3letý při zápisu do školky běhal jak splašený

pavgal
2. kvě 2018

Ahoj holky, dnes jsem byla se synem u zápisu do školky a vůbec jsem ho nepoznavala… Při čekání na řadu jsme si mohli hrát ve třídě… Syn je doma šikovný, ale tam se teda předvedl... ve třídě pobíhal od jedné hračky ke druhé a nevěděl co dřív… Vypadal jak totálně nevychovany…ale na děti byl hodný… Hračky půjčoval… A kdyz si s nějakou hrál tak mu ani nevadilo, když mu jí násilím někdo sebral, nebo ze ho dokonce i jeden chlapeček bouchl… Ale to jak tam lítal jak splaseny, to jsem u něj ještě nezažila…dělaly Vám to děti taky, když přišly poprvé do školky?

nuninove
2. kvě 2018

ja si myslim ze je to naprosto normalni chovani..je to nove prostredi vsude spousta hracek deti..vubec by me ani nenapadlo se nad timhle chovanim pozastavovat

leilunka
2. kvě 2018

Jasně, je to zcela normální, viděl spoustu hraček na jednom místě, které doma nemá, a nevěděl co dřív, viděl děti sobě rovné, měl radost. Z mého pohledu to je normální. Samozřejmě jsou tací co budou sedět mamince na zadku, ale na druhou stranu právě ti divočejší jak říkáš mají i lepší adaptaci 🙂 Buď ráda že je jaký je 🙂

ladyhacek
2. kvě 2018

Je to normální nové zajímavé věci - jejích tam tolik vše chce vyzkoušet a neví co dřív ... 🙂. Syn šel do školky už v září ve 2,5 letech - všichni jak je to brzo a chudák dítě a on brečel když šel domů ze školky 🙂. Bavího to tam hned rána si vytáhne hračku a hraje si a tak tomu bylo hned od záčátku. Neznám žádný řev maminko já chci z tebou domů já tu nebudu.... dá mi pusu (o kteoru jsem si musela i několikrát říct 🙂) a jde si hrát.

mrav
2. kvě 2018

Taky nás to s dcerou za týden čeká - je hodně živá.Nevím, jak se bude chovat. Mám vytipované u nás ve městě tři školky, takže po oba dva dny budem mít co dělat. Bude to určitě dost náročné vzhledem k počtu dětí, které se hlásí. A to pro oba . Ach jo, už aby to bylo za náma...

pavgal
autor
2. kvě 2018

Děkuji za reakce....

katkatris
4. kvě 2018

@pavgal Myslím že můžeš být v klidu, bylo všechno pro něj nové, tak prostě nevěděl s čím si má hrát jako první, to se časem zklidní a věřím že na začátku jsou všechny děti jako u vytržení 🙂.