Stalo se vám, že vás odmítli v porodnici Vítkovice?

ia.
15. zář 2008

ahoj holky z MS kraje, stalo se vám že vás odmítli ve Vítkovické porodnici (Ostrava)? Je tam poslední dobou poměrně nával, jelikož prý se hodně zlepšili a rekonstruovali sály. A pokud Vás nepřijali, prosadili jste si třeba Porubu? Fifejdy totiž nechci ani za nic.

ia.
autor
19. zář 2008

holky, já už bych taky ráda řvala🙂)každým dnem sleduju břicho a říkám si " zase pár gramů mimi přibralo"....ve 31tt mi dělala dr měření a mimi mělo 1650g, což prý odpovídá tak 32-33tt, od té doby neměřila a já mám teď panickou hrůzu z toho, že čekám nějakého slona☹ 😔

lucenek
19. zář 2008

ia klid sára měla ve 30tt 2300g strašili mě 4 kilovečkem..ale odhady každý jinak, co doktor tak váží podle stehenní kosti, nebo podle obvodu trupu nebo podle hlavičky a to měření je pak nepřesné..můj dr říkal že bude mít max 3300g a ve fn prej 4kg..a měla 3750g což se dalo a to jsem prcek 160cm 😉

ia.
autor
19. zář 2008

fakt, Luci? jéje tak to jsi mě uklidnila.....páč my sice asi nebudeme mít 50cm drobečka (měřím 180cm a manža 193cm), ale nemyslím si, že bych v sobě nosila 4kg dítě, břicho mám takové spíš menší, ale možná je to tou mou výškou....no uf, uvidíme co vytlačím🙂)a řvát budu taky🙂))už slyším ty sestry "no jo, ty inžinýrky máme nejraděj, samej titul a řvou víc jak cigánky🙂))))))
Luci a ty jsi tuším přenášela, že? a jak dlouho?

lucenek
19. zář 2008

uf týden, ale stálo to za to

ia.
autor
19. zář 2008

týden, jo? no tak to jsou vyhlídky🙂)))no ale prý holčičky se přenášejí častěji než kluci...a já si myslím že budu mít chlapečka, to mi totiž předurčila dr na velkém UTZ, zatímco moje gyndařka si v 35tt usmyslela, že to bude holka, ale tomu moc nevěřím🙂)
ale máš moc krásné fotky, chtěla jsem si udělat umělecké těhu, ale nenašla jsem odvahu po shlédnutí v zrcadle🙂 a počkám si až na mimouše.....

lucenek
19. zář 2008

ty si dupa, já mít kontakt na fotografa dřív tak jdu do těhu aktů i když sem nabrala 20kg teda 18kg celkem....a taky nejsem fotogenish 😝

ia.
autor
19. zář 2008

no já jsem měla kontakt na fotografa z FM, ale když jsem u něho byla, tak jsem byla zklamaná, ty fotky mi přišly takové obyč a nezajímavé, a v OVĚ o nikom nevím. Ale až porodím a trochu se otrkám, tak tě požádám o kontakt 😉 já sem přibrala 14kg a to ještě z daleka nejsem u konce... 😝

lucenek
20. zář 2008

ia a co ty moje fotky v albu se ti nelíbí? dám ti kontakt a jsou skoro zadara 😉

ia.
autor
20. zář 2008

luci, právě že moc líbí, psala jsem, že až se po porodu krapet otrkám, tak tě požádám o kontakt a zkusím tohodle fotografa, ale až po porodu, teď už by bylo riziko něco domlouvat, když už teda dle dr. každou chvíli fičím....takže na dušičky rodím, haha 😀 😀

lucenek
20. zář 2008

ahá tý jo já bych šla do břicha hned ale kontakt jsem dostala až po porodu 😖 jinak bych šla, těd je mi to líto že nemám fotky s bříškem 😔

ia.
autor
20. zář 2008

fakt? no my jsme s manžou udělali pár amatérských doma, a docela se povedly, ale teď už se těším jen na ty s mimísem. Kámoška s malou jezdí až do Rožnova, má taky nádherné fotky, ale čeká 2 měsíce, než ji vezme 😝

lucenek
20. zář 2008

tak to jooo já mám břicha jen pupan jak rostlo ale nějakou pěknou s bříškem vůbec a to je mě líto
a proč nemáš album????? 😲

ia.
autor
20. zář 2008

no zatím se albu bráním, pže mám strach z lidí a trochu se mi z té anonymity nechce, už jsem tady byla jednou registrovaná a vlastně i na beremese a měla jsem pak šílené problémy až se ukázalo, že je dělá kolega z práce, který je dost zakomplexovaný a léčil si komplexy na ostatních. Sice už odešel, ale přesto s albíkem váhám..
ale zato já jsem díky tvému albu "odhalila🙂), že máš za muže jednoho moderátora z mého obl. rádia, které ráda poslouchám, teda i jeho ráda poslouchám, pže má příjemný hlas, ale v některých hodinách to rádio musím přeladit, pže bytostně nesnáším Jekla, nevím proč, neznám ho ani jsem ho nikdy neviděla, ale je mi těma kecama v tom rádiu tak protivný, že to prostě musím přepínat na Impuls 😝

lucenek
20. zář 2008

😅 😅 😅 😅
tak to čubrnim jak to všecko víš?
jeklina už tam nedělá ped Honzou jen když je nejhůř dali mu víkendy 😀 ale jako člověk je fajn

ia.
autor
20. zář 2008

fakt? takže už můžu přeladit?🙂)))věřím že jako člověk je fajn, jenom ty sladké kecy jsem nějak nedávala, kolega s ním chodil na gympl a říkal, že ty kecy má proto, pže je učitel a těm tak trochu hrabe, že..🙂)))hele, nejsem nějaká pátrací stanice, jen jsem tě tuším viděla na beremese a to jméno Honza Hořínek mi něco říkalo a taky jsem ho asi viděla někde na fotkách, pže mi byl z těch vašich svatebních povědomý...

lucenek
20. zář 2008

jo kecy má v rádiu a spektrum posluchačů okolo 12 let..ty sladké kecy má to musím uznat hlavně u písniček na přání
já teda šmejdily neřeším kdo chce ten si špínu nahrabe na kohokoli a kdekoli a jestli mu album na koníku nebo beremku pomůže nebo ne...to už je fuk.Já sem dávám fota za které se nestydím. A znám pár holek co měly pak peklo kecy pomluvy atd..takže tě naprosto chápu....jo prosimtě a mluví někdy Honza o Sáře???Já neposlouchám...radši 😀

ia.
autor
20. zář 2008

ty fakt svého manžu neposloucháš? teda tak to já bych byla nalepená na rádiu, kdybych věděla, že zrovna vysílá🙂))jo jestli mluví o Sáře, tak to si fakt nevzpomínám, ale určo, každý chlap je pyšný na své dítě, a zvlášť na dcery 😀 ale oni stejně moc nemůžou mluvit o svém soukromí a vůbec o čem chtějí, ne? podle mě mají dané, co mají říkat,ne? já si pamatuju, jak Orion začínal, to jsem byla ještě na základní škole a milovala jsem platonicky Jirku Korbera, vysílal od 16-20hod a jezdila jsem s dalekohledem na koleje VŠB a koukala na něho...🙂no magor. Ale hezky se na to vzpomíná 😀

lucenek
20. zář 2008

no jak kdy ale co je sára na světě tak ee není čas kojím koupu pak teda vše u telky.....tak Honaz právě někdy mluví oni to nemaj jako zakázané....dané mají jen témata a časy vstupů a to co řeknou o sobě to je na nich třeba když se střídaj....právě jsem chtěla vědět jestli něco nekeckal sára se narodila v sobotu a hany šel v neděli vysílat..tak mě to zajímá on mi to doma totiž nechce říct lump jeden..
..to máš náhodou krásný vzpomínky....náhodou já hanyho milovala už ve svých 17 let co jsme se poznali...a deset let na to jsme svoji a máme dítě 😀 😀 😀

ia.
autor
20. zář 2008

fakt? tak to je hezký...deset let to teda klobouk dolů, já měla trochu bouřlivější mládí, a manžu znám od 24, ve 27 jsme se vzali a teď ve 29 čekáme mimouše (my jsme stejně staří, vlastně já o 4 dny starší 😀 ), moc jsem to chtěla stihnout do třiceti, tak jsem ráda že to vyšlo.
jj to chápu, že nemáš na nic čas, a jen se věnuješ dceři, já se přiznám si to zatím nedokážu moc představit, zatím tady brouzdáme s mužem po baráčku a říkáme si, ať už tady s náma je a můžem se s ním/ní mojinkat a mazlit, ale myslím že ta pravá realita bude trošku někde jinde🙂))))

lucenek
20. zář 2008

tý ale my se jen poznali před 10 lety to jsem, byla žába...jako partneři jsme 3 roky
idu gojgat 😀

ia.
autor
20. zář 2008

ahááá...tak dobrou 😵

lucenek
20. zář 2008

tak co proberem ted, asi stop stav ve vítkovicích 😀

parybka
20. zář 2008

ia: tebe bych chtěla poznat, moc lidí, kterým koukám zpříma do očí neznám 😀 taky měřím 180... a já měla pupek, že sestry se divily, že mám odhad jenom na 3300 a tipovaly mi víc a měly pravdu, O. měl 3800. A to přenášení že je prý jenom u děvčátek pravda není, já přenášela 9 dní...
a jestli to stihneš.. tak si ty těhu fotky určitě nech udělat... já už si ani nevzpomínám, jaké to bylo mít břicho a když koukám na fotky (viz album), tak nevěřím, že jsem měla tak obrovský pupan 😅

Luci: prý dupa.. to je roztomilé oslovení 😀

holky, zajímalo by mě, jestli jste měla některá jako PA Nikolu Proškovou... já ji měla a byla jsem s ní naprosto spokojená, byla skvělá...

lucenek
20. zář 2008

parybka já rodila v porubě 😅 vlastně sem ani nepatřím

ia.
autor
21. zář 2008

ahoj parybka, takže nejsem jediná takhle vysoká v OVĚ?🙂))pupek mám ale relativně malý, takže jsem zvědavá, kolik bude miláček vážit. A kolik to vaše zlatíčko měřilo při porodu? Ale 3,80kg není zas taková hrůza, ne? Co se týče Nikoly Proškové, tak já sice ještě nerodila, ale je to moje spolužačka ze základní školy, za svobodna se jmenovala jinak, ale na posl. srazu říkala, že je Prošková a že dělá PA ve Vítkovicích. Takže taky možná na ni kápnu, když jsme spolu chodily 8 let do třídy, tak by to bylo docela fajn vidět známou tvář🙂)))

ia.
autor
21. zář 2008

holky, a včera jsem na to s manžou "hupla", no s tím břichem je to silné slovo, pak jsem dala horkou sprchu, deci červeného, a kroutila jsem se při nepravidelných kontrakcích do desíti do večera, a pak to přešlo 😔 po schodech taky chodím, tak já už fakt nevím. Prostě je ten náš skřítek svéhlavý a vyleze si až bude chtít on 😀
jinak parybka, teď jsem si četla tvůj porod, moc hezký, já teda plán nemám, vše nechám na nich a uvidíme. A na to, že jsi tak vysoká, (předpokládám že manža taky) tak Ondrášek nebyl moc velký (52cm). to já to naše dítko odhaduju tak na 56cm 😀 právě proto mám z vel.56 asi tři kousky oblečení, jinak vše 62🙂))))))taky jsem koukala na tvoje fotky z těhu a fakt jsi měla teda v tom 41tt velké břicho, já mám menší a ještě ho mám o hodně více dole....

lucenek
21. zář 2008

no teda já mám 160cm a porodila jsem sáru vse 3750g a bez šmikance 😀 takže na výšce váha dítěte se nedá tipnout i když je fakt velké břicho jsem měla furt

ia.
autor
21. zář 2008

luci, bez šmikance? tak to teda klobouk dolů. a jak jsi toho dosáhla? od přírody, nebo jsi tomu pomohla masáží hráze? manža poctivě masíruje a navíc piju čaj z maliníku 2x denně....

janeyzelvicka
21. zář 2008

ia: dělala jsem to samý 🙂

lucenek
21. zář 2008

ni nemasírovala jsem maliníku byla přepitá takže asi od přírody, ale hany říkal že když šla hlavička tak mi to tam masírovala PA oni celkově se snaží od epiziotomie ustoupit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru