Dáváte nachlazené dítě do školky?

mamkamarketa
3. říj 2011

ahoj,chtela jsem se zeptat. Ma-li vase dite rymu,ci zacinajici kasel,lehci virozu davate ho do skolky? Syn i kdyz ma doznivajici rymu je doma. Vyslovene se mi prici posilat ne 100% zdrave dite do skolky. ale kdyz si pro syna obcas prijdu,spouste detem tece nudle,kaslou....Tak by me zajimalo,jak to chodi jinde 🙂

mates22
22. dub 2012

ahojtě, tak do školky mladá nejde do středy, udělaly jsme spolu dohodu, ale i tak mi tu fňuká, že tam nechce bejt dva dny, já jen doufám, že se srovná, jinak je zralá na psychologa ☹ . Dneska beze mě nešla pomalu ani na záchod, jsem hotová, buď na mně visel malej nebo ona.....

reruna
22. dub 2012

@mates22 ach jo, doufám, že ji to přejde...
No já jsem Míšu ještě do úterka odhlásila, ještě pořád kašle a rýma se taky nelepší...tak doufám, že to konečně přejde a od středy by snad mohl jít, má být prý pěkně....

evaviki
22. dub 2012

@marjama este neviem. Uz je nieco vyvesene před skolkou ve vitrine?? Mali by byt vysledky do 1.5.

mamkamarketa
autor
23. dub 2012

@berenika39 tak co malej? treba to bude od ty alergie? 😕
@mates22 ucitelka se o nicem nezminila?

jinak me fakt hrabe. v 5 rano prisel ubrecenej, rudy tvare 38.9. vsechno jsem zrusila a odvolala. tedka tady radi 36,6 tak nevim.jsem zrala na leceni 😅

berenika39
23. dub 2012

@mamkamarketa ahoj. normálně věřím na erupce na slunci...nechápu. a to co píšeš je taky takový divný...petrovi od toho pátku, co volali ze školky, nebylo vůbec, ale vůbec nic. ucpanej nos, klasika, ale jinak bez teploty, nekašlal, nesmrkal, jedl, pil, spal, prostě nic z toho nebylo. normálně jsme fungovali celý víkend, akorát jsem ho nenechala moc magořit, ale je ve školce.

lojzina
23. dub 2012

ahojte marodi....no to teda taky nechapu,teplota a druhej den nic???? 😕
My s ezatim drzime,a doufam ze dlouho budeme 😅

ined77
23. dub 2012

ahoj 🙂 ,

u nás asi mírně pochlazeno, včera jsme byli odpoledne na dni země a nic moc teplo nebylo...tak asi z toho.matýnek teda jednou kýchnul, tak je ve školce, ale katunka trošku soplíkuje, aspoń že nic nic barevného, zatím 😔 .
dnes mají ve školce ten čarodějnický rej...tak jen doufám, že se do toho kostýmku nasoukal 😅.fotku nemám, nechtěl se nechat vyfotit 🙄....to má po mně 😒 😝.

@mamkamarketa ...u vás se dějí záhady 😅 .ale dobře, že tomíkovi nic není 😉 .

@berenika39 ... 😨 , určitě by to mohla alergie být.no však uvidíte 😔 .

@reruna ...má být prý až 27 st.! 😕 🙂 ...jestli to zase není až moc 😅 😀 ..takové skoky 😝 .

@mates22 ...ach jo ☹ .nevím, možná bych zkusila do školky zavolat/zajít a poptat se...tohle není normální chování 😢 .úplně nejlíp kdyby malá něco řekla......přeju ať ji to brzy přejde! ☹

ined77
23. dub 2012

@lojzina ...kdyby druhý den, ale u @mamkamarketa se to děje v řádu hodin! 😕

lojzina
23. dub 2012

@ined77 no ja nedocitam v klidu a poradne,odbiham a myslim na kdovi co 😖 😔 .to vypada na alergii?tezko rict.u nas teda,kdyz uz,tak to stoji za to a jen tak neco neprejde 🙄 .jinak ve skolce je den zeme cely tento tyden 😀 ,zitra dou decka pomoci seniorum do domova duchodcu,s uklidem zahrady.

mamkamarketa
autor
23. dub 2012

@ined77 ja to taky nechapu. v 5 rano.skoro 39.tedka skace na gauci a chce ''kolunky'' at ma do kasicky 😅
@berenika39 zadna ryma,kasel nic...ucho,brisko neboli...nechapu.akorat kazdy rano (od minuly stredy) smrka 2x vodu. ano,kazde rano,pokazde vodu,pokazde z prave nosni dirky...
jak rikam. me hrabe 😅

lojzina
23. dub 2012

@mamkamarketa a chodi do skolky?nechodi ne?tak muze to byt neco co prave kvete,a vadi mu to...no a jak po te mandli,je to lepsi?

berenika39
23. dub 2012

@lojzina no to jo, ale proč jsou k tomu ty teploty, který hned zmizej? (řečnická otázka, chápu, že to nikdo neví 😀 )

lojzina
23. dub 2012

@berenika39 to je divneeee 😕

ined77
23. dub 2012

@lojzina ..jasně 😉 .
jsou to záhady 😔 .

@mamkamarketa ...jo kolunky 😀 .chytrý chlapec 😀 .
no ale divné to každopádně je 😕 .

mamkamarketa
autor
23. dub 2012

@lojzina tak tedko je doma. ven samozrejme chodi. alergiie se nikdy neprokazaly. od patku mu davam aerius. zmenu nevidim. jak rikam smrka, kazde rano,pokazde 2x,pokazde voda a vzdy jen zprave nosni dirky,
jsem zrala na leceni 😅

@ined77 jojo prachy to je jeho 😀

dneska bych tak potrebovala,aby sel do skolky. o viknedu nam nekdo naboural zaparkovany auto a ujel 🙄 skoda cca 5tisic. pry ho nekdo videl. byl to ridic s autobusem 🙄 takze tedko musim volat,policajty, pry i dopravaky,pojistovna a do toho mi tu skace tomas. tedko vylil piti na zem,tak jsem nalitla s mopem. vytru to a tomas se na me podiva a rika ''skvela prace mami'' 😅 🙄 😀

lojzina
23. dub 2012

@mamkamarketa teda malej je ERO 😅
a u dr ste byli?co ona na to?tak ale hlavne ze smrka,horsi kdyby to treba neslo

ined77
23. dub 2012

@mamkamarketa ...uf, tak já to nebyla 😎 ...já trkla v týdnu jen sloup u nás na parkovišti a bez následků, naštěstí 😀 😅 .
ale ne, to zlehčuju...je to děs 😒 ...tak ať se v klidu domůžete svého! 😉
taky pěkné hlášky 😀 ....mně matýnek říká...šikovná maminka 😅 😀 .a veškerá fyzická činnost je pro něj těžká pláce😀.

mamkamarketa
autor
23. dub 2012

@lojzina nebyli. bojim se,ze chytne neco v cekarne 😝 🙄 alergie me taky prave napadla. ale rikam. smrka fakt 2xdenne a pokazde jen z prave nosni dirky. nevim,nechapu.

lojzina
23. dub 2012

@mamkamarketa ja to beru prave z te stranky,vis Maros pekne smrkal,pak sme sli s mandli a od te doby utrum,vysmrka se ale zadna slava,stve me,po dobrym-po zlym a nejde to.takze ja bych brala aby vubec smrkal.cert vi co je to u vas,....

lojzina
23. dub 2012

@mamkamarketa a co oci,ty mu neslzi?nekycha?

mamkamarketa
autor
23. dub 2012

@ined77 jako jsem fakt nastvana. my meli auto radne zaparkovany a ridic autobudu nevybere zatacku a flakne to do nas a ujede 🙄 navic tedka s nim nemuzeme jet a v servisu mi rekli,ze ty soucastky musi objednat 🙄 tedka je slozity to reseni,pac pokud to byl ridic MHD musi prijet i dopravni policie. no bordel 🙄

mamkamarketa
autor
23. dub 2012

@lojzina ne. nic. neslzi,nekycha,oci nema cerveny,oteky,nekasle...nic

mamkamarketa
autor
23. dub 2012

@lojzina jako,ze ho to boli? 😨

ined77
23. dub 2012

@mamkamarketa ...aha ☹ ..já to stejně nechápu...já bych měla spíš strach ujet 😅 .tak stane se že, všechno se dá vyřešit, pokud v tom teda nebyl alkohol či něco podobného 😝 .
ale ve finále s tím má nejvíc práce poškozený 😒

mamkamarketa
autor
23. dub 2012

@ined77 jojo mas pravdu. nejvic starosti mam ja. 🙄

lojzina
23. dub 2012

@mamkamarketa jooo to nevim,vzteka se u toho,a ze uz staci,no na saskec,mozna se tam potkame 😀

mjanca
23. dub 2012

ahoj holky
Lucka stale kasle, takze ji do skolky neposilam. Nekdo si tu chvalil acc sirup, kdy zabral? davala jsem ted Luce stoptussin, ale je to porad stejne, tak chci zkusit tohle. Do skolky ji neposilam. Noc se nam vyrazne zlepsila, ale pres den odkaslava. Ven chodime, teplotu nastesti nema.

ined77
23. dub 2012

@mamkamarketa ..tak hlavně hodně štěstí ať tě úřední šiml netrápí 😉 !

lojzina
23. dub 2012

@mamkamarketa tak at je to brzy vyrizeme a bez prutahu
@mjanca ahoj,nam pomaha sinecod...

mjanca
23. dub 2012

@lojzina a pouzivas ho i na vhlky kasel? Lucka kasle hodne vlhce, ale prudusky to podle mne nejsou. Nic ji jinak neni, je vesela, bez teploty, ji, hraje si. A nudi se 😝 . A to pro ni aktivitu vymyslim, dnes tema dopravni prostredky.