Výborný gynekolog v Praze. Poraďte

nikitazak
25. čer 2007

Prosim, zda by mi nekdo neporadil opravdu dobreho gynekologa v Praze. Chodim nyni k lekarce, kde se plati v tehotenstvi 6000,-Kc jakysi nadstandard. Kdyz jsem tam ale prilitla vystrasena na pocatku tehotenstvi , ze spinim, rekla mi doktorka at si zajedu do nemocnice, ze ona neni v praci, ze je tam jen na skok. V 10/07 jsem prisla v 10tt o dite (zamlkle teh.), tak jsem nyni asi kapanek citlivejsi. Tak mam trosku pocit, ze bych si mela 6000,- schovat na kocarek a najit si opravdu dobreho lekare- trebaze co se tyka ordinace nebude tak moderne vybavena jako tato, ktery bude i citlivy a dokaze pochopit, ze co pacinetka to individualita. Moc dekuju za pripadne tipy.Jinak - klidne i soukromi lekari-rada zaplatim, kdyz bude za co.

kim
25. čer 2007

Niki: já jsem chodila k úžasné Dr., ale odešla jsem od ní, kvůli placení, platila jsem i UTZ na potvrzení těhu(350,-)což se mi zdá šílený, 200,- za těhu průkazku, dokonce 70,- za odběr krve - stříkačka, baňky!!!!!Ale jestli by Ti tohle nevadilo, tak jinak přístup super, vždy jsem tam byla min.půl hodky a plně se mi věnovala!!!!!!!!!Až musela chodit sestra upozorňovat, že by už měla končit!!!!!Koukni na sránky vévévé.gynae.cézet a držím palečky, aby další těhu bylo v pohodě!!!!!!!!!!

edimon
25. čer 2007

ahoj nikitazak...já chodím k dr. Mikulíkovi na Malostranskou. Je to soukromá ordinace...malá, ale já si stěžovat nemůžu. Sice jestli čekáš, že tě sestřička a pan doktor budou zahrnovat informacema, tak to ne...ale můžeš se jich sama zeptat na cokoliv. Vždy jsou milí a ochotní...a nikdy se mi nestalo, že by mě odehnali. Když jsem měla problémy, tak mě hned někam vcucli..a když jsem volala, že jsem opakovaně krvácela i po vyšetření, které vypadalo ok(né v těhu), tak ¨se mě sestřička zeptala na pár otázek a poradila mi, co mám dělat. Vždy byla milá a sama mi říkala, kdyby cokoliv nebo sebemenší dotaz, tak ať si zavolám...a pan dr je taky fajn. Není takovej ten úpěnlivej, že by tě hned hnal na všechny vyšetření, ale zase si raději některé věci hlídá. Platí se tam ročně příspěvěk 1000,-kč ale já jsem teď v 18tt a za žádné odběry a ani za UZ jsem nic neplatila. Jen 150,- za fotečku, ale za to se platí snad všude 😉 A jak píšeš, že jsi citlivější...tak myslím, že přístup sestřičky a pana dr v ordinaci gyncare by ti vyhovoval..vždy mě přivítali s úsměvěm, což je pro vyplašenou maminu hrozně fajn 😉 Tak mrkni na www.gyncare.cz pa a hodně štěstí 😉

lazenka
25. čer 2007

Ahoj Nikitazak-mně rodila Mudr.Míša Klímková u Apolináře,ale ordinuje i v soukr.ordinaci v Holešovicích.Je trošku svá,razantní,ale ve svém oboru vynikající.Kdybys měla zájem,napiš mi do IP.Hezký den.

ao
25. čer 2007

Nikitazak: mám taky moc fajn doktora v Praze, platí se tam obecně roční poplatek 600 Kč (50 Kč/měsíc) ale jinak nic. Pacientky bere. Pošlu ti kontakt do IP.

nikitazak
autor
25. čer 2007

moc vam dekuju, kouknu na ty odkazy. ja prave byla na zacatku cervna v 6.tydnu na potvrzeni tehotenstvi a na dalsi kontrolu jdu az v polovine cervence, coz je rozdil 6.tydnu. a me by pritom stacil aspon jeden max 10 min UZ na potvrzeni, ze srdicko bije a je vsechno v poradku a ja mam klid!!tak jeste jednou vam dekuju

qiara1
5. lis 2009

Ahoj holky, poradíte nějakého dobrého gynekologa v okolí metra Flóra, Jiřího z Poděbrad. Nám. Míru na Vinohradech? Díky

gucci
5. lis 2009

já chodím do gyncentra Hloubětín k dr. Štastné, je bezvadná, moc doporučuju

qiara1
5. lis 2009

Do gyncentra jsem chodila k Dr Kačerovi a byl úžasnej. Ale teď sháním někde blízko, abych nemusela MHD, nebo autem.

marketkosina
3. srp 2010

Můžu se zeptat kde v Holešovicích ještě pracuje Míša Klímková???
Protože sehnat jí u Apolináře je zázrak, Je hodně vytížená.
Děkuji.

marketkosina
3. srp 2010

@casiopeia Děkuji moc.

amorcilla
4. srp 2010

Já doporučuju také Gyncare. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru