Dárek pro učitelku v MŠ, mohli byste mi dát tip?

tylinka
10. čer 2014

Mohl by jste mi dát někdo nějaký tip na dárek pro paní učitelky v MŠ. Dcera letos končí a ve školce jsme byli opravdu spokojení a obě učitelky si moc oblíbila. Chtěla bych koupit něco pěkného, originálního, třeba i vtipného za přiměřené peníze. Kytička mi příjde trochu nudná. Děkuji za tipy.

anickajirka
10. čer 2014

Taky řešíme stejnou věc, chtěla bych ale asi něco vyrobit se synem spíše než kupovat, ale vůbec nevím co 🙂

veverusa
10. čer 2014

Vyrobit s dcerkou papírovou kytičku, dcerka by třeba mohla namalovat paní učitelku a pak to zarámovat. Jestli se umí pěkně vyjádřit může k obrázku nadiktovat vzkaz nebo "jaká je paní učitelka". Otisk ručičky na papír se vzkazem nebo nožky (napsat něco jako díky za doprovod). Vyfotit se společně s paní učitelkou a dát jí fotku. Nebo jestli máte doma fotky ze společných školkových akcí tak udělat koláž.
@tylinka

zuzaida
10. čer 2014

Ahoj, jsem učitelka ve školce už několik let, takže sem můžu dát pár dárečků - tipů, které jsem kdy dostala a udělaly radost. Tak třeba svíčka polepená ubrouskovou technikou, kterou vyráběli doma. Nebo keramický pejsek od jedné holčičky, která chodila na keramiku. třeba ale taky náušnice z FIMA byly moc fajn. Lidé, kteří vinaří, občas přinesou vlastní víno, což také není k zahození 🙂 A také nějaká dobrá kvalitní čokoláda je fajn. Spíš mně přijde, že záleží jaké mají rodiče možnosti. Jedna maminka prodávala nádobí tupperware, tak přinesla velikou mísu, ale to jen, že to měla po levnu. No a musím říct, že kytička není vůbec nudná, to je moc milí a dojemné, když tu kytičku jdou předávat ti maloši a snaží se ji schovat za zádama 🙂 To jsou hezké chilky. Nevím, jestli jsem pomohla 🙂

kajule
10. čer 2014

@tylinka Taky jsem nad tím začala uvažovat. Kytička je samozřejmost. Patrik ještě přidá něco z vlastní dílny. Přemýšlím, co ještě a zatím mě nic nenapadá. Líbilo by se mi ale něco podle čeho si na něj vzpomene, kde třeba bude znázorněno něco, co je pro něj typické.

apacheee
AMBASADORKA
10. čer 2014

Kolegyně v práci má třeba moc hezký hrneček, kde je jenom nápis :Od Alenky na památku. Pokud chcete něco super, mělo by to být něco co paní učitelce vždycky připomene tvoje dítko🙂

jezevec
10. čer 2014

syn rovnez konci a davame poukazku do knihkupectvi,at si vyberou na leto neco dle sebe na cteni.. na obalku ve ktere bude, pani ucitelku namaloval.-), loni jsem davala kytku ze susenych plodu, takove ty orisky,rozinky, moc pekne udelane, originalni kytka a udelala radost...

anickajirka
10. čer 2014

@apachee s tím hrnečkem je to výborný nápad akže kytička a hrneček super děkuji 🙂

tylinka
autor
10. čer 2014

Loni jsme dávali kytičku přizdobenou bonbonkama.
S tím věnováním na hrneček dobrý nápad. Přivedlo mě to ještě na jeden. Koupit hezkou kytičku v květináči a vyrobit květináček s věnováním.

eldrag
10. čer 2014

a co třeba přívesek na klíče? třeba z korálků nebo ručně vyrobenýcj korálků z papíru , nebo takové ty malované šnecí ulity? anebo... co takhle udělat vysvědcení paní učitelce? ten papírový canc se dá s trochou šikovnosti na netu sehnat a upravit,... dopsat tam třeba usměvavost v hodinách, hraní, péče o žáčky... atd... a pak velkou jedničku? 🙂

jajik25
10. čer 2014

taky řeším ten samý problém,jako maminky jsme se domluvily na suché vazbě pro obě učitelky a paní ředitelku,samozřejmě kytička a asi ještě něco sladkýhona zub koupíme,otázkou je že nevím co upéct na rozloučení s předškolákama.Nemáte někdo nějaký nápad?

tylinka
autor
10. čer 2014

@jajik25 Já bych doporučila úpect muffiny, u dětí mají vždycky úspěch. 😉

bambule28
20. čer 2014

Holky,kdy ponesou vaši ratolesti kytičku do školky když posledního vychází na pondělí?O víkendu asi těžko seženu někde kytku. 😉

esterka610
20. čer 2014

@bambule28 Nevím, jak u vás ale prázdniny začínají 28.6. 30.6 se už do školky nejde, takže ponesou dáreček v pátek.

poupe
20. čer 2014

U nás taky končí škola v pátek 😉

evulatko
20. čer 2014

@jezevec,ahojky,mohla bych se zeptat,kde jsi tu Kytku ze susenych plodu kupovala?Mockrat dekuji,Eva

jezevec
20. čer 2014

evi koukam ze jsi z prahy, metro B Luziny je tedka novy mensi nakupak primo u metra, je tam jeden vystup a je tam v nem obchudek kde maji nejake hotove nebo ti udelaji..

tady jak to vypada..
http://www.orechovekytky.cz/clanky/orechova-kyt...

brendamonique
20. čer 2014

My dávali oblíbené p.učitelce v první třídě, kytičku, co jsme nechali uvázat z různých laskomin, co jsem nakoupila, měla velký úspěch, p. uč. to nesla ukázat všem ostatním, měla obrovskou radost 😀

brendamonique
20. čer 2014
kammka
20. čer 2014

mám doma učitele a každý rok kvetem z darů, které nejsou k jídlu 😀 sice ho vždy potěší třeba fotka toho dítka se vtipným vzkazem, dojme ho, když je tam napsáno díky za všechno, jste nejlepší 🙂 ale doma nám to na lednici visí max do konce prázdnin, pak už při nejlepší vůli nelze ta přáníčka a děkovné dopisy skladovat,, skvělé jsou dárky jako dobrý čaj, lahev vína, hezký hrneček, ČOKOLÁDA, ... klidně něco vyrobte, ale nevěřte tomu, že to bude mít trvalou hodnotu, to by takových dárků měly učitelky doma kufry. nemusíte mít obavy, že na vaše dítko nezůstane památka, zůstane v srdíčku, samozřejmě lépe, pokud je vaše dítko extra zlobidlo nebo extra hodné, okaté ,kudrnaté, zrzavé...jsou samozřejmě děti, na které si učitelé neupamatují kdyby se zbláznili a nezáleží na tom, co od nich dostali.. takže pokud chcete paní učitelku opravdu potěšit, kupte něco jedlého nebo pitelného, zajistíte jí hezkou chvíli v létě, až bude mlsat, nebo se o dárek dělit s přáteli..obrázků a jiných děl vašeho potomka viděla desítky 🙂
pokud jí chcete dát najevo , že ona byla pro vás ta nej, co třeba poukaz ke kadeřnici, na masáž, pedikůru, atd., nebo na lístek do divadla, kam půjde, až se jí to bude hodit?? ten samozřejmě musí být 2x..
pak je ještě kategorie hezkých praktických dárků.. nedávno jsem bohužel rozbila misku od Adama, koupil ji sám v Tunisu na dovolené, docela mně to mrzelo, měli jsme ji doma roky!! ale toho kluka bychom si pamatovali i bez ní, je totiž černej jak bota a děsný éro..taky jsme měli polštářky s bylinkama, moc příjemné, podtácky pod hrnky, vonné svíčky.. vydrží sice déle než čokoláda a víno, ale 🙂 netrapte se tím, že alkohol není vhodný dar od dítěte, poděkovat jí chcete přece celá rodina...

evulatko
20. čer 2014

@jezevec,mockrat dekuji,zajedu se tam podivat🙂

lenka5731
20. čer 2014

květina + něco k jídlu,
tak nějak by mě nenapadlo, že by učitelka mohla mít radost z dětských výtvorů ... dětských výtvorů musí mít po krk, denně po celý rok jich vidí desítky, stejně tak fotku dítěte...? tomu nerozumím. Vonné svíčky a podobné nesmysly jen tehdy, pokud vím, že to má učitelka ráda.

martasek
20. čer 2014

Já si taky myslím, že hrnečky, svíčky apod. nejsou moc vhodné, spíše něco, co spotřebuje - kvalitní sypaný čaj, káva, dobré víno, lepší bonboniera, ta kytice z oříšků je třeba super. Přesně tak, výtvorů má za celý rok až až. A fotka dítěte na památku? No nevím, děti se za rok fotí min. 2x, vánoční foto a na konci roku, naše školka pořádá spoustu akcí, kde se fotí, vede se kronika, takže fotek na památku je dost. My jsme taky měli úžasné paní učitelky, syn je měl moc rád a ony jeho, ale zase jen proto si nemyslím, že si paní učitelka dá foto mého dítěte do rámečku v obýváku 😀

adrianka1712
22. čer 2014

Ahojte, prosím o radu. V školke bude besiedka, rozúčka s predškolákmi a riešim, aký darčk pre pani učitelky a pre deti. Rozlúčka bude v stredu, ale koniec školského roku v piatok. Kedy teda má syn doniesť darčeky ? Dakujem 🙂

laskavka159
29. zář 2014

Myslím si, že nikoho neurazíš kvalitním vínem. 🙂 Třeba taková Medvědí krev není moc cenově náročná a přitom velmi dobrá! 🙂 Toto víno z Bulharska jsme si velmi oblíbili a jiné už nekupujeme. ;) Nosíme to často třeba jako dárek k narozeninám nebo takhle jak říkáš jako poděkování a zatím byli vždy velmi spokojení. 🙂

vendulka
26. kvě 2015

obnovuji téma, letos se nás to týká, dcera končí a nastupuje v září do školy a já si lámu hlavu co dát učitelkám jako poděkování...chci něco originálního, neotřelého....napadlo mě buď upéct dort nebo udělat domácí čokoládové pralinky k tomu pěknou kytičku (asi v květináči) a třeba láhev vína...co? 🙂
Pak řeším ještě otázku, že mladší dcera bude přecházet do jiné třídy a tak jestli i těmto učitelkám něco dát (což bych ráda, jelikož jsou vážně báječné a s dcerou to nebylo od začátku moc jednoduché a "užily" jsme si na obou dvouch stranách)...
No a pak jestli taky dát něco paní ředitelce? (má dceru na logopedii a na taneční kroužek ve školce), to pak asi i dát něco paní učitelce z angličtiny,co?třeba taky ty pralinky nebo kvalitní čokoládu...

Názory?Děkuji 🙂

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendulka
26. kvě 2015

@sarihy díky za názor 🙂

kisa01
26. kvě 2015

Jsem rozhodně pro láhev dobrého vína a kvalitní čokoládu. I učitelky jsou lidé a potřebují si pořádně obalit nervy a zrelaxovat 😉

lukajda
26. kvě 2015

Loučení ve školce u nás proběhlo loni. Paní učitelkám jsme dali kytičku a všem dětem i paní učitelkám jsme nechali udělat výřezy z překližky ve tvaru čtyřlístku (třída se jmenuje Čtyřlístek) a přidali jsme k němu každému věnování a přání pro štěstí. Předávali jsme je pár dní před koncem školky, aby si je děti ještě ve školce mohly dotvořit - pomalovat, polepit podle svých představ. 🙂

esterka610
26. kvě 2015

Mám švagrovou učitelku a vím že ocení především něco na nervy- čokoládu, kafe, čaj, kytka je fajn ale má jich vždycky dva kýble a stejně to uschne. Loni jsem dávala bonboniéru, protože jsme přecházeli do jiné třídy a školnici jsem kupovala kafe. Letos to udělám stejně a ještě dostane učitelka flétny.