Cesta do školky s 3,5 letým v golfáči. Není to divný?

alterna
6. zář 2011

Jezdite do školky nekdo kočarkem. Mame 3,5lete ditko a mame školku asi 15 minut pesky. Napadlo me rano jezdit golfáčem, bylo by to takhle brzy rano rychlejši. Ale nevim jestli to neni divny🙂, mate zkusenost?

myskin
12. pro 2013

Ještě jsem si vzpomněla, že u nás ve školce stály odstavené koloběžky i golfáče a nikdo to neřešil. Ani děti mezi sebou.

granta
13. pro 2013

@myskin ...když si představím, že by učitelka v MŠ měla z dvacet děti, které se ve třech letech vozí v kočárku a odpoledne nespí, tak chápu, že je to na pos.... 😀

myskin
13. pro 2013

@granta ale no tak, víc než polovina jezdí autem, zbytek dojde pěšky nebo na kolobrndě, protože to mají blízko a pár zoufalců co to mají daleko a byli bez auta tak jezdilo v golfáči. Zkrátka každý podle své situace a možností. A v době kdy je o místo ve školce nouze a rodiče vozí děti do školek dost daleko, tak nevidím důvod proč někoho kritizovat za kočárek. A hlavně je to každého věc. Určitě bych neřešila jestli se to či ono nebude zdát někomu divné. Když měla moje dcera zdravotní problémy, tak aby byla chvíli na vzduchu tak jsem ji vyvezla v golfkách světe div se ve 4,5 letech. A někdo samozřejmě koukal blbě. Chlapi ne, ale pipiny, které nechaly mozek někde na louce a nenapadlo je že to třeba nebude leností dítěte. Tím chci jenom říct, že je fakt zbytečné se trápit tím co na to ostatní.

granta
13. pro 2013

@myskin ne, opravdu se tím netrapit, ale pak bych to asi neresila na modrykonik, protože co člověk, to nazor

myskin
13. pro 2013

@granta to je zkrátka diskuze a je v pořádku že každý prosazuje ten svůj názor. Někdy sice příliš striktně, ale s tím se počítá. Speciálně na ženských diskuzních fórech 😀 . I když, jednou jsem potřebovala zjistit něco technického a zabrousila jsem na chlapské diskuzní fórum a to jsem zírala jak jsou pánové schopni se poštěkat ohledně různých prkotin 😀.

anetapap
2. led 2014

Měla bych strach aby se mu nesmáli.... 😒 No já jsem viděla maminku jak taky vezla špunta do školky kočárkem ale upřímně trochu jsem na ní koukala, příjde mi divný vozit takhle velký dítě v kočárku my chodíme do školky taky cca 15-20.min. pěšky a dá se to 😉

bulharovska
13. led 2014

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit, zda byste kamarádce nevyplnili dotazník. Je anonymní, kratičký, zabere to pár minutek. Moc tím pomůžete. Prosím, fakt to nezabere moc času. Předem děkuji
Dotazník najdete na tomto odkaze:
http://www.survio.com/survey/d/J1Z6G7K7O0X4C8H6M

mishulle
16. bře 2014

u nás děti, které jezdí na kočáře do školky neberou, je to stejné, jak kdyby maminka chtěla aby místo svačiny dostával mlíko ve flašce