Co byste považovaly za normální na hraní si na doktora?

jakoubka
2. dub 2013

Maminky,co byste považovaly za normální na hraní si na doktora ve školce?
Synek se ted trochu "rozjel" .

aktaka
2. dub 2013

A co znamená, že se rozjel?

marecek4
2. dub 2013

taky by mě zajímalo co znamená že se rozjel,ale pokud si dobře pamatuju tak naši skončili se sundaným tričkem,ale na detaily jaké jsou rozdíly jsme nenarazili-možná proto že vlastně byli i doma spolu holky s klukem a přišlo jim to normální

jakoubka
autor
3. dub 2013

Nepodívali se jen na rozdíl mezi holčičkou a chlapečkem ...
Nevím,jak to napsat ....lízli se prý ..ne přímo tam ,ale nad 🙄

aktaka
3. dub 2013

@jakoubka prý? Tak jestli někde někdo něco viděl... Rozhodně bych mu ale neříkala, že se to nesmí apod. Já bych to moc nedramatizovala, možná vysvětlit, že dělají dospělí, ale v soukromi doma, ne ve školce děti.

blahova_andrea
3. dub 2013

my jednou načapali kamarádčinu mladší sestru při orálním sexu bratránkovi...taky velký halooo v rodině, ale ono je to už 15 let, už se tomu asi zasmějí, když na to přijde řeč. já myslím, že i záleží na výchově. když doma nahota není tabu, tak nemají děti tolik potřebu to zkoumat. přijde jim to jasný a normální, že jsou muži a ženy jiní.

jakoubka
autor
3. dub 2013

@blahova_andrea
@aktaka

vůbec netuším ,kde to viděl :( Jsem s malým sama ,žádného přítele nemám a u svého táty to taky určitě neviděl.Prý ho to jen napadlo .

Já z toho byla hodně v šoku ..přepadl mě plačící amok ..ale ted už jsem vychladla .

Tak nahá se před malým nepromenáduji,ale když vleze do koupelny ,tak mě vidí jak se sprchuji.

Zkusila jsem mu to vysvětlit ,tak doufám v účinek 🙂

asi před měsícem mě paní učitelka upozornila,že je viděla v herně ,jak si Kubík na kamarádku lehl,tak jsem to s ním probrala a řekl mi," Maminko,já nevěděl co to znamená ,to mi řekla ona,že to tak dělají milenci ....

speedygon
3. dub 2013

Děti jsou dnes velmi brzy zkušenější než dospělí...nebo než jsme byli my v jejich věku....

laska.nezna.hranic
3. dub 2013

co se v mládí naučíš... 😉

já na tom nevidím nic tak hrozného, přece nikoho neznásilňuje. kamarádka má prostě trochu víc "nakoukáno", tak chtěla zkusit, co viděla. párkrát to zkusí, zjistí, že je to neba a najdou si jinou zábavu. vzhledem k tomu, co vidí kolem sebe, hlavně v televizi, se spíš divím, že to zkouší "až" v pěti letech 🙂

s oznámením "prý se lízli někde nad" přišel kdo, synátor nebo učitelka?

marecek4
3. dub 2013

@jakoubka no ale to není hraní na doktory 🙂,a v dnešní době,kdy erotické scény dají v televizi i v sobotu v deset dopoledne-neuhlídáš kde co zahlídne,tak bych to nedramatizovala a prostě vysvětlila,že to je pro dospělé a ne hraní pro děti,a pokud není schopná se s tím porvat sama učitelka a pohoršuje ji to,tak bych jí řekla že je to její věc,že tohle dětem není schopná vysvětlit a děti jinak zabavit

aktaka
3. dub 2013

@jakoubka jak jsem psala, já bych to vůbec nedramatizova, prostě zkouší a očividně to ani nemusí mít že své hlavy. Teď to berou ještě jako hru, která je po chvíli přestane bavit.

jakoubka
autor
4. dub 2013

@laska.nezna.hranic
@speedygon
@marecek4
@aktaka

holky ,moc děkuji 🙂 uklidnily jste mě 😵 Jsem se bála ,že budeme muset jít nějakýmu dětskýmu psychologovi 😅
@laska.nezna.hranic -s tím nad ...přišel syn .

anushka111
8. dub 2013

Byla jsem 3 krát na praxi v mateřské školce (dohromady to nebylo ani1,5 měsíce). Ale za tu krátkou dobu jsem tam takové olíznutí viděla dvakrát, přijde mi to na stejném principu, jako když se děti chtějí svléknout a ukázat si, co že má ten druhý tam dole, a odvážnější si v nestřežené chvilce rychle sáhne. Tvůj syn rozhodně nepotřebuje psychologa, je to evidentně normální bystrý kluk, kterému holt budeš muset asi jednou za čas dávat přednášky o tom, že se takové věci dělají fakt až v dospělosti 😀

jakoubka
autor
12. dub 2013

@anushka111 -děkuji 🙂 Tak to si s ním užiju 😀