Aktivity na holčičí narozeninovou oslavu - 6 let

hojda
6. únor 2018

Ahoj maminky,

prosím o pomoc. Potřebuju vymyslet nějakou zábavu pro šestileté holčičky na oslavu narozenin u nás doma. Poradí něco?

Bude diskotéka to je na chvilku zabaví. Možná by to chtělo nějaké vyrábění (budu sama na 10 dětí, tak abych to stíhala) a nějaké zábavné hry.

Díky všem!

antoinet
6. únor 2018

Určitě nějaké zkrášlování 🙂 - výroba čelenek do vlasů, náramků z korálek, dětské tetování, lak na nehty, co jde umýt (viděla jsem na madamecoquette.cz, dá se normálně koupit)

hojda
autor
6. únor 2018

@antoinet Něco podobného mě taky napadlo🙂. Máme slupovací lak na nehty a nějaké křídy na vlasy.

kafr
6. únor 2018

K diskotéce mě napadlo karaoke.
A módní přehlídka taky mívá úspěch. (Mám sousedku s holčičkami a když přijdou na návštěvu dám jim na hraní krabici vyřazených kabelek, náramků, korálů a dalších cetek. Možná najdeš doma i nějaké oblečení, které už ti není.)
U té kosmetiky bych se bála alergie, na to pozor.

hojda
autor
6. únor 2018

@kafr slupovací lak je dětský a křídy na vlasy taky, takže by to nemělo vadit.

odula
6. únor 2018

dobrej je rybolov. to děcka děsně baví🙂

hojda
autor
6. únor 2018

@odula Jaký rybolov?

odula
6. únor 2018

@hojda napnes nějakej kus hadru třeba mezi futra, tak aby přes něj děti nevidely ale mohly zas přes něj přehodit udicku;) ta se udělá úplně jednoduše že jo, tyčka, na ni provazek . no za plentou stojí dospělák a privazuje "vysluzku " z party- sladkosti, malý dárečky atp. pak mě ještě napadaj klasický zidlicky. pak je ještě baví takový ty napichovacky 😁 nebo jak to napsat. se zavřenýma očima musíš zapichnout část obrázku na správný místo. to se dá vyrobit doma taky. mohly by holky si vyrobit narámky na památku. ;)

odula
6. únor 2018

@hojda nejaka trošku inspirace
http://www.dumnapadu.cz/7-napadu-jak-zabavit-de...

ještě třeba twister. to je taková ta podivnost s těma barevnyma kolečka na či co, jak se tam davaj ruzne ruce a nohy... nevim,neznam ale vim ze to deti casto hrajou 🙂

kamste
6. únor 2018

trocha inspirace http://drobek.mysteria.cz/deti/hry/tanec.html
osvědčený je tanec pod provazem - páry nejsou nutností - je to dobrá zábava i jako soutěž jednotlivců
pak taky ten párový tanec s balónkem (ať už verze ničení balónků druhým nebo verze párový tanec s balónkem mezi čely)
taky je hezká hra "kdo jsem" - každý dostane na čelo nápis/obrázek, úkolem je zjistit "kdo jsem", ptají se navzájem, odpovídají jen ANO/NE