Dává se potvrzení dětského lékaře už při zápisu do MŠ?

jijitka
16. dub 2012

Ahoj, zajímalo by mě jak je to v jiných městech a jiných školkách s předkládáním potvrzení od dětského lékaře. Zjistila jsem, že některé (možná všechny) školky u nás požadují toto potvrzení už při podání přihlášky. A protože je tohle potvrzení zpoplatněné, podání více přihlášek by se dost prodražilo - i když nemám žádnou jistotu, že mi dítě do některé školky vezmou. Jak to probíhalo u vás?

jajik25
4. kvě 2012

@jijitka my budeme dávat potvrzení až začne chodit do školky,u zápisu nám je jen daly a u doktora jsem poprvé platila 100 Kč,uvidíme kolik bude chtít teď

jijitka
autor
4. kvě 2012

@joplin Ahoj, já bydlím v Prostř. Suché, takže malého přihlásím do zdejší školky. Do města to ani zkoušet nebudu, je to pro mě nepraktické, pracuji v Ostravě, takže bych musela zajíždět a taky by byl větší problém s vyzvedáváním. Tady může kdokoli zajít pěšky. Podle webových stránek se mi ještě hodně líbí školka v Dolní Suché, taky celkem blízko, ale tam mi moc šancí nedávali (malý bude mít 3 roky až v lednu), každopádně se tam chci ještě zajet podívat. Vím, že zápisy jsou 14/15.5. - ve všech havířovských školkách, ale nevím jestli budou probíhat oba dny. Např. u nás je jen 14.5. - už to visí na dveřích 🙂

jijitka
autor
4. kvě 2012

@jajik25 ahoj, tak nás zápis teprve čeká za 2 týdny. Všimla jsem si odkud jsi - v nedaleké vesničce (Blanička) jsem trávila každé prázdniny u svojí babičky, tam bylo krásně 🙂

jajik25
7. kvě 2012

@jijitka jojo to je kousek 🙂