Co dělat, když dceru nevzali do školky? Pardubice

matalaurinka
9. dub 2014

Ahojte maminky, prosím poradte .. malá bude mít 3 roky nyní 29.4., Do prace mam nastoupit hned po mateřské, tak jsme si vybavili soukromé školky a spoléhala jsem se na to že od září přejde do státních, ale pred týdnem sem se dozvěděla že mi ji do státní školky nepřijali ... teď mi nic nezbývá jen ji nechtěl v soukromé až do příštího roku, ale když ta je tak draha ... nevíte bude někde v Pardubicích 2 kolo nepřijímacich do státního školky?

lv
9. dub 2014

Podala jsi odvoláni? Zkoušek volat, někdy se místa ještě uvolní..

matalaurinka
autor
9. dub 2014

Dekuji, vyskoušim

frami
9. dub 2014

@matalaurinka Ještě bych zkusila vesnické školky v okolí, v některých zápis ještě určitě nebyl a často nebývají tak přeplněné jako ty městské. Ale jinak se ještě můžou místa uvolnit, někteří rodiče podávají i více přihlášek a když se dostanou na víc míst, tak to postupně ruší.

milada2
9. dub 2014

Kolik jsi davala prihlasek? Nechapu, ze by dubnovy dite nebylo prijaty. V mem okoli se do skolky dostali mnohem mladsi deti...

pavlapl
9. dub 2014

určitě podej odvolání. Ve školkách si nechávají volná místa pro ty kdo se odvolají.

curdibilka
9. dub 2014

Bohužel to, že má nebo bude mít dítě už 3 roky není podmínkou, ani to, že jdeš do práce. Zkus zavolat na školky, kde jsi podávala přihlášku a zeptat se, jak to vidí třeba s dalšími volnými místy, ale podle mě teď fakt nic nevyřešíš, na odvolání se děti do MŠ berou málo ,to spíš pak někdy o prázdninách nebo v září, kdy děti do té dané MŠ nenastoupí se na tebe může dostat místo. Ještě bych opravdu zkusila vesnické školky, tam by mohlo být nějaké místo, ale je to boj všude. :(

myisa
10. dub 2014

Jestli nám město poskytne prostory, plánujeme otevřít novou soukromou školku ..sice ne hned v dubnu, ale brzy, takže místa budou alespoň tam. Školkovné samozřejmě se zaváděcími cenami 🙂

matalaurinka
autor
10. dub 2014

Dekuji za reakce, tak sem dne volala na magistat a jedna školka ma 2 kolo, doufam že se tam dostanem i když je to o ruky .. ☹ Volala sem i s reditelkou a ta mi zdelila že jsme byly první pod čárou ... smula ☹

myisa
10. dub 2014

a která, jestli se můžu zeptat?

mataharyy
10. dub 2014

@matalaurinka Hele tak to bych ještě neházela úplně flintu do žita, první pod čarou má ještě poměrně slušnou šanci aby se dostalo 😉 Zkus druhé kolo jinde a uvidíš, když to neklapne, tak leda tu soukromou, nebo zkusit domluvit se s někým komu dítě taky nevzali a hlídat si vzájemně 😉

matalaurinka
autor
10. dub 2014

@mataharyy To doufam reditelka, byla moc prijemna a mluvila jakmile se uvolni hnedka mi vola, tak doufejme to dopadne jeste dobre 🙂 Mmmmm kdyby se tu nekoho mnela tak by sem byla v klídku ... jen to že som na to sama s manželem ...

karotky
10. dub 2014

@matalaurinka ,....................do které MŠ jste se zapisovali?

milada2
10. dub 2014

@matalaurinka Dnes mi to kamaradka rikala, ze do jedne skolky u nich bude druhy kolo, ze tam maji volny mista. Tak to to je asi ta, co ses o ni dozvedela (nemuzu si vzpomenout na jmeno - kdyztak zjistim). Jen by me fakt zajimalo, kam jste davali prihlasky, ze malou jako dubnovou nevzali. Vsechny deti, co tu znam jsou mladsi a dostali se. I do prestizni skolky tady berou jeste dubnove deti...

matalaurinka
autor
10. dub 2014

@karotky do školky na ulici grusovej

matalaurinka
autor
10. dub 2014

@milada2 To byla ma chyba dala jsem jen do jedny školky prihlasku .... ☹

milada2
10. dub 2014

@matalaurinka Aha, tak tou jsem myslela tu prestizni skolku tady u nas 😉 Tam je opravdu tezky se dostat. Jinam jste prihlasku nedavali?

milada2
10. dub 2014

Aaa, uz to ctu...
@matalaurinka

hojda
10. dub 2014

Tak naše dubňátko se do státní školky taky už konečně dostane od září. Včera mu bylo 5 let............................

matalaurinka
autor
10. dub 2014

@hojda Cožeeeeee tak to gratuluji ... bylo načase 🙂

matalaurinka
autor
10. dub 2014

@milada2 Joooo tak to sem nevedela že je prestižni ..... nejsem odsud, kdychom vedela jiste bych dala i jinam ... byla jsem si jista že se tam dostanem ....

hojda
10. dub 2014

@matalaurinka Jj čekačka na školku je u nás sakra dlouhá......

milada2
10. dub 2014

@matalaurinka Ja taky nejsem odsud a neznam to tu. Ale byla jsem na dni otevrenych dveri, kde davali informace o tom, jaky je k nim natresk

linda.r
12. dub 2014

@matalaurinka Kdyžtak zkus MŠ Rybitví, z Polabin je to pár km a minulý rok výrazně navyšovali kapacitu. Myslím, že je tady velká šance na přijetí.

karotky
12. dub 2014

@matalaurinka ,......................odvolejte se a určitě Vám dítě do některé zdejších MŠ přijmou-je jich tu dost: www.zlatestranky.cz/firmy/Pardubice/q_školka/1/ 😉
Drržím palce 🙂

matalaurinka
autor
25. dub 2014

Tak holky dekuji za rady, nakonec vše dopadlo supr, oznamili mi s te soukrome školky kde je ted mala, že dostali dotaci a bude o hodne levnejší takže ji tam necham celej další rok 🙂

anetaji
25. dub 2014

Ahoj školka k Polabinám (u tesca)tam jsem byla přijatá s dcerou ale zbvolila jsem jinou školku tak tam určitě místo bude,ale druhé kolo nevím zkus volat no 🙂

lenkaplechacova
19. led 2015

Ahoj..my dáváme syna(2 roky) do Matýskovy školičky. Není drahá a jsme tam opravdu velmi spokojení. Všechno je nové,čisté,paní učitelky milé a zkušené. Vřele s manželem doporučujeme.