• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

rencatupa

Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi.
Já mám sedačku v této kategorii, šla sem do toho co mi přišlo jako nejlepší poměr cena/výkon a hlavně bezpečnost a stavila jsem na osvědčený Romer a nemůžu říct nic špatného :slight_smile:
31. bře 2016 ve 20:41  •  1 dítě
Souhlasím s maminkama, taky se mi zdá že je tam ještě vložka, zkuste ji vyndat :slight_smile: jinak když se vám to tedy nezdá tak mrkněte na kategorii 0-18kg, třeba Romer nebo Cam Gara či Chicco, ale nejlepší je si to zkusit přímo v prodejně i s prckem :slight_smile:
31. bře 2016 ve 20:39  •  1 dítě
My máme cestovní Zopa a je fajn ale taky ji máme spíš jako ohrádku, když něco dělám dávám mimi spíš do lehátka, to máme Brightstars s vibracemi a dobře tam vydrží :slight_smile:
29. únor 2016 v 11:33  •  1 dítě
Já nemám zkušenost s tímhle modelem ale mám taky Cam a je to podle mně dobrá značka, mají kvalitní kočáre, mám od nich i jídelní židličku a ta je taky fajn takže já bych se nebála do toho :slight_smile:
29. únor 2016 v 11:28  •  1 dítě
Koukni ještě na Cam Fluido Allegria, je prostorný i pěkný, záda jsou polohovatelná a je moc lehký má jen kolem 8 kil nebo o něco míň :slight_smile:
29. únor 2016 v 11:24  •  1 dítě
Tenhle Easywalker má kámoška, ona má dvojčátka a když jsme někde spolu byli bylo to v pohodě, vypadal že je kvalitní, neměli sme problém nikam vlézt ani do šířky takže asi bez problémů :slight_smile: jiná kámoška pořizovala pro sourozence ješte Britax B-Agile Double a taky dobrý :slight_smile:
29. únor 2016 v 11:12  •  1 dítě
Taky bych řekla že asi bude, všechny tyhle světlé až neonové barvy asi budou mít tuto "funkci" ale pokud bude potah snímatelný, pratelný a moc se vám líbí tak se to snad zvládne :slight_smile:
29. únor 2016 v 10:51  •  1 dítě
Já dávám nejčastěji do lehátka, mám od Camu no máme i cestovní postýlku kde se někdy hraje jako v ohrádce, střídáme to :slight_smile:
31. led 2016 ve 22:46  •  1 dítě
Ahoj my máme Cam Giocam ale ségra má Zopa a to je taky pěkné, jinak když chceš jak říkáš fakt super mně se líbilo Brightstars Seneca ale nešla jsem do něj skrz ceny :slight_smile:
31. led 2016 ve 22:44  •  1 dítě
Ahoj my máme lehátko Cam Giocam a využívám ho hodně, jinak prcka jsem do něj dávala cca od 2 měsíců, ale myslím, že i dřív by to bylo v pohodě :slight_smile:
31. led 2016 ve 22:42  •  1 dítě
Tak zkuste třeba rostoucí Zopa Grow Up http://www.funbaby.cz/eshop/na-doma/zidlicky-lehacky/zidlicky/zopa-rostouci-zidlicka-drevo-col-white/ přizpůsobuje se tomu jako dítě roste a má nosnost až 60 kil :D
29. lis 2015 ve 21:30  •  1 dítě
Já jsem rodila v srpnu a taky byla malá v zavinovačce, já mám značku Baby Matex a určite se nepřehřívala ono ty miminka potřebují teploučku i když nám se to nezdá :slight_smile:
29. lis 2015 ve 21:23  •  1 dítě
Já myslím, že jo protože v téhle kolébce se může rozčilovat časem že na vás nevidí a nevydrží tam možná. Já lehátko mám a je to právě super když třeba vařím tak jí tam dám a ona kouká na všechno, vidí na mně takže je klidná. Já mám Cam Sonnolento a jsem moc spokojená :slight_smile:
29. lis 2015 ve 21:15  •  1 dítě
Mrkněte na Britax B-Agile, má hliníkovou konstrukci a tak nebude těžký jako Concord, nemá ani 10 kilo nebo ještě lehčí značka Cam, některé sporťáky mají jen kolem 7 kilo což je fakt suprové :slight_smile:
29. lis 2015 ve 21:09  •  1 dítě
Já mám jednorázové když někam potřebuji jet nebo tak a na dome jsem bez když to jde a když ne tak mám taky pratelné od Aventu objednávala jsem je na eshopu Funbaby a sajou dobře, ještě neprotekly ani jednou
29. lis 2015 ve 20:51  •  1 dítě
Ahoj, já jsem po porodu používala pás značky Carriwell, stál kolem tisícky no opravdu byl dobrý, nepařila jsem se v něm a účel plnil takže já bych šla do něj znovu. Objednávala jsem ho přes eshop Funbaby :slight_smile:
29. lis 2015 ve 20:15  •  1 dítě
Já mám vaničku Cam Bollicina, líbila se mi a malinké se zatím koupání líbí takže jsem spokojená, vanu nemáme takže vanička byla jistou volbou :slight_smile:
25. říj 2015 v 11:07  •  1 dítě
Nato asi není univerzální rada, udělej si to tak, aby to hlavně vyhovovalo tobě i s tím, že přebalovat budeš ještě nějaký ten pátek :D Já mám přebalovací komodu Cam Asia Bianco, má 100 cm výšku, pod vyklápěcí podložkou je skrytá vanička a v šuflících mám vše po ruce takže mi to maximálně vyhovuje. Malinká je zatím prcek takže mi nezabere na podložce žádné místo :D a to si říkám, že je dobře protože bude stačit i když podroste :slight_smile:
25. říj 2015 v 10:52  •  1 dítě
My máme taky letní potah Britax, no malinká se narodila teď v srpnu takže to ještě na sobě moc odzkoušené nemám, ale koupili jsme to naraz se ségrou ona má rok a půl holčičku a ne žeby se vůbec nepotila, to ne v tom vedre ale ten frote potah se lépe opere než ten originál sedačkový třeba i na dovolené když není po ruce pračka, takže za mně jsem pro :slight_smile:
25. říj 2015 v 10:24  •  1 dítě
My jsme na židličku ještě nedorostli :D ale moje ségra má rostoucí dřevěnou Zopa Grow up, má dva pultíky jeden plastový, ten nechává častěji protože se lépe omývá než dřevěný :slight_smile:
25. říj 2015 v 10:17  •  1 dítě
Já měla vložky do podprsenky od Chicca a byla som spokojena, jak píšou holky jsou i antibakteriální takže jsem neměla žádný zápal a kalhotky jsem měla Carriwell, obojí jsem objednávala najednou z eshopu Funbaby, protože jsem to řešila dost pozdě a to mi celkem otékaly nohy tak jsem jen ležela a klikala :D :D
25. říj 2015 v 00:11  •  1 dítě
@danger007 tak jsem ráda i když jsem nepomohla :D ať slouží :slight_smile:
29. zář 2015 ve 20:15  •  1 dítě
Já myslím že Britax celkově je už tak známá a osvědčená značka že snad není co zkazit, já jsem sice nakonec koupila kočárek značky Cam no Britax byl určitě v užším výběru :slight_smile: třeba ten B-Motion má moje sousedka a je moc spokojená, vozí v něm už druhé dítě :slight_smile:
29. zář 2015 v 16:05  •  1 dítě
Nejsem si úplně jistá, jestli sháníš korbu od ruky nebo je ti to jedno a jen sháníš :D protože novou jsem našla tady v eshopu www.funbaby.cz/baby-jogger-hl-korba-deluxe-teal/ :slight_smile: jestli to mělo být pouze od maminek tak pak jsem nic neřekla :D
29. zář 2015 v 15:54  •  1 dítě
Já myslím že ono to spíš záleží na materiálu kol, jasně ze ta plastová nejsou moc pro terén a více drncaji :slight_smile: já mam kočárek Cam Fluido Orsobello s gumovými koly a zatím jsem ve městě problém neměla, ale ještě jsme jen v korbičce tak sportovní část co se týče toho padání stříšky ještě nemám odzkoušeno :slight_smile:
29. zář 2015 v 15:38  •  1 dítě
Jo ručičky nejsou vhodný ukazovatel, já zkouším na nosánku, ale málokdy je to potřeba protože mimčo se zatím hned ozve když není něco napořádku :D
29. zář 2015 ve 14:01  •  1 dítě
Já jsem dostala slevu na pleny při koupě kočárku a tak mám zatím pleny Cam Batuffi, malinká má 4 týdny a zatím jsem jinou značku nezkusila, protože tyto nám sedli, neprotékají, přijdou mi celkem vzdušné, nemáme zatím problém s opruzeninama tak uvidíme, jak to půjde dál, já myslím, že je potřeba zkoušet dokud nějaké nesednou, je to jak třeba s kosmetikou nejen u miminek ale i u nás, žen :slight_smile:
29. zář 2015 ve 13:54  •  1 dítě
Já se toho taky bála, protože já jako dítě spala pouze v kočáku a maminka mohla dělat co chtěla prej :D naše malá to ale jak vypadá nepodědila, no já koupila pro jistotu protěný koš Julius Zollner, cenovo je přijatelný a má kolečka takže já myslím, že miminku možná chybí jen ten pocit, že je v pohybu a toto mi přišlo jako schůdné řešení :slight_smile:
29. zář 2015 ve 13:38  •  1 dítě
Já mám teď taky mrňouse - Amálka má jen 4 týdny a taky se ráda nosí a chová, já myslím, že je to normální a já si to taky užívám, vidím to na ségřiné dcerce jak ty drobce rychle rostou takže si užívám každou minutu :slight_smile: s úklidem pomáhá tatínek a vařím většinou když maliná usne no už jsme zkoušeli i lehátko, koupila jsem sedátko Zopa, trošičku i vibruje, hraje, malinká v něm bez problémů vydrží když něco dělám jen musí mít na mně dohled a musí mě slyšet a jde to :slight_smile:
29. zář 2015 ve 12:53  •  1 dítě
určitě to neřeš a nehledej nějaké tabulkové chování, každé mimi je jiné, jinak se vyvíjí, zkoumej jen to své a jeho potřeby no neporovnávej ho s jinými, k ničemu to nepomáhá leda tě to stresuje :slight_smile: těš se z toho jak je šikovnej a až pokud by si zjistila odchylky na tom, co jemu bylo běžné, pak je čas něco řešit :slight_smile:
29. zář 2015 ve 12:36  •  1 dítě
Já tašku na kočárek nekupovala osobitně, mám ji ke kočárku ale moc se mi líbí ještě něco takovéhoto http://www.funbaby.cz/3sprouts-organizer-na-kocarek-slon/ menší, no moc pěkný a využitelný na menší procházky :slight_smile:
20. srp 2015 v 15:44  •  1 dítě
Já mávám takové odbobí několikrát v roku, přesně takového suchého kašle, jdu se zadusit a měla jsem to i teď jako těhotná, pomáhá mi cucat šalvějové nebo i jiné bonbony, jako aby v krku nebylo sucho a taky zvlhčovač vzduchu případně i s nějakým vonným olejem na noc do pokoje :slight_smile:
20. srp 2015 v 15:38  •  1 dítě
Baby Jogger má kámoška a moc si ho pochvaluje, a tak celkově je to známá značka se spoustou dobrých recenzí jako i Britax, Cam nebo Zopa, tak já myslím, že nebudeš litovat :slight_smile:
20. srp 2015 v 15:12  •  1 dítě
Tak o tom jsem ještě neslyšela, je to zajímavý já totiž šalvějový čaj piju nebo spíš kloktám při angíně a moc to pomáhá :slight_smile:
20. srp 2015 v 15:05  •  1 dítě
Já jsem taky kupovala fusak jako dárek, pro mimčo od ségry, koupila jsem Britax Cosytoes protože jí to ladilo ke kočárku co měla a je s ním moc spokojená, je teplý a prostorný i když je už mimi větší :slight_smile:
20. srp 2015 ve 14:54  •  1 dítě
Já budu rodit každým dnem a my máme koupeny kombinovaný CAM Linea 2015 no teď jste mně trochu znejistili, tak uvidím jak budu spokojena a dám pak vědět :slight_smile:
20. srp 2015 ve 14:40  •  1 dítě
Ahoj, neboj se, budeš skvělá maminka, "pomoc" tchýní či jiných členu rodiny, to je téma samo o sobě, maminka jsi ty a i když nemáš zkušenosti vždy budeš s miminkem nejvíce propojená, budeš to cítit jak je to pro vás oba nejlepší a všechny rady ber jako doporučení ale ne povinnost, uvidíš, všechno pujde všechno odhadneš správně a když neumíš oponovat (uč se to! :D) tak klidne přikývni ať je klid a udělej si podle sebe :slight_smile: a že furt brečíš hold hormony jsou svině i to pomine :slight_smile: hodně štěstí ;)
20. srp 2015 ve 14:29  •  1 dítě
Já budu rodit v srpnu ale ségra měla malou v lednu a měla tuto zavinovačku http://www.funbaby.cz/catalog/product/view/id/1010/s/baby-emitex-zavinovacka-zimni-do-autosedacky-bezova/category/135/ a byla spokojená, byla na zimu opravdu dostatočně teplá :slight_smile:
29. črc 2015 ve 14:46  •  1 dítě
My přemýšlíme o sedačce CAM Gara 2015 nebo RÖMER BabySafe plus, líbila se nám i BRITAX Max-Way 2014 no tá není od úplného miminka, tak asi zvolíme tu CAM :slight_smile:
29. črc 2015 ve 14:25  •  1 dítě
My máme koupenou tuhle přenosnou postýlku http://www.funbaby.cz/catalog/product/view/id/11983/s/cam-daily-plus-2015-col-216/category/73/ měla to tak i ségra, většinu času ji měla v kuchyni nebo obýváku no když bylo třeba někam jít jednoduše se to sbalí a žádný problém :slight_smile:
29. črc 2015 ve 12:52  •  1 dítě
@ema_s Nakonec jsme si pořídili tento http://www.funbaby.cz/eshop/kocarky/kombinovane/cam-kocarek-linea-2015-col-372 je sice dražší, no dostali jsme ho jako dárek od obou rodičů protože se nám hrozně moc líbil :slight_smile:
29. črc 2015 v 11:05  •  1 dítě
My jsme se rozhodli pro tento http://www.funbaby.cz/eshop/kocarky/kombinovane/cam-kocarek-linea-2015-col-372 protože jsem měla dobré recenze na kočárky cam od kámošek, korba je hluboká a prostorná a přijde mi to pro to miminko pohodlnějsí, pro mně pak nastavitelná rukojeť a i výška, nemusím se zohýbat tak moc. Moc se mi líbí světlé kočárky no bála jsem se toho, že se umažou a tady jsou dokonce pratelné potahy, takže zatím jsem spokojená s výběrem no uvidíme za pár týdnů když ho budeme testovat v praxi :slight_smile:
29. črc 2015 v 10:44  •  1 dítě
@helca363 já jsem objednala tu samou, my jsme sice v bytě ale když jsme u rodičů ve větším baráku taky jsme hledali s větším dosahem a moc mě potěšila tvoje spokojenost, tak snad se osvědčí i nám :slight_smile:
29. črc 2015 v 10:18  •  1 dítě
Já mám termín v srpnu a vše už mám připravené, prala jsem tak pruběžně jak jsem věci koupila nebo dostala, některé jsem taky musela nejdřív větrat protože byli dost načichlé z obchodu, ale šlo to pěkně vyvětrat
29. črc 2015 v 10:05  •  1 dítě
Záleží, jestli někde vystrkuješ bříško - pokud ne, tak bych to asi neřešila... :slight_smile:
23. čer 2015 v 08:57  •  1 dítě
Já jsem řešila jen hemeroidy, a to mě pomohla mast Hemostop. Konečník mě taky svědil, a přešlo to s používáním masti. Na tvém místě bych to neprodlužovala a raději se poradila s dr. Nikdy nevíš, na co všechno to může mít vliv.
23. čer 2015 v 08:54  •  1 dítě
Já už mám vyprané i oblečky, jen je vyžehlit :frowning2: Dr. mě postrašil, že to může být i dřív, tak chci být připravená. Ale s kočárkem pořád váhám. Ach jo... to rozhodování
23. čer 2015 v 08:52  •  1 dítě
Tak jsem si pořídila tuto: http://www.funbaby.cz/emitex-letni-zavinovacka-s-kapuci-cervena Píšou, že je do autosedačky, hlubokého kočárku i sporťáku, tak uvidíme...
23. čer 2015 v 08:43  •  1 dítě
U nás teď hodně řádí šestá nemoc - vyrážka po obličeji, pak po těle, možná zvýšená teplota....
23. čer 2015 v 08:25  •  1 dítě
Kamarádka Britax B-motion má, a taky jí to tam trochu vrže. Zatím se jí nic nevylomilo, tak snad ani tobě :slight_smile: Ale samozřejmě záleží na konkrétní vadě...
23. čer 2015 v 08:20  •  1 dítě
Hm, ty se máš :slight_smile: Britax B-motion je na mém seznamu, tak uvidíme, pro který se nakonec rozhodneme, musíme to s přítelem ještě probrat :slight_smile:
23. čer 2015 v 08:16  •  1 dítě
To je docela hezké, sice nevšední, ale záleží taky na příjmení...
28. kvě 2015 v 09:44  •  1 dítě
Tak to by mě taky zajímalo, všude doporučují mít dítě v kočárku, ale když vidím, jak tam někdy lítají... A na druhou stranu když tramvaj najednou zabrzdí, mám dělat co sama se sebou, abych se udržela, natož pak ještě držet mimčo v náručí.. To si nedovedu představit. Takže jestli máte někdo někde nějaký odborný článek, takyho uvítám :slight_smile:
28. kvě 2015 v 09:42  •  1 dítě
Holky, já jsem doma teprve pár měsíců s rizikovým těhotenstvím, čekám své první mimčo a moc se na to těším. Zatím mě vůbec nevadí, že bych měla být doma ještě 3 roky (nebo i víc, jestli se zadaří :wink: ) ale vaše zkušenosti mě trochu děsí. Neříkám, že si to maluji na růžovo, ale jsem sama zvědavá, jak se změní náš vztah s partnerem, a vůbec všechno kolem ....
Každopádně vám přeji hodně síly, abyste to všechno zvládly.
28. kvě 2015 v 09:39  •  1 dítě
Já jsem od kamarádky zdědila tento fusak http://www.funbaby.cz/emitex-fusak-monti-col-638 od Emitexu a ta si ho nemohla vynachválit. Používala ho na malé mimčo do hluboké korby i pro větší do sporťáku - tam má prodloužení bez podšívky, takže do něho mohla dávat i dítě s botkama. Ale dívala jsem se, že stojí zrhuba 1800,- kč, tak nevím, jestli je to ten stejný, který myslíš ty...
28. kvě 2015 v 09:33  •  1 dítě
Ahojte, čekám miminko v srpnu, tak bych chtěla vědět, jestli se vbavička - co se týká oblečení, zavinovačky apod. nějak výrazně liší od zimního miminka. Pořád váhám, jakou zavinovačku pořídit - jestli stačí nějaká bambusová letní nebo se vyplatí koupit hned klasickou, teplejší...
27. kvě 2015 v 10:28  •  1 dítě
Mně se strašně líbí hnědá taška tohoto stylu http://www.funbaby.cz/pinkie-taska-na-kocarek-stredni-hneda-se-srdicky , a nestojí ani moc peněz, to bych ještě do ní dala. Ale jedna známá mě od ní odrazovala, že je hodně hluboká a nepřehledná. Tak nevím, ještě váhám. Máte ji někdo? Design se mi líbí moc.
27. kvě 2015 v 10:23  •  1 dítě
@j.a.n.i No jo, ale je tolik specifických případů, které na netu jen těžko najdeš... Myslím si, že je určitě vždycky lepší řešit to osobně a individuálně. Není to vždycky úplně jednoznačné. Když to řešíš častěji, tak se v tom už možná orientuješ, ale ženská, která to řeší jednou nebo dvakrát za život, v tom má hokej. Kdyby to bylo jen o tom odevzdání papíru, tak je to sranda, ale není.
27. kvě 2015 v 10:14  •  1 dítě
Jak to myslíte, že je v kočárku dítě stimulované? Tam přece taky tvrdě spí....
Jinak o monitoru taky uvažuju, od kamarádek znám ty klasické obdélníkové podložky od Nanny nebo Babysense, ale dívala jsem se na internet, že existuje ještě nějaký bezdotykový monitor http://www.funbaby.cz/hisense-monitor-dechu-babysense-5 - s podložkami, u kterých je možné měnit citlivost. Chci se zeptat, jestli s ním máte někdo zkušenosti.
Chtěla bych monitor do postýlky a asi i do kočárku, ta cena je všude podobná do 3 tis., ale moc se v nich neorientuji, jaký je v nich vlastně rozdíl...
24. kvě 2015 ve 22:26  •  1 dítě
Mně připadají celkem rozumné golfky od CAM, tuším Agile. Má je kamarádka a nijak si na ně nestěžuje,, a to je jinak dost náročná :frowning2: docela často s nimi i cestuje vlakem/autobusem a čas od času i autem....
24. kvě 2015 ve 22:16  •  1 dítě
@sonja01 V popisu výrobce píše, že Britax B-Motion váží zhruba 10 kg, tak dohromady se už celkem pronese, co? Můžu se ještě zeptat, jak je syn starý? Naživo si to nedovedu představit....
Mně se totiž tento kočárek docela líbil, ale v jiné diskuzi ho ženy celkem zkritizovali, že do terénu není moc vhodný. A já potřebuji právě do přírody, aby byl lehký a snadno ovladatelný. Tak teď nevím...
24. kvě 2015 ve 22:11  •  1 dítě
Jejda, a to já jsem si myslela, že právě sporťák Britax B-Motion je dobrý do města i do terénu - aspoň to tak píše výrobce. Ale ono záleží asi i na povrchu terénu, kamenné cesty zvládne málokterý, ale klasické polní cesty snad dá, jinak vypadá celkem bytelně....
24. kvě 2015 ve 22:05  •  1 dítě
Slyšela jsem od kamarádek taky o Břeclavi, žeprý je to tam celkem dobré.
24. kvě 2015 ve 21:55  •  1 dítě
to ne, ale možná by jsi přemýšlela, kam jsi mohla jít zapařit, do kina, kam se jít pobavit, apod. Já si teda ve 20 nedovedu představit mít dítě. To jsem byla ještě praštěná puberťačka :slight_smile:
Ne, že by to teď bylo podstatně lepší, ale malinký rozdíl to je :grinning:
24. kvě 2015 ve 21:53  •  1 dítě
já nechápu, že neexistuje nějaké místo, kde by ženské poradili co a jak. Kvůli mateřské si musíš volat na sociálku, kvůli rodičáku na úřad práce, ale komplexní informace ti nikdo nedá. Nebo víte o nějakém občanském sdružení, poradně apod. kam by bylo možné zajít a všechno potřebné týkající se tohoto tématu byste tam dostali?
Mám kolem sebe fůru kamarádek, které to musí takto složitě řešit.
24. kvě 2015 ve 21:49  •  1 dítě
Mně taky dával doktor na výběr, nechal to vyloženě na mém rozhodnutí. Měla jsem na mysli, jestli potom budu déle nebo dříve pobírat rodičovský příspěvek... má to na to vůbec vliv? Rodičák končí asi vždy dovršením určitého věku dítěte, co?
18. kvě 2015 ve 12:50  •  1 dítě
Já jsem se dr kdysi ptala, jestli by mi nedal neomezené vycházky, a odmítl. Přitom vím, že jiný to u těhotných dělá úplně běžně. :frowning2:
18. kvě 2015 ve 12:23  •  1 dítě
Já myslím, že lístek na peníze vypisuje vždycky ten doktor/sestra, který vystavil neschopenku, ne? Nenapadlo by mě jít někam jinam...
Ale mám dotaz ohledně mateřské - jsem na neschopence. Nárok na mateřskou mi vzniká 20.6. - to je 8 týdnů před porodem. Váhám, jestli nastoupit těch 8 nebo 6 týdnů - má to na něco vliv?
Díky.
18. kvě 2015 ve 12:21  •  1 dítě
Ahojte, za pár měsíců mě čeká mé první mimino, tak sbírám co nejvíc informací (předpokládám, že potom už nebudu mít tolik času :slight_smile: : hrozně se mi líbí nošení dětí v šátku, vyhlédla jsem si tento http://www.funbaby.cz/eshop/nosice/womar-satek-zaffiro-col-18 , máte s ním někdo zkušenosti? Srazí se po vyprání? A odkdy se v něm dá miminko nosit, četla jsem, že je už od 3,5 kg, tak to je novorozenec, ale zdá se mi to hoooodně malinké.
29. dub 2015 v 11:03  •  1 dítě
Dobrý den,
bohužel vám neporadím, toto lehátko jsem nikde neviděla. Ale chci se zeptat, jestli si myslíte, že ty vibrace jsou důležité - vyhlédla jsem si houpací lehátko od CAMu Giocam 2015 i s hracím kolotočem, ale vibrace tam asi nemá. Myslíte, že se mám poohlédnout raději po lehátku s vibracemi? Zase se mi líbí, že tam má hrazdičku na hraní, samostatně polohovatelná záda i nohy, a pratelný potah. Nestojí málo peněz, tak bych nerada koupila něco zbytečného.
Díky za rady a zkušenosti.
29. dub 2015 v 09:49  •  1 dítě
Holky, a ve kterém týdnu se ten test na cukrovku dělá? Slyšela jsem od jedné známé, že ten můj gynekolog ani na tyto testy neposílá. Je to možné?
29. dub 2015 v 09:36  •  1 dítě
Já jsem na začátku těhotenství brala kys. listovou a dr. mi doporučil ještě vitamíny Chytré miminko. To beru pořád. |Kupuji to u něho za 200 Kč. Je to hodně?
29. dub 2015 v 09:32  •  1 dítě
Čekám miminko v srpnu, myslíte, že ji využiju? Nebo si mám raději hned koupit klasickou zavinovačku?
Moje mamka mi pořád nutí i klasickou peřinku - to asi už ne, co?
29. dub 2015 v 09:28  •  1 dítě
Ráda bych navázala na diskuzi a zeptala se kali.kal , jak se jí ten kočárek osvědčil. Období, po které ho chtěla užívat, už tuším, končí. Ne, že bych já přímo měla dvojčátka, ale jedna moje kamarádka má dvojčátka a řeší, jaký golfáč pro ně pořídit. Všechny jsou hrozně hamatné a nemotorné, takže za každý dobrý a osvědčený tip bude ráda... Docela se jí líbil od Britax B-Agile double http://www.funbaby.cz/eshop/kocarky/dvojcatove/britax-b-agile-double-2015-col-neon-black je to novinka 2015 a vypadá dobře. Na šířku má 78 cm, takže běžnými dveřmi by snad měl projet. Máte ho některá doma? Díky za rady a zkušenosti.
20. dub 2015 ve 14:10  •  1 dítě
Ahoj, jedna moje známá kočárek Britax Affinity má, a vím, že k němu má sportovní podvozek, který má právě ty gumové nafukovací kolečka, které ty chceš. Chodí s ním po parku i do přírody.
Jinak sedačka se dá naklonit do více poloh, ale nejsem si jistá, jestli až úplně do sedu. Ale miminka už v tomto věku sedí sami, ne? Kdyžtak jí tam dej malý polštářek a je to :slight_smile:
17. dub 2015 ve 14:16  •  1 dítě
Já teda na takového kočárky nejsem, raději bych něco sportovnějšího, jako jsou kočárky ZOPA, CAM, Britax, Xlander, apod. Ale je to na vkusu, pokud jsi romanticky založená, neboj se toho:slight_smile:
17. dub 2015 ve 14:05  •  1 dítě
Chci se zeptat, jaká velikost kojící podprsenky se kupuje - v porovnání se současnou velikostí v těhotenství nebo před. A kdy je ideální doba pro nákup?
díky
17. dub 2015 ve 13:59  •  1 dítě
Jestli váháš, zavolej si přímo na sociálku, a tam ti řeknou přesně. Anebo si počkej, až budeš mít nárok na mateřskou, to už můžeš kamkoliv. :slight_smile:
15. dub 2015 v 09:37  •  1 dítě
Úplně chápu, jak to myslíš, já to mívám úplně stejně. A potom se mi strááášně oddechne, až zase začne kopat. Vydrž, bude to dobré :slight_smile:
15. dub 2015 v 09:35  •  1 dítě
Hlavně se tím teď netrap, ještě mě napadlo, že to může být reakce na sluníčko, v těhotenství je žeprý pleť náchylnější. Kamarádka mi doporučovala používat krém s 50 filtrem.
13. dub 2015 ve 12:54  •  1 dítě
Já mám pro malou vybranou autosedačku Römer http://www.funbaby.cz/romer-babysafe-plus-2014-chili-pepper , tak snad bude dobrá. Dívala jsem se na ni v obchodě, a vevnitř je krásně měkkoučká, má pratelný potah. TAk snad se jí v ní bude líbit :slight_smile:
13. dub 2015 ve 12:51  •  1 dítě
Já jsem začala cítit pohyby až po 20. týdnu, ale taky mě zneklidňovalo, že do té doby jsem nic necítila. Jen mi občas bylo špatně, ale jinak bych ani nevěřila, že jsem těhotná. Teď už je to jiné a užívám si, když to miminko cítím.
13. dub 2015 ve 12:44  •  1 dítě
Já jsem nejdřív dvě zhubla, a pak dvě nabrala :slight_smile: Uvidíme, jak to bude dál...
13. dub 2015 ve 12:42  •  1 dítě
No já mám teď taky problémy s pletí, ale dr říkal, že mi prostě holčička v bříšku bere krásu :slight_smile: Obevily se mi na obličeji suché fleky, tak jsem koupila v lékárně obyčejnou vazelínu. Suchá pokožka je sice pryč, ale zůstala červená, tak nevím. Žeprý to k těhotenství patří.
Ale taky se mi to moc nelíbí :frowning2:
13. dub 2015 ve 12:40  •  1 dítě
Moje sestra taky nechávala malou neteř spát v ložnici se psem (teda ne v jedné posteli), a nic se nestalo. Teď jsou to dva dobří kámoši :slight_smile:
8. dub 2015 v 11:30  •  1 dítě
Ahoj, já sice čekám první miminko, ale osobně si nedovedu představit, že bych ho v noci neměla blízko sebe. Už jen z toho důvodu, že se často budí a krmí. S náma bude v ložnici, dokud to půjde :slight_smile:
8. dub 2015 v 11:25  •  1 dítě
Ahojte,
mě ještě zajímá, jestli si myslíte, že má nějaký význam stahovací bok, tak, jak to bývalo dříve u starších postýlek. Já mám vyhlédnutou tuto http://www.funbaby.cz/eshop/na-doma/postylky-ohradky/postylky/puppolina-postylka-samuel-vyndavaci-pricky-col-borovice s vydělávacími šprušlemi na boku, ale nemá to stahovací dno, tak nevím, co raději preferovat.... každá kamarádka mi tvrdí něco jiného :frowning2:
8. dub 2015 v 11:22  •  1 dítě
Ahojte, já s kočárkem ještě žádné zkušenosti nemám, v srpnu čekám mé první dítě. Ale jak tady čtu, vybrat ten správný asi nebude žádná sranda. Ach jo, už bych asi měla přemýšlet...
23. bře 2015 ve 13:05  •  1 dítě
Teda, já úplně zírám, co je dnes na světě možné. A to i u nás. Neodsuzuji, nehájím, nesoudím. Jen zírám. Jsem teď těhotná, ale taky to nějakou dobu trvalo. Člověk nikdy nevím, jak by se zachoval.
16. bře 2015 v 09:01  •  1 dítě
Já si myslím, že krásně ti bude všude tam, kde budeš mít kolem sebe své milé, a je celkem jedno, jestli je to vesnice nebo velkoměsto. Všude je něco.
16. bře 2015 v 08:57  •  1 dítě
Já jsem ji pro klid duše raději vynechala. Ale chuť na ni občas dostanu, tak si udělám hodně slabé latéčko od dolce Gusta. To snad nevadí. Ale klasického turka nebo preso, tak jako dřív, bych si nedala
12. bře 2015 v 10:42  •  1 dítě
Teda, toto vidím poprvé, ještě jsem nikdy nic o tom neslyšela. Ale je to krásné.
12. bře 2015 v 10:39  •  1 dítě