Ubytování Praha. Máte tip?

berusinka2
5. dub 2022

ahojte,chceli by sme ist na predlzeny vikend do Prahy,poprosim typ na ubytovanie,nemusi byt luxusne,staci lepsi priemer,bud hotel,alebo byt na prenajom na pár dni....kde hladať?cez airnb?booking?ide o 5 ľudí,chceli by sme izby 2+3,alebo 2,2,1...podľa ceny....nemusí byť centrum...dik za každu radu

barborka09
5. dub 2022

@berusinka2 Byli jsme před třemi lety na velikonoce tady https://www.ubytovani-alfa.cz/. Měla jsem z toho smíšené pocity, jelikož v hostelu jsem nikdy nebyla. Ale byla jsem mile překvapená. Jde vidět že se jedná o bývalý bytový dům, který předělali. Vše bylo čisté a nové. My jsme měli dva samostatné dvoulůžkové pokoje, které měli společnou kuchyňku a sociální zařízení. Za velkou výhodu jsem považovala metro, které bylo cca 5 minut od ubytování, supermarket rovněž do pěti minut a hospoda, kde se dalo dobře a za slušné peníze najíst byla jestě blíže.
Jelikož jsme měli na každý den program, v hostelu jsme pouze přespávali a ráno si v kuchyňce připravili snídani, bylo to pro nás dostačující. Dost asi záleží, co od toho očekáváte. Přeji ať dobře vyberete!

berusinka2
autor
5. dub 2022

@barborka09 dakujem,pozriem

barborka09
6. dub 2022

@berusinka2 A ještě jsme byli tady. https://www.pension-berta.cz/cs/ubytovani-praha 4. Taky spokojenost, blízko metra, obchod i restaurace v okolí. Taky mohu doporučit.