Bazén Praha. Kde pro malé děti?

m8
28. dub 2022

Zdravím všechny,

chystám se s kamarádkou do bazénu a určitě budeme mít s sebou jejího synka (necelé 2 roky). Chci se zeptat na nějaký bazén v Praze vhodný i právě pro děti. Poradíte? Předem vám moc děkuji. Hezký den

konidana
28. dub 2022

@m8 v Hloubětíně mají slanou vodu - ne chlorovanou, pokud byste brali v potaz tento aspekt. Ale jinak to je klasický plavečák, malý a velký bazén. Netuším zda tam v poslední době něco přidělali...
Malinký na vyblbnutí pro dítě je dobrý třeba v Letňanech.

treasurka
28. dub 2022

Šutka

babka
28. dub 2022

Za mne taky šutka. A nebo jsme rádi chodili do hotelu Step. Mají tam malý bazének s teplou vodou pro batolata. https://www.wellness-hotel-step.cz/vodni-svet

treasurka
28. dub 2022

@babka Tam jsme byly dneska s malou na plavání kojenců :D

anet_98
28. dub 2022

Za mě doporučuji také Šutku 🥰 mají velké parkoviště a nebo hned u sebe autobusovou zastávku

m8
autor
28. dub 2022

Děkuji moc. Také jsem koukala na Šutku, ale přeci jen když má někdo zkušenost a poradí, je to pro mě lepší. 🙂

budouci_maminka
28. dub 2022

Klidne i čestlice, zabava na cely den zajisteno. Narozdil od ostatnich prazskych bazenu, tam maji krasne teplo a pro male deti maji celou sekci, vzit prcka muzes i na nektere tobogany pro dospele

merope
28. dub 2022

@m8 Šutka je dobrá, kdybyste tam šli, když je otevřený bazén pro plavání dětí (mrkni na web). Ale teda i jinak mi to přišlo celkově jako fajn bazén (s malým jsem tam ještě nebyla).

Jinak v létě mi přišlo suprové Podolí 🙂.

karlafolll
29. dub 2022

Šutka je super