a co nejrychleji 😉 😵

zanetka82
4. led 2010

Ahoj Zuzi...stoprocentně vím že stop stav není právě ve Vítkovicích 😉 kamaradka rodila pravě teď 2.1.
Držím palečky ať to máš rychle za sebou a v pohodě 😉 .

kudelovazuzana
4. led 2010

ia díky za info, já si to myslela.
na dva cm jsem už skoro otevřená, teda na dva prsty, jestli je to to samý. Byla jsem tam dnes na kontrole a doktor do mě tááák hrábl, že teď trochu špiním, tak snad mi trochu pomohl, říkal že do čtvrtka by se to mělo rozběhnout. Já už se tak těším na toho prcka. Sice to bude valibuček 3,80 kg zatím, ale aspoň bude pěkně buclatá.

kudelovazuzana
4. led 2010

zanetka díky, tak to se budu snažit porodit co nejdřív. 😉

ia.
autor
29. čer 2011

ahoj holky, oprašuju tuhle diskuzi, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti z posledních týdnů ve Vítkovicích? Bývají ještě stop stavy takové časté? podle statistiků by měla porodnost klesat, a je nižší, než v předchozích letech 😅
díky za odpovědi

zuzkkkaaa
29. čer 2011

@ia. ahoj zkušenost teda nemám čerstvou, ale jak jsem rodila já, tak byl taky stopstav, ale vzali me na přímluvu a taky tak trochu proto, že jsem tam chodila na předporodní kurz, tak se tam kdyžtak taky přihlaš, jestli chceš mít lepší pocit. Aha te´d čtu, že už máš druhý dítě, tak to je asi pasé co.
Každopádně já po předchozím porodu ve Vítkách, už tam rodit nejdu. Porod byl super, šestinedělí děs. 😀

Ale taky se utěšuju tou klesající porodností, doufám, že mě z porodky nevyhodí a nebudem jezdit po celé Ostravě 😀

ia.
autor
29. čer 2011

@zuzkkkaaa no na předporodní kurz se mi moc nechce, pže už jsem ho jednou absolvovala...no uvidíme. Já byla ve Vítkovicích spokojená, i na šestinedělí si nemůžu stěžovat, a na jiné gyndě než tam jsem neležela, v listopadu mi tam dělali revizi po sam.potratu, vše v pořádku a letos v únoru jsem tam ležela na gyndě s nevolnostma a taky supr, takže moje cesty budou v říjnu směrovat tam. Ale říkám si, že tam přece už nemůžou mít takový fičák jako kdysi..

zuzkkkaaa
29. čer 2011

@ia. No ono fakt záleží jak se kdo rozhodne, jestli tam bude takový nával jak kdysi, těžko říct.. každopádně přeju ať se tam dostaneš a porod ať je hladký 😉 😉

lucenek
29. čer 2011

@ia. často máme na záchrance vyhlášen stop stav na vítky do odvolání..většinou tak dva dny to trvá

zuzkkkaaa
29. čer 2011

@lucenek Luci a jak to vypadá se stop stavem ve fakultce v porubě, něvíš?? Se tam chystám rodit víš? 😝

ia.
autor
29. čer 2011

@lucenek hm tak to jsi mě nepotěšila...no snad budu mít štěstí jako minule.

zuzkkkaaa
29. čer 2011

@ia. KLiiid to bude v pohodě, když mají stop stav znamená, že mají plnej barák ženských 😀 😀 a ty budeš určo mezi nima. 😉

ia.
autor
29. čer 2011

@zuzkkkaaa jj nestresuju, vím že je to část. o štěstí, ale myslím že se dají ukecat, taky záleží, jak vypadá poro, minule jsem přijela na 3cm otevřená, předpokládám že i kdyby stop stav byl, tak mě pryč nepošlou....

zuzkkkaaa
29. čer 2011

@ia. Jooo tohle je taky můj plán přijet až když budu rodit, ale bojím se abych to dobře odhadla, ty druhý porody bejvaj rychlejší. No a vzhledem k mýmu dvouhodinovýmu porodu, aby mě nerodil manža 😀 😀

lucenek
29. čer 2011

@ia.
@zuzkkkaaa
fn taky dost často ale jde o to že jsou spádovka na porody od 26tt., vítky berou od okončeného 38tt a fifky od 34tt, vítky nemaj dětskou resku

ia.
autor
29. čer 2011

@lucenek jj to vím, ale neberou vitky od ukončeného 36tt? pže sestřenka tam rodila v červnu v 37tt...

lucenek
29. čer 2011

@ia. radu jj překlep...sorry

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru