Dětský zubař Praha. Poradíte, prosím?

adela1399
10. zář 2021

Ahoj holky,poradíte prosím dobrého zubaře? Paní doktorka pediatrička už nás posílá na první prohlídku. Mám sama s dětským zubarem strašně špatné zkušenosti…zničila mi strašně moc zubů a do teď jsem s tím měla problémy. Naštěstí už mám zubaře skvělého a vše mi opravil. Nechci aby se to samé stalo malé..tak prosím nějaké doporučení? Děkuji a hezký den😚🙂

emamaira
10. zář 2021

Tvůj zubař děti nebere? Zkus se zeptat,nám automaticky vzala obě děti.

adela1399
autor
10. zář 2021

@emamaira Neptala jsem se,ale mám 15-ti letou sestru a tu taky málem nevzal…je to takový profesionál a má rád řekla bych klid…jestli to dobře vysvetluji. Nechce pláčící dítě na křesle…což respektuju a každý to nějak má🙈Ale je to škoda,fakt je skvělej🙂

treasurka
10. zář 2021

@adela1399 Nám děti taky automaticky vzal náš zubař. On existuje vyložene dětský zubař? Krom takových těch specializovaných oddělení např. v Motole, kde dělají zákroky dětem pod narkozou, atd...

adela1399
autor
10. zář 2021

Tak jsem teď volala k mému zubaři a opravdu děti neošetřuje…na doporučení sestřičky zubař na Krejcárku a poliklinika Budějovická…já spis radši si poslechnu od Vás..🙂

adela1399
autor
10. zář 2021

Kamkoliv volám na stomatologii i dětskou,tak údajně nikdo nebere děti těch kteří u nich nejsou evidovaný. Můj zubař děti neošetřuje tak prý mám smůlu,že mi malou nikdo neošetří a co mám teda dělat?🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

mourovatakocka
10. zář 2021

@adela1399 Blízko metra Ládví, doktor Paulus. Chodíme celá rodina. Nevím, jestli ještě nabírá 🤔
http://www.puredent.cz/cs/kontakt/

journals
10. zář 2021

@adela1399 my chodime do Kvalidentu, jsou tam profici, ale nechaji si to tedy poradne zaplatit (nemaji smlouvu s pojistovnou). S pristupem, vybavenim i odbornosti jsem vic nez spokojena. Syna vzali v pohode, ale on je klidas