Dáváte nachlazené dítě do školky?

mamkamarketa
3. říj 2011

ahoj,chtela jsem se zeptat. Ma-li vase dite rymu,ci zacinajici kasel,lehci virozu davate ho do skolky? Syn i kdyz ma doznivajici rymu je doma. Vyslovene se mi prici posilat ne 100% zdrave dite do skolky. ale kdyz si pro syna obcas prijdu,spouste detem tece nudle,kaslou....Tak by me zajimalo,jak to chodi jinde 🙂

mates22
7. bře 2012

jinak u nás dobrý, dcera teda včera přiskotačila od babičky, kde měla spát, v deset v noci, vzbudila malýho ☹ a pak už se to táhlo celou noc, furt se mi teď budí s kňouráním a vykřikováním a pláčem, už ani mlíko nechce - tak nevím, jestli má tak ošklivý sny nebo co..přes den je pak v poho. Ale jinak ťukám, zatím jsme zdraví všichni 😀 .
Jdeme s malým nakoupit, už nemáme ani chleba a tatínek dneska přijede z práce v šest a v sedum zase odejde, má nějakou akci :d...........tak doufám, že dcera dneska vydrží spát u babičky, malej usne a já si dám nohy na stůl, joj to by byl můj večer 🙂

ined77
7. bře 2012

hoj hoj 🙂 ,

cvičební úbor zakoupen, tak hurá na to 😀 ...to zas bude ostuda 😅 😝 .
káče vychrupuje do půl osmé a teď je pořád jako rybička 😠 ...potfůrka 😀 .no snad usne 😔 .

našla jsem tohle 😖
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/261005-chripk...
to mi lehce zmrazilo zase úsměv na tváři 😒 .

jinak vidím, že řešíte homeo...no já nevím, jsem na tom stejně jako @mates22 😅 , jediné na čem jsem opravdu zpozorovala výsledek byly viburcol čípky, ty jsem dávala malému když mu lezly zoubky, ale taky jen dočasně, jinak jsem vyzkoušela kde co na bolení bříška, na ty zoubky, na kojení, na nervy...moje 😀 a výsledek nic moc spíš...bude to hodně o té víře a taky trpělivosti a tu já jaksi bohužel moc nemám 😖 .jsem asi spíš chemického založení, i když dětem bych nejraději dávala vše přírodní 😅 .mám v tomhle takové vlny, časové etapy, kdy tomu dám šanci a kdy se zase naštvu, že je tolik peněz v kelu a nic z toho 😀 .ale jednou za čas se nechám ukecat homeopatem v naší lékárně, on je vééélice přesvědčivý 😀 ...
a katunka tam jaksi kašle 😨 .jdu na ni hodit očko 😉 .

ined77
7. bře 2012

@mates22 ...copak, malé se u babi přes noc nelíbí? 😅 ....my bychom měli mít hlídací premiéru, přes noc, 16.3., ale už teď se mi do toho nechce 😒 😅 .ne kvůli malému, ten to myslím zvládne naprosto v pohodě, u něj strach nemám, ale malá mi přijde moc malá na to ještě ☹ .už tak se v noci x krát budí, tak se bojím, aby se tam nějak nelekla kde je a já nikde ☹ ...hrozně ráda bych měla tolik času jen pro nás s MM, ale nevím jestli si to dokážu vůbec užít 😒 .máme jít do divadla, ale šla bych raději přes den někam na oběd a pak třeba do kina 😝 😀 . a večer pěkně vínečko doma 😔 😀 .
navíc nemám co na sebe 😝 .

lojzina
7. bře 2012

@ined77 ahoj...no vidis,aspon mas duvod si neco koupit 🙂

a jak se dari marodum?u nas dobry,i sem se vyspala.ale spala bych jeste

mjanca
7. bře 2012

Lucka mi tu breci cele dopoledne, ma pocit na kadeni a nejde ji to :(. Asi to ma po tech atb ☹. Zuzka kupodivu docela dobry - neteploti, obcas zakasle, nerve. Asi ji trapi ty zoubky? :-/

lojzina
7. bře 2012

@mjanca mas kompotovany merunky? 🙂 -u nas vzdy zabraly,ale nesmi se to prehnat
tak asi zuby....lepsi jak kjdovi co

ined77
7. bře 2012

@lojzina ...no koupit, ale za co? 😀 ...můj díl na garderobu žere lékárna 😠 😀 .
u nás to celkem jde, akorát teď kačka kašle ze spaní 😨 , ale možná je to jen ta rýma jak jí stéká do krčku...nevím 😒 .
taky jsem dnes nezvykle vyspalá, až mi to nedělá dobře 😀 ...spala bych jako ty ještě aspoń tak pár dní 😀 .
ale ne, náladu mám super, to bude určo tím, akorát odpoledne jedu vyřídit docela nemilou záležitost a bohužel sama ☹ .ale nějak si s tím poradím 😉 .konstalace zdá se dobrá 😀 .

@mjanca ..a byly jste u dr. nebo ne? u nás pomáhají švestky, kompot, sušené nebo šťáva...ta spíš, švestku mi nechtěl malý nikdy sníst jako kompot, prý je to fůůůůůj 🙄 😅 .
anebo ty meruně, jak píše @lojzina 😉 .
jo zoubky, to je prevít ☹ ..malé lezou první stoličky a k tomu i 2 nahoře...zapomenutá 😅 ty naše noci přičítám zoubkům...malý na to hrozně trpěl. o každém zoubku se vědělo 😔 .

lojzina
7. bře 2012

@ined77 presne,vsechno pozere lekarna...Tak prijemny porizeni odpoledne 🙂

ined77
7. bře 2012

@lojzina ...děkuju 🙂 .kéž by , jinak budou další penízky v čudu 😢 byrokracie vládne světem 😠 .

mjanca
7. bře 2012

u dr. jsme nebyly, navic uz tam ted neni. Dala jsem Lucku do teple vody, hraje si tam s penou a je chvili klid. Treba to pomuze. Hlidani mi dorazi za hodku a pul a koupim svestky i merunky a asi ovesnou kasi udelam na veceri.

ined77
7. bře 2012

@lojzina ...jak u vás vlastně? 🙂

@mamkamarketa ...co tomík, bříško a vůbec? 😕

@marjama ..děkuju 🙂 .slušet mi to bude možná první dvě minuty než začnu funět a potit se 😀 .pak ze mě bude něco velmi podobného rajčeti 😀 .má fyzička je lehce na bodě mrazu, ne-li spíš pod 😝 .ale koupila jsem si pěkné tepláčky a i s tričkem 😀 .když už hubnout tak s pohybem 😉 , ale aspoň si vyčistím hlavu a budu chvilku bez dětiček 🙂 .

ined77
7. bře 2012

@mjanca ..jo ano, i teplá voda může pomoct!...vidíš, na to jsem úplně zapomněla 😉 .
přeju ať už je to lepší...určitě bude 😵 .

lojzina
7. bře 2012

@ined77 dobry,mladsi spi,starsi prudi 😀 ,na to ze ej nemocnej tak dobry,rano teda dlouho lezel,a uz ani nekasle....atb asi zabraly. 🙂 ..o vycisteni hlavy me povidej,ja kdybych ju nekdy nahodou poradne vycistila,tak me z toho asi trefi slak,jakej to bude sok pro telo 😀 😀 😀

ined77
7. bře 2012

@lojzina 😀 ...super, že je mu líp! 😵
pro mě to bude taky šok, neboj...já byla někde jakože za zábavou naposledy v matýnkově! 8 měsících..na třídním srazu a tak mě to dostalo, že to byl důvod řádně zapít a 2 dny jsem se z toho pak léčila 😅 😀 , to ani ne, že bych toho vypila moc, akorát tělo nebylo zvyklé 😀 ...takže doma je doma 😀 .
ale chtěla bych na to cvíčo chodit, pohyb potřebuju, takový ten cílený, neboť léta se hlásí a tělo chabuje 😀 😝 .

lojzina
7. bře 2012

@ined77 to me povidej,o tech letech 😔 😀 .ale proc ne,u pohybu nastupuje endorfin a ten je nade vse 😵 ,me ted akorat stoupa adrenalin,marod vyzaduje neustalou pozornost,a kdyz je na 3 minuty ticho,tak pak zas neco chce,uz su hotova.a jeste neni vecer

ined77
7. bře 2012

@lojzina ...to znám, kdybych měla tak vysoko endorfiny jako den co den adrenalin, tak by to bylo super 😀 .

lojzina
7. bře 2012

@ined77 😀 😀 😀 to uz by me nic nechybelo

lojzina
7. bře 2012

nejuzivanejsi slova mych deti:mami,divej,nakreslis me...?a moje:ticho! 😕 😔 😔 .asi uz mam ponorku.

urbisa
7. bře 2012

@mamkamarketa ...teď jsem teprve dorazila domů,jmenují se Sinupo Rymulky,jsou myslím od tří let....u nás je opět v lékárně neměli,až zítra...musím si vás dočíst,co všechno se zase událo....u nás v noci celkem dobrý,jsou o něco lepší,kašel zní sice hrozně,ale není to 3 krát za minutu jak vždycky...

ined77
7. bře 2012

@lojzina ..není divu, u nás detto, plus se ještě škubou o hračky 😠 😀 .

ined77
7. bře 2012

ženy, zítra máme svátek! 😀

lojzina
7. bře 2012

@ined77 jo tak to i ti nasi...jaky bylo cviceni?na cem jsi byla?
to uz neplati,ne? 😀

ined77
7. bře 2012

@lojzina ...jak neplatí?? 😀 ..platí, svátek žen vždycky 😀
cvičit jdu až zítra, dnes jsem byla vyřizovat účty na RWE 😝 😉 .
jinak to je cvičení na balónech..takové posilování a pod. 😉 .

lojzina
7. bře 2012

@ined77 tak hlavne ze to dobre dopadlo 😉

ined77
7. bře 2012

@lojzina ..nooo, snad ano, jsem v právu, ale znáš to 😒 ..hlavně to sežralo celé odpoledne ☹ a možná tam budu muset jet znovu 😒 . jen u přepážky jsem byla 50 minut!..prý takovou motanici paní dlouho neviděla 😅 ...ta ale nevznikla mojí vinou 😉 .každopádně do tří dnů by mělo dojít nějaké vyrozumění, tak jsem zvědavá 😝 .
ale!...co by zajíc za volantem jsem prošla žehem plného provozu ve špičce a zdárně 😀 ....tak z toho mám radost aspoň 😀 .všechno zlé je pro něco dobré 😉 .

mjanca
7. bře 2012

u nas lip, Lucka kadila dneska s revem asi 3x, ale je to venku a snad uz bude klid. Bobek malej. Musel to vedet cely barak. Zuzka ma 37,3 a je mnohem lepsi, tak asi fakt zoubky :-/.
ja jdu taky zitra cvicit, ja jedu v zumbe 😀

mamkamarketa
autor
8. bře 2012

vse nejlepsi k MDZ 😀
jinak tomasovi je snad uz lip. vcera a predevcirem sel spat v 17h 😔 dneska uz ma lepsi barvu a vypada celkove lip 😵
jinak me dutiny povolily,ale slezlo mi to na prudusky,takze taky fajn. chrchlam,jako o zivot,az me boli na hrudniku 🙄
@mjanca tak to jsou lepsi zpravy!

mates22
8. bře 2012

ahojky, SUPÉÉÉR - vypadá to, že všem marůdkům je líp, teda až na mamkamarketa (ale ta už není předškoláček 😀, přesto soucítím, taky kašlu jako tuberoš, ale na průduškách to nemám, naštěstí ). U nás se držíme, včera večer teda oba vypadali divně, takový unavený a červený tvářičky, ale teplota jen 37,3 což je naše večerní normál.... a teď tu lítaj jak blázni, máme tu ještě sestřenku na prázdninách, tak holky blbnou a kuba jim statečně sekunduje - k jejich nelibosti 😉

lojzina
8. bře 2012

taktez-vse nej k MDZ 🙂

mamkamarketa
autor
8. bře 2012

hele zeny kdy asi zacne ucinkovat ten sinupret?