Ako často nechávate dieťa zo školky doma "len tak"?

bertica.h
23. bře 2011

Tak mi napadlo,či nenechávam doma malú bez nejakého zvlášteho dovodu doma moc často..asi 4x za mesiac nejde do školky "len tak"..
ja som doma s mladšou dcérou.Staršia chodí do školky moc rada,školku miluje ,ale niekedy vstane s tým,že by radšej ostala doma a vystrihovala si,alebo si sama vymyslí nejaký program..
Ako to robíte vy?Choodia Vám deti fakt pravidelne do školky,alebo su doma iba ked su choréa ako na to hladia p.učitelky?
Ďakujem pekne

niki2
23. bře 2011

Tak ja si nechavala starsiho doma dost casto, proste jsme meli jiny program, tak do skolky nesel, nebo se mi treba nechtelo vstavat... Ted kdyz chodi kluci oba, tak to neni tak casto, ale dokud to jde, tak proc ne. Spis zda neni Viktorka uz predskolak a nechybi ji potom nejaka ta priprava na skolu.
My to meli nebo i mame dost casto v patek, tak mame delsi vikend 🙂

bertica.h
autor
23. bře 2011

@niki2 no,ona síce pojde už do školy ešte ked nebude mat ani 6rokov,ale v školke nieje vedená ako predškolák,kedže dátumovo to nesedí(ona má byt predškolák až buduci rok,to ale už bude v škole)..dakujem za odpoved 😉

delapa
6. dub 2011

@bertica.h 4x do měsíce často není, dle mě. 🙂 Často si maminky děti nechávají doma v pátek, jak píše niki.