Stalo se vám, že vás odmítli v porodnici Vítkovice?

ia.
15. zář 2008

ahoj holky z MS kraje, stalo se vám že vás odmítli ve Vítkovické porodnici (Ostrava)? Je tam poslední dobou poměrně nával, jelikož prý se hodně zlepšili a rekonstruovali sály. A pokud Vás nepřijali, prosadili jste si třeba Porubu? Fifejdy totiž nechci ani za nic.

ia.
autor
28. zář 2008

no to já mám, pak se tady svíjím, pže mi neskutečně ztvrde celé břicho 😀 😀 takže deset vteřin uááá a pak deset minut bolestí 😀 😀 😀
dneska je nádherně, určo vyrážíš kočárkovat, co? my na procházku po Běláku, jen co si manža zdřímne...

parybka
28. zář 2008

jojo, dneska bylo fakt krásně 🙂
my byli na Ostravici na opičárně, tak jsem si polozila.. bylo to fajn, zpočátku mi to vůbec nešlo a pak se mi to zdálo krátké 😅 a jsem teda slabá jak moucha
odpo přijeli manžovi rodiče, jen na chvilku

ia: mi se to taky rozjelo po sexu... po jsem nejdříve měla poslíky až do 4 do rána a pak druhou noc se to rozjelo. Jinak jsem posly neměla vůbec, naštěstí, a taky jsem předtím strávila tři dny na záchodě s průjmem, takže u mě bylo docela poznat, že se to už fakt blíží. Teda ten "orgáč" 😀 není nutný 😉

ia.
autor
28. zář 2008

jů paryb tak to jste měli príma výlet....na Ostravici je fajn, my jsme původně uvažovali o Pustevnách, ale nakonec jsme šli tady u nás v Proskovicích na obídek do místní hospůdky, kde probíhali husí hody (když ještě nekojím tak jsem se nadlábla zelím a husou🙂) a pak jsme fičeli přes Bělák k našim do Hrabůvky na kafčo, takže taky prima den. Má se to počasí udržet, takže se budete určo courat po Ově s kočárkama, ani nevíte jak vám závidím...dneska teda dáme ten sexík, třeba to konečně zabere, když ty předchozí ne e🙂)

parybka
28. zář 2008

No.. určitě jednou to zabere 😀

já ted nejsem v Ostravě, jsem u mamky na baráku, kousek za FM, takže jsme to měli na Ostravici blíž. Paráda, dát kočárek ven a věšet prádlo venku, dneska jsem i stihla poplevat zahrádku.. tak z toho mám dobrý pocit 🙂
Ty poslední dny jsou náročné.. vydrž, za chvilku bude mimi venku 🙂 Každý den koukám, jestli tu ještě jsi nebo ne.. 😉

kitty68
28. zář 2008

ahojte kocky

jdu se podivat jak valci ia 😀 a vidim ze dnes cekate 😵

no s tema velikostma miminek me urcite nedozenete 😅 moje ellus mela 57cm a 4490g 😀 😵

parybka
28. zář 2008

kitty: teda....pěkný obřík, ale přiznám se, že bych takového cvalíka nechtěla, mi stačilo mých 3,8kg. Už se srovnala a je v normě? kolik váží teď? jinak blahopřeji k "měsíčnínám" 🙂 ... to se do roka musí 😀

kitty68
28. zář 2008

no srovnala 😅, ona se narodila na 98 centilu, a od 6 tydnu byla az skoro do ted dost pres, ale ted uz spadla zpatky na 99.8 centil, jdu ji zitra nebo pozitri tak uvidim a napisu.

a to podotykam ze js mela mensi bricho nez segra a jeji mala mela 47 cm a 2900 g

parybka
29. zář 2008

ia není, že by to stihli před zdražením...? 😀

lucenek
29. zář 2008

myslím že je v porodce bobik 😀

lucenek
30. zář 2008

tak už je to jisté i.a už není 2v1 😀 😀 😀

parybka
30. zář 2008

kitty: tak jak jste dopadli na prohlídce, kolik malá váží teď?

sestrakatka
6. říj 2008

Ahojte mamčí 🙂
chci vás jen pozdravit, my máme ještě dost času na porod.......jsme v 19týdnu, jen sbírám informace o porodu a nemocnicích apod.
Lucenek tebe zdravím obzvlášť, protože tě znám. Dělám totiž na fakultce v Porubě na akutním interním příjmu, občas jak jsi ještě jezdila s rychlou si nám dovezla nějaký ten dáreček. Ale taky tě znám, protože si bydlela kousek ode mě...jezdila jsi 58 do práce, že?? Občas tě vídávám s kočárkem, teď už ale přes rok bydlíme u kulturáku-u Alšáku- takže už sousedky nejsme. Ale je to fajn, když tady člověk někoho zná....třeba jen z vidění.
Chci taky rodit v Porubě, tak jsem zvědavá jak to dopadne. A ty jsi byla spokojená v porodnici??
Tak se mějte hezky a držte se s mimískama 🙂 😉 🙂 😉 čauki Kača

lucenek
6. říj 2008

jé čááááu sestro
ukaž se at vím kam tě zařadit 😀
jako zaměstnance tě vemou i kdyby měly full tak jako já došla že je full a musí mě převézt jinam a když říkám že jsem zaměstnanec tak byl flek i na nadstandartu a ten jsem neplatila ani přítomnost otce u porodu...takže výhgody veliké a spokojenost maximální fakt podruhé zase jedině tam, příjem, sály, šestinedělí kojenecké vše na 1 😀

sestrakatka
6. říj 2008

Tak mě tam máš, nevím ale jestli mě tam poznaš, je to sice letošní foto, ale uvidíš.
Tak to jsem ráda, ale i zvědavá. Kam jsi chodila na gyndu? Já chci ke konci přejít právě na fakultku na amb. ať o mě vědí co nejvíc informací. Chodila jsi na nějaký ten předporodní kurz......a kam?

lucenek
6. říj 2008

tý prd vidim
já chodila na kurz právě k nám a v poho asi jinak nemám s čím srovnat ale chod se plavat cvičit a pak povídat 😉
na gyndu chodím ke svému sokromému do centra ale pak kolem 36tt mě předáváal do péče fn a na poradny zbylé jsem chodila tam

parybka
7. říj 2008

ia pořád nikde.. už je to dost dlouho... ? 😕

smardik
7. říj 2008

holky nevíte jestli je ted ve vítkovicích stopstav?

lucenek
7. říj 2008

paryb taky si říkám snad ne komplikace ☹
smardik nefím

parybka
7. říj 2008

nakukuju každý den, snad se ozve 🙂

smardik: taky nevím, ale to se mění každý den...

ia.
autor
9. říj 2008

ahoj holkyyy, tak jsme doma, porodili jsme 29.9.2008 v 5.10hod ráno ve Vítkovické porodnici a máme Vojtíška, 4,20kg a 52cm. Do porodky jsem přijela v 1.30hod, takže rychlovka, ale malý měl extremně krátký pupečník, takže mě museli nastřihnout, ale dobrý, no a pustili nás až dnes, pže malý ode mě chytl rýmu a tak bral antibiotika a stále bere ☹ díky že jste na mě mysleli, ještě se ozvu a napíšu podrobnosti, papapa 🙂

janeyzelvicka
9. říj 2008

ia. moc moc gratuluju 🙂

smardik
9. říj 2008

ia moc gratuluju k Vojtíčkovi 🙂

ia.
autor
9. říj 2008

holky díky moc, bylo to na palici tam být tak dlouho, ale zvládli jsme to, bobek prostě u porodu chytl nachlazení a nemohl se z toho dostat, ještě není úplně ok, musíme příští týden na rentgen plic atd, ale hlavně že jsme doma. Jinak musím šíleně pochválit Vítkovickou nemocnici, je to až neuvěřitelné, ale nepotkala jsem tam žádnou protivnou osobu, sestry na gyn i na dětském byly úžasné a moc nás toho naučily. Měla jsem nadstandard, takže to bylo fajn, že nás nikdo nerušil. Jinak u porodu jsem měla asistentku Vlaďku a řeknu vám, to byl hotový anděl. Byla fakt skvělá, podporovala mě, ukazovala jak dýchat, hodně komunikovala semnou i s manžou, no fakt parádička. Jinak porod popíšu v kolonce "jaký byl porod". JO a co se týče stop stavu, tak den předtím než jsem jela do porodky, tak byl zastaven příjem, a když jsem přijela já v noci, tak jsem byla jediná na porodním sále, pár hodin po mě přijely tři maminy a první čtyři dny na šestinedělí nás tam bylo pět a půl, skoro žádné maminy, no a v polovině týdne najednou nátlak jako prase, a porodka praskala ve švech. Takže je to o štěstí.....

lucenek
9. říj 2008

i.a gratulace takže můj tip o klučíkovi se vyplnil tož idu si tě přečíst

parybka
10. říj 2008

ia: taky moc gratuluju a jsem ráda, že jste v pořádku. Už jsem si říkala, kde jste tak dlouho 🙂

na rýmu antibiotika???? 😠

ia.
autor
10. říj 2008

parybka: sedlo mu to na plíce, teplotu sice neměl ale to víš, ti dr dnes nechtějí nic riskovat, takže jedny antibiotika měl 7 dní a ted máme další na 6 dní. Mám šílené výčitky, že díky mému nachlazení od narození bral takové svinstvo..
ted ho manža uspává, já sedím dole a chůvička se otřásá v základech, tak to tam budu muset jít zkontrolovat🙂))

zanetka82
10. říj 2008

Ia.....blahopřejí k chlapečkovi 😉 . hlavně že to není nic važnějšího, my měli taky antibiotika od narození do jednoho roku. A je vše v pořadku. Dokonce i zoubky má krásné a já měla strach že mu ty antibiotika rozežerou patro. 😉
Tak vám přejí ať se brzo sehrajete a ať jste brzo zdraví. 🙂 ...taky jsem rodila ve Vítkovicích 😉 byla to paráda 🙂

parybka
11. říj 2008

jejda.. já tu včera psala a nic tu není 😨
psala jsem, že výčitky nemusíš mít.. já vím, že je to blbý hned od narození cpát malému atb, ale doktoři se jistí, že... Hlavně, at je zdravý
A na Nikolu jsi narazila? jsi to měla krásně rychlé, tak se ani směny nestihly vystřídat, co?
Co jsem slyšela, tak Vlaďka je skvělá, původně jsem ji chtěla k porodu, ale ztratila jsem na ni číslo.. moje smůla 😅

ia.
autor
11. říj 2008

zanetka: rok ATB? proboha to se může? ☹ to je hrůza 😕
paryb, na Nikolu jsem nenarazila, pže tím že jsem dorazila do porodky v půl druhé a v 5.10hod jsem porodila, tak jsem stihla jen jednu směnu...🙂)

lucenek
12. říj 2008

takže taky rychlovka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru