Zubní pohotovost bez objednání a za rozumné ceny - Praha

lori1097
7. dub 2022

Prosím, už jsem zoufalá nevíte někdo o zubní pohotovosti v Praze bez objednání za rozumné ceny?
Od včera nemůže partner ani mluvit, tvář má nateklou, nejí, nepije, osobní zubař mu odmítá dát termín v co nejbližší době.
Zkoušela jsem zubní pohotovosti hledat na internetu ale všude chtějí tisíce za vytržení zubu.

Předem děkuji za rady 😔😔

jjasmina
7. dub 2022

@lori1097 od kdy se na zubní pohotovosti platí? Nicméně v případě problémů jsem šla ke svému hned ráno i bez volání teda, to mi i sám řekl, pokud e něco takového, tak přijít.

lori1097
autor
7. dub 2022

@jjasmina někde v cenikach jsem viděla i placení za výkony na pohotovosti tak nevím zda to pořád platí nebo ne

marge_s
7. dub 2022

@lori1097 plati sev soukromych ambulancich. Ve spalene nebo thomayerce ne. Akorat je to na to si to tam tak tech 3-4 hodky vysedet. Osobne bych si tech 1500 nebo kolik to stavalo priplatila a byla rychle hotova
@jjasmina to, ze ty jsi sla je informace k nicemu 🤣 kdyz ma jineho zubare, ze (ani ten muj nevezme nikoho akutne, ani kdybych se mu svijela ve futrech 😂)

lori1097
autor
7. dub 2022

@marge_s už si partner zašel tady k nějakému místnímu zubaři jestli ho tedy vezme nebo ne tak uvidím jak u něj poschodí 💪

marge_s
7. dub 2022

@lori1097 drzim palce