Děti si v MŠ stěžují na učitelku, že zbila moje dítě

martinka2000
5. dub 2011

ahoj chtela jsem se zeptat deti si stezuji na jednu ucitelku ve sklce ze je zla na deti taha je za ruce za vlasky a min. tyden pry zbila moji dceru rikaji to deti rodicum a rodice mi potvrdili ze slyseli moji dceru plakat,mala mi nechce nic moc rict rika ze se boji pani ucitelky a ma zachvaty kdyz tam rano prijdeme ze do skolky nechce nikdy predtim to nedelala,riditelka nema cas az zitra odpoledne a nezda se mi ze by to chtela az nejak vazne resit co mam delat?nechteji mi ji zatim nez se to vyresi prendat ani do jine tridy.Poradite nekdo prosim?

fangi
18. dub 2011

@martinka2000 Tak jak se to ve školce vyřešilo? Doufám, že dobře pro děti a rodiče !!
🙂

martinka2000
autor
3. črc 2011

vsem moc dekuji nakonec jak jsme prestoupili do jine tridy pani riditelka to vyresila a pani ucitelka uz tam nepracuje 🙂 jen mala uz nejak do skolky netouzi choddit

dana3262
3. črc 2011

Meli by mit vsude v takovych zarizenich webovy kamery. Skolky, skoly, duchodaky, ldnky, buhvi, co se tam kolikrat deje. Je to svinstvo 😔

lucisa
3. črc 2011

@martinka2000 to je dobře, snad se malá zase bude do školky těšit a na ošklivé zážitky brzy zapomene. 😉

evaje
3. črc 2011

@martinka2000 Tak to pro děti dobře dopadlo, snad nenastoupí do jiné školky a pokud jo, tak s jiným přístupek ke svěřencům

chromik
25. čer 2014

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zdaly má někdo zkušenost stím,že se paní ředitelka snaží dodstat Vase dite z Materske skolky?u nas to zaclo na zacatku skolnihi roku nas syn je hiperaktivni a lehci adha,ale jinak vcelku normalni ditko akorát trochu zivejsi a samozrejme jako kazde dite ma sve dny..a tak jednoho dne se potkal s pani ředitelkou na chodbe a ta mu nejspis nepadla do noty(ale je to dite ) a neco mu rekla a on na svou obranu na ni zavrcel a tim to všechno zaclo..pani reditelka si syna zacla o to vic všímat volala nas do kancelare a zdelila nam coo a jak bylo nacez jsme se jii omluvily a rekly ze synovy domluvime...pak vse relativne probihalo v pohode teda alespoň po dotazech jakk to probiha během dne...tak bylo zdeleno pani učitelkou ze nekdy tak nekdy tak ale ze to mají i istatni deti...a asi po dvou mesicich si nas pani reditelka zavolala znova zekla nam ze uz je to neunosny a ze si stezuji i nejaci rodicea ze musí jednat v zajmu ze chce aby jsme syna daly jinam nacez jsme ji rekly ze ne ze to jak se se synem ma jednat a zachazet ma v pairech od psychologa a jak je mozny ze jedna pani učitelka syna zvlada a druha ne?a ona stejne trvala nasvem tak jsme zacly vyjednávat pripravny rocnik(s podmínkou co nejbliz bydliste ze jinak zustavame) pro syna kde nam tedy po dodani všech dokumentu bylo zdeleno ze jsme prijati ale v pisemnym vyjadreni uz ne tak jsme to zdelila pani ředitelce a ona je se ho bude snazit dostat odtatud vsema miznyma prostredkam..muze mi někdo poradit jestli na to ma pravo?a co mam delat dal?protoze pani reditelka je velmi aktivni a jeden tyden mi rekne ze syna ppristi rok necha ve stejnem addeleni kde je pac s pani učitelkou vychazi dobře a ta ho zvlada a tyden na to mi vola at si najdem jinou pripravnou skolu....a když jsem ji zdelila ze nebudu syna vozit na druhy konec města ze s manželem delame smeny atd.tak se reditelka nastvala ze ho odtatud nechceme dat pryc a vyhrozuje sepsanim petice.s rodici na syna vymysli si emaily od rodicu ale kdyz jsou tridni schůzky nikdo z rodicu nic nerekl.n a ze nejme ochotny pro nej něco udelat atd.a zdaly teda trvame na svým ze bude po nasem..tak jsem ji rekla ano zustavame.ale at pochopi to ze bydlime daleko od autosusu atd.a ja syna nebudu každý den budit ve 4 rano abych snim nekam dojela na druhy konec města a odpoledne by jsme chodily domu tak v pet pul setsy...jen aby ona mela klid protoze ji jde stejne jen o to ze by mela syna mit pristi rok na starosti ona a to ona nechce...a i jeji podrizeni nam tvrdi ze si stezuje pouze jeden rodic a pokazde když ma pani reditelka trochu akcnejsi dite tak se ho snazi zbyvit....tak nevim zdaly na to ma nebo nemá pravo?....