• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co vám vadí na školkách - soukromých ale i státních?

2. března 2010 
díky :grinning:
18. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
na státní mi vadí že mi nevezmou dítě (přeplněno), a na soukromé mi vadí cena :unamused:
22. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ asi tak jak píše Jjanca :grinning: :unamused: státní pro 3 leté dítě je sehnat takřka nemožné :frowning2: teda aspoň v Praze
22. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
taky tak. Přeplněno ve státních. Čekáme druhé, nemáme šanci. Soukromé jsou často super, ale ta cena...
23. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
co vadí mě na školce,teda aspoň té naší je nedostatečná informovanost rodičům co se ve školce děje,případně stalo nestalo.nevím co ty naše učitelky ve školce dělají,ale neví o mnoha věcech co děti dělají,kde a za jakých okolnosti se kdo popral,spadl atd.
snad se to už brzo zlepší.s přijetím do školky jsme neměli problém,žádost jsme dali v roce a ve dvou nastoupil kubík do školky na 5dní v měsíci,snad to tak bude i s tobiáškem i když je tento ročník moc silný.postavili nám u nás novou školku,do které děti nastupují 8.3. a má mít větší kapacitu dětí,tak snad bude dobře a tobíka v lednu 2011 vezmou.
25. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já souhlasím s většinou maminek.Mam 5ti letého syna a až teď od února mi ho vzali do školky a to ještě zázrakem, protože se ve školce uvolnilo místo.Ale byli jsme 2 roky zpětně v jiné školce u zápisu a vždy mi řekli, že není místo a loni dokonce, že jsem těhotná na MD, tak to už nemam vůbec šanci aby mi malého umístili.Tak nebýt této náhody s uvolněným místem, tak jsme šli asi rovnou do školy, protože jsem stále na mateřské a dětí pracujících rodičů čim dál víc a míst ve školkach po skovnu........mě to spíš než vadí hrozně mrzí.....u nás v okolí je tolik areálů bývalých školek a fungují jen 2 a to ještě ne všechny pavilony.Jinak je to buď samá firma, nebo je to prostě zavřené. :frowning2: A vaše dítě se ptá proč ho zase nevzali, že asi hidně zlobil a má slzy v očích, protože příchodem k zápisu ožije, je plné očekávání a plné nového zážitku a pak ve finále mu řeknou ..nene tebe nechceme!!!!!!!
2. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
každá školka je ale povinna vzít dítě do školky předškolního věku,to je ze zákona,tak nám to vysvětlují u nás ve školce když nejsou místa pro ty 2 a 3leté děti
2. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek