Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dětský zubař Praha. Poradíte, prosím?

adela1399
10. zář 2021

Ahoj holky,poradíte prosím dobrého zubaře? Paní doktorka pediatrička už nás posílá na první prohlídku. Mám sama s dětským zubarem strašně špatné zkušenosti…zničila mi strašně moc zubů a do teď jsem s tím měla problémy. Naštěstí už mám zubaře skvělého a vše mi opravil. Nechci aby se to samé stalo malé..tak prosím nějaké doporučení? Děkuji a hezký den😚🙂

emamaira
10. zář 2021

Tvůj zubař děti nebere? Zkus se zeptat,nám automaticky vzala obě děti.

adela1399
autor
10. zář 2021

@emamaira Neptala jsem se,ale mám 15-ti letou sestru a tu taky málem nevzal…je to takový profesionál a má rád řekla bych klid…jestli to dobře vysvetluji. Nechce pláčící dítě na křesle…což respektuju a každý to nějak má🙈Ale je to škoda,fakt je skvělej🙂

treasurka
10. zář 2021

@adela1399 Nám děti taky automaticky vzal náš zubař. On existuje vyložene dětský zubař? Krom takových těch specializovaných oddělení např. v Motole, kde dělají zákroky dětem pod narkozou, atd...

adela1399
autor
10. zář 2021

Tak jsem teď volala k mému zubaři a opravdu děti neošetřuje…na doporučení sestřičky zubař na Krejcárku a poliklinika Budějovická…já spis radši si poslechnu od Vás..🙂

adela1399
autor
10. zář 2021

Kamkoliv volám na stomatologii i dětskou,tak údajně nikdo nebere děti těch kteří u nich nejsou evidovaný. Můj zubař děti neošetřuje tak prý mám smůlu,že mi malou nikdo neošetří a co mám teda dělat?🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

mourovatakocka
10. zář 2021

@adela1399 Blízko metra Ládví, doktor Paulus. Chodíme celá rodina. Nevím, jestli ještě nabírá 🤔
http://www.puredent.cz/cs/kontakt/

journals
10. zář 2021

@adela1399 my chodime do Kvalidentu, jsou tam profici, ale nechaji si to tedy poradne zaplatit (nemaji smlouvu s pojistovnou). S pristupem, vybavenim i odbornosti jsem vic nez spokojena. Syna vzali v pohode, ale on je klidas