Gynekoložka v Praze. Nabírá někdo nové pacienty?

klarietka
4. říj 2021

Dobrý den, nevíte někdo o kvalitní gynekolozce v Praze, která nabira nové pacientky? Jsem tehu a na Moravu v místě bydliště by se mi to teď hodně prodražilo to cestování.
Nehledám soukromou kliniku.
Moc děkuju za všechny tipy. Jsem už zoufalá, buď mají volného jen doktora, neberou moji pojišťovnu nebo mají nesmyslné poplatky u věcí, co mám doteď zdarma. 🤦🏻‍♀️

mirecka.jaroscakova
4. říj 2021

@klarietka www.gynelav.cz chodila jsem 1,5 těhotenství sem, byla jsem spokojená.

klarietka
autor
4. říj 2021

@mirecka.jaroscakova zkusím, i když je to celkem dálka 🙂 dekujuuuu

vladka_zi
4. říj 2021

@klarietka koukám, že jsi Praha 8, zkus www.gynclin.cz

berenika39
4. říj 2021

Ahoj, podívej se na Meda...https://www.meda-gynekologie.cz/cz
Bulovka, v areálu nemocnice. Jsem tam dlouhé roky, spokojenost.

anakolut
4. říj 2021

@vladka_zi Taky chodím sem a jsem moc spokojená.

elsy3
5. říj 2021

@klarietka Já navštěvují Gyned, ted se přestěhovali na Prahu 8 (Poliklinika Mazurska). Pani doktorka Dědicova je moc milá, vstřícná a profesionální. Sestřička to samé. Netuším, zda zrovna nabírají, ale zkuste se ozvat🙂

esmeralda11
5. říj 2021

@klarietka zkus Obgyn u hlavaku. Vedouci je sice chlap, ale jsou tam i doktorky a myslim si, ze si muzes vybrat. Za me je plus, ze ti udelaji i vsechna bezna screeningova vysetreni primo tam, nemusis nikam jinam jezdit. Vsude psali, ze chteji registracni poplatek 1000,-, ale po mne ho nechteli🤷🏻‍♀️ Kazdopadne kdyz jsem se ptala kamaradek, tak v Praze platily 1000,- pri registraci vsechny vsude, je to tu zrejme norma.
Kazdopadne se tam ale vetsinou neda dovolat, je obsazeno, takze s nimi komunikuji pres email, na ktery ale odpovidaji vcelku rychle.

klarietka
autor
7. říj 2021

@esmeralda11
@elsy3
@anakolut
@berenika39
@vladka_zi
Děkuju Vám všem nakonec jsem na gynglin 🙂