Výběr porodnice. Jak na to? Stačí tam zavolat?

mirin
31. srp 2007

Asi hloupá otázka, ale přece, když si zvolím určitou porodnici, co je třeba udělat pro to, abych tam mohla rodit? Je nutná osobní návštěva a domluva nebo se stačí domluvit telefonicky??? Mám sice ještě čas, ale nerada bych něco zanedbala... Nebo až na to přijde, tak stačí prostě jet a vezmou mě?

myschka
31. srp 2007

Ahojky, myslím,že nemáš moc času a pokud chceš rodit v nějaké porodnici o kterou je zájem a má dobrou pověst tak se bojim, že už tě nevezmou☹ jinak v menších městech si nic zamlouvat nemusíš, prostě až to přijde dosažis tam a hotovo 😉

lenkazdenek
31. srp 2007

Mirin, u každé porodnice je to jinak,v těch lepších se musíš nahlásit hodně dlouho dopředu,u některých stačí když tam začneš chodit od 36 tt do poradny,někde jen přijedeš rodit,takže nejlepší je do porodnice zavolat a pro jistotu se pozeptat 😉

prada
31. srp 2007

Mirin, já jsem třeba musela jet sepsat porodopis, takže o mě teď vědí a počítají se mnou...

mikca
31. srp 2007

mirin, já nic nikde neobíhala, ve FN tě musí vždy, teda pokud nemají přeplněno, ale to se většinou estává. jinak sesbíráš hodně info na netu...ale když někam zajdeš na jukandu, tak ti určo vše ukážou a poví 🙂

Jo a v Plzni přece otevírají na Locháči novou, prej bude nádherná. A ruší vojenskou, takže bude jen Mulačovka a ten Locháč ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru