Co vám vadí na školkách - soukromých ale i státních?

timulenka
18. únor 2010

díky 😀

jjaanca
22. únor 2010

na státní mi vadí že mi nevezmou dítě (přeplněno), a na soukromé mi vadí cena 😒

lenkazdenek
22. únor 2010

JJ asi tak jak píše Jjanca 😀 😒 státní pro 3 leté dítě je sehnat takřka nemožné ☹ teda aspoň v Praze

fran
23. únor 2010

taky tak. Přeplněno ve státních. Čekáme druhé, nemáme šanci. Soukromé jsou často super, ale ta cena...

marselina
25. únor 2010

co vadí mě na školce,teda aspoň té naší je nedostatečná informovanost rodičům co se ve školce děje,případně stalo nestalo.nevím co ty naše učitelky ve školce dělají,ale neví o mnoha věcech co děti dělají,kde a za jakých okolnosti se kdo popral,spadl atd.
snad se to už brzo zlepší.s přijetím do školky jsme neměli problém,žádost jsme dali v roce a ve dvou nastoupil kubík do školky na 5dní v měsíci,snad to tak bude i s tobiáškem i když je tento ročník moc silný.postavili nám u nás novou školku,do které děti nastupují 8.3. a má mít větší kapacitu dětí,tak snad bude dobře a tobíka v lednu 2011 vezmou.

len.z
2. bře 2010

Tak já souhlasím s většinou maminek.Mam 5ti letého syna a až teď od února mi ho vzali do školky a to ještě zázrakem, protože se ve školce uvolnilo místo.Ale byli jsme 2 roky zpětně v jiné školce u zápisu a vždy mi řekli, že není místo a loni dokonce, že jsem těhotná na MD, tak to už nemam vůbec šanci aby mi malého umístili.Tak nebýt této náhody s uvolněným místem, tak jsme šli asi rovnou do školy, protože jsem stále na mateřské a dětí pracujících rodičů čim dál víc a míst ve školkach po skovnu........mě to spíš než vadí hrozně mrzí.....u nás v okolí je tolik areálů bývalých školek a fungují jen 2 a to ještě ne všechny pavilony.Jinak je to buď samá firma, nebo je to prostě zavřené. ☹ A vaše dítě se ptá proč ho zase nevzali, že asi hidně zlobil a má slzy v očích, protože příchodem k zápisu ožije, je plné očekávání a plné nového zážitku a pak ve finále mu řeknou ..nene tebe nechceme!!!!!!!

marselina
2. bře 2010

každá školka je ale povinna vzít dítě do školky předškolního věku,to je ze zákona,tak nám to vysvětlují u nás ve školce když nejsou místa pro ty 2 a 3leté děti