Znáte porodnice podporující bonding? V Praze

otynacek
8. zář 2012

Znáte někdo porodnici podporující bonding v Praze? Čekám druhé miminko a ráda bych ho měla po porodu hned u sebe na bříšku. Poprvé jsem rodila u Apolináře. Všechno super až na ten bonding. Vyžádala jsem si ho před porodem, ale pak mi mimi na břicho nedali. asi jsem se měla přihlásit, ale jako prvorodička jsem byla asi ze všecho vykulená a nepřipomněla jsem se. Rodila jste některá u Apolináře a dali vam miminko hned na bříško?Díky za každý komentář.
Lucka

diviska
8. zář 2012

ahoj, Neratovice. Není to sice úplně Praha, ale já bydlela na Barrandově a taky jsem tam rodila. Nakonec to sice dopadlo blbě - sekce ve 35tt, ale byla jsem tam dlouho, tak vím, že na tohle jsou tam fajn!

tichackova
8. zář 2012

Podolí😉

mandragora10
8. zář 2012

Ahoj, poprve jsem rodila v Krci a tam mi to dokonce sami nabidli, ani jsem se nemusela hlasit.

jasminy
8. zář 2012

Podolí, dali mi mimčo sami od sebe.

eloana
8. zář 2012

Podle me zalezi na doktorovi..... rodila jsem obe deti ve stejne porodnici.... dceru mi nedali a syna ano

jankadudova
8. zář 2012

Zalezi v prve rade na stavu miminka ihned po narozeni. Pokud neni vsechno ok, tak je bonding druhorady. Jinak napr. Krc, Podoli, Motol....proste vsude se zdrave miminko dava na bricho, zvlast, kdyz si to maminka preje.

kammka
8. zář 2012

v Podolí mi dceru v roce 2007 dali na břicho už zabalenou do pleny... letos v Benešově kluka na břicho dřív, než tatínek šmiknul šňůru.. a do Bene to není daleko, krom toho super personál, nádherné pokoje se sociálkou, s Podolím a Krčí nesrovnatelné. 😉

svoba
8. zář 2012

Podolí. hned mi malýho položili na břicho. a to jsem to ani extra nezmiňovala předem. nebyl čas 😝

jirinkas
9. zář 2012

v r. 2009 mi na Bulovce dali malého na břicho taky bez ptaní. Loni dvojčata ne, šly fofrem do inkubátoru.
Podle mě záleží na domluvě a zdravotním stavu maminky i miminka.

mmlenka
9. zář 2012

Před měsícem jsem si u Apolináře požádala o bonding pár minut před tím, než Vítek "vyšel" ven. Bohužel to PA odmítla a já se v tu chvíli neměla energii hádat. Teď toho lituju. Dali mi ho jen na chvilku po nezbytných procedurách, ale oba jsme byli oblečení. A pak ho zabalili úplně a nechali ho tam asi půl hodiny.

pejtho
10. zář 2012

Já jsem tedy nerodila v Praze, ale v naší porodnici to standard není. Ale při porodu jsem požádala, aby mi malou dali hned. Vyhověli bez námitek. Dlouho mi malou ale nenechali, protože byla celá fialová a neplakala. Nicméně vše bylo v pořádku, ale pro jistotu jí asi po minutce odnesli na ošetření a za pár minut už mi jí přinesli zabalenou v plence.
Ale myslím, že záleží na PA a doktorce, jak se k tomu postaví a určitě bych se nebála kdekoliv požádat.

kaatulka
10. zář 2012

Podolí 🙂, pak ho teda zabalili atd., ale nechali nás celé dvě hodny na pokoji 🙂 (teda jako na sále)...

palomitacheca
10. zář 2012

Rodila jsem v Motole a dceru mi na břicho položili, i když už s přestřiženou pupeční šňůrou.

vicky007
10. zář 2012

Na bulovce dávají automaticky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru