Čím podepisujete dětem věci do školky?

syraell
21. zář 2010

Ahoj,
prďola nastoupil do školky a já řečím problém, čím podepisovat oblečení a další věci...
Zatím používám lihovou fixu, ta se ale nedá u něčeho použít, protože se propíše skrz. Máte někdo nějaké tipy - třeba pratelné jmenovky apod?
Moc díky!

lena27
21. zář 2010

já používám fixu na textil.
jmenovky jsou krásné, ale když si představím kolik bych jich musela mít a my musíme mít podepsané i slipy

berenika39
21. zář 2010

http://www.infoband.cz/?cz_jmenovky-na-odevy-in...
měli jsme je na akci s dětma, aby se nám tam po praní nemotaly věci. super.

mates22
24. zář 2010

ahoj, my máme normálně fixu na textil a drží v pohodě - má tím podepsaný i bačkůrky a nepouští to na ponožku. A vydrželo to celej rok, i to, co se pralo často

niega
26. zář 2010

V galanterii jsem koupila světlou nažehlovací záplatu, je to takový kus jednobarevný tenčí látky, která je nažehlovací (nemyslím tlustý nažehlovací obrázky jako záplaty). Nastříhala jsem na pidikousky, na který jsem napsala jméno (fix na textil, fix na CD, obyč propiska...) a namalovala značku, aby si to taky dokázal poznat sám. Nažehlila jsem na všechny trička, slipy, tepláčky...

vojtisek2007
26. zář 2010

po nás ve školce chtějí jenom monogram, píšu ho lihovou fixou na cedulku co má oblečení .-) a je fajn, že některý věci z Nextu,H&M,C&A nebo Topolina mají "vedle" cedulky jak prát a starat se cedulku "Name"....takovej proužeček akorát na jméno, což je strašně fajn...u těch to píšu přímo na tu cedulku, na kterou to patří 😀

med
27. zář 2010

Mně se osvědčila obyčejná propiska.... vůbec totiž nejde vyprat 🙂 Ale jsou i fixy na textil, co se nedají vyprat.
Podepisuju na cedulky.

bertica.h
18. lis 2010

my nepodpisujeme..nikdy sa nič nestratilo

niki2
18. lis 2010

fixou na CD

pavlicka
18. lis 2010

Fixa na CD se nám po několika vypráních prostě vyprala. Takže taky spíš ta propiska, jinak super nápad, niega!!

len.z
19. lis 2010

Já jsem asi staromódní, takže vše ručně vyšívám bavlnkou..... 🙂

parolka
20. lis 2010

tak u nás bačkůrky jsou podepsané lihovkou a na oblečky atd vyšívám monogram 😉

andy80
20. lis 2010

Já nakoupila nažehlovačky s medvídkem, které popisuji nesmyvatelnou fixou. Když už z věcí vyroste, tak nažehlovačku strhnu a je.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26188093&tab=1

tyhle máme

kubaka
20. lis 2010

fakt drsnej problém - obvykle postačí fixa na textil.

kacab
25. lis 2010

.. naštěstí u nás nepodepisujeme vůbec nic.... ale nejlevnější budeš mít si koupit kousek zažehlovacího vliselinu,nastříhat, napsat na to fixou na textil jméno a nažehlit do rubu........ cena pár korun......

limonada
17. kvě 2014

Jmenovky s obrázky na zakázku, nažehlovací i samolepící, www.stitkyprodeti.cz Nakupte si je se slevou 7% - slevový kód 3Z91Y.

anushka111
20. kvě 2014

fixou na oblečení, která se po té zažehlí. Drží nám to tak celý rok 😉

kamila297
20. kvě 2014

Když už, tak propiskou max. boty, jinak nepodepisuji nic, syn si sám pamatuje, co je jeho a navíc má ve školce jen to nejnutnější, takže na první pohled vidím, jestli něco nechybí.

domca89
20. kvě 2014

V bauhausu mají nesmyvatelné a nacokoliv použitelné popisovače, 2 asi za 45,-

reynocek
29. kvě 2014

Když už je to nutné, napíšu jméno na kousek obyčejné náplasti (bez polštářku).

cuma
1. srp 2014

na náplast na cívce tužkou na textil napíšu monogram a pak to nalepím na oblečení

olcab
1. srp 2014

super otázka,už to taky začínám řešit,ale třeba propiska se mi normálně vyprala a nekteré fixy pouští...

binki
10. srp 2014

fixem na cd

poupe
11. srp 2014

fixy na textil