Dárek pro učitelku. Máte tip?

kacuda
16. čer 2020

Zdravím vás,
potřebovala bych od vás radu. Blíží se konec roku a syn letos ve školce končí a v září nastupuje do první třídy, tak bych potřebovala nějaký tip na dárek učitelkám ke konci roku. Přemýšlela jsem, že bych udělala koláž z fotografií syna, ale nemůžu přijít na to, jak bych to udělala. Předem děkuji za rady a tipy.
Katka

sarrita
16. čer 2020

Upřímně - co z toho ta učitelka bude mít? Když ji takový dárek dá každé dítě které končí, je to naprostá zbytečnost... Na stěnu si to doma určitě nepověsí, max. to skončí někde v šuplíku. Mi kdysi absolventi rekvalifikačního kurzu dali jejich společnou fotku a kde je ani nevím. Raději bych darovala nějakou kvalitní svíčku nebo něco jedlého. Případně květinu v květináči. 😉

g_m
16. čer 2020

Jsem učitelka a radím - VÍNO!!! 😀 Nebo velikánskou čokoládu apod. Koláž nedělejte, opravdu skončí někde ve skřínce nebo v šuplíku...

sasui1
16. čer 2020

Za ucitelky taky prosim o neco jedleho 😁 nebo pitneho 😂
Mozna jeste zacinajici ucitelce muzete dat obrovsky hrnek na kafe. Je mile kdyz chcete pani ucitelce vyjadrit podekovani darkem ale za ty roky se toho nastrada opravdu hodne 😊

meronym
16. čer 2020

@kacuda Darovat komukoli - krome prarodicu - fotky vlastniho ditete je nesoudne. Kamaradka takhle dostala pod stromecek v ramecku deti od pritelovy sestry. No, nepotesilo ji to.

eva267
16. čer 2020

Já jsem zrovna dnes nesla do školky pro třídní učitelky dárkové košíky s dobrotama a ostatním učitelkám každé pralinky a vonnou svíčku. Určitě doporučuji něco spotřebního, nic osobního. Musí toho mít doma tuny.

alcar
16. čer 2020

Ja daruji vsem ucitelkam poukaz do nasi vyborne cukrarny.

jajulin
16. čer 2020

@kacuda rozhodně nic na památku. Ideálně něco, po čem nic nezbyde - něco k jídlu, pití, poukaz na cokoli.

nase_mimi
16. čer 2020

Četla jsem v jiný diskuzi, že úspěch má třeba med. Jako koláž z fotek syna jsi nemyslela vážně, že? 😀

drzticka81
16. čer 2020

Ja davam ucitelkam-letos se uz loucime, dcera jde do skoly- latkovou tasku na nakupy (prakticky darek, muzu byt i vzpominka, vyrabeli v charite), poukaz do orsay (at si neco koupi) a zrejme nejakou kytku nebo rostlinu (muzou si opet jako vzpominku zasadit na zahrade (obe dve maji). Ja sama mam rada prakticke darky a jedle 🙂

lennus
16. čer 2020

@kacuda Frutiko ovocnou kytici, mají i bonboniéry, budeme kupovat u nás ve školce i na první den do školy

mirecka.jaroscakova
16. čer 2020

Taky jsem dávala látkovou tašku, nechtěla jsem kupovat blbosti.

vecerinka
16. čer 2020

Naramek z minerálů. Zeptali jsme se na oblíbené barvy a dle toho vybírali. A naramky paní učitelky nosí. To jsem si už zjistovala 🙂

jane46
16. čer 2020

Svagrove se narodil syn a prvni roky nas zasobovala vyvolanymi fotkami (hooodne fotek) dokonce mame i pexeso s tim prckem... Nechapu proc. Jsou nekde zahrabane navzdy.
Prosim nedavajte ucitelce kolaz fotek. Kupte darkovy kos 😉

zmrzlinka
16. čer 2020

Já dávám vždy kytky

marketka_m
16. čer 2020

kolaz fotek??neeeee.. .ucitelka ktera uci nekolik deti by si takto mohla udelat halu kolazi kdyby ji kazdy donesl...voucher,sladkost,kytka..tak jak zde se jiz pise

pabka
16. čer 2020

Musím souhlasit. Fotografie dětí baví jen rodiče a max prarodiče. Zbytečně se budeš trápit koláží a nebude doceněna... radši něco, co učitelka sní nebo vypije 😉👍

knuffel
17. čer 2020

Pokud by se jednalo o jakési tablo celé třídy, potom ano, to je hezká vzpomínka, jinak koláž fotek jednoho dítěte neeee.

duvera
19. čer 2020

Ja mam objednane kytky a donesu doma vyrobene a nazdobene perniky - srdicko s motylkem (chodila do motylku). Taky povzbuzuji dceru, at jim namaluje neco pro radost na rozloucenou a neco jim tam napíšeme. Ze to vyhodi mi nevadi - jde mi o to ji nejak zapojit.

emakrul
17. dub 2021
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

Já bych zkusila spíš něco jiného, co bude mít učitelka z fotky Vašeho dítete? 🙂 nic nve zlém. Zvolila bych radši klasiku, květinu a nejakou klidně dražší kvalitní čokoládu nebo třeba pralinky 🙂