Děti si v MŠ stěžují na učitelku, že zbila moje dítě

martinka2000
5. dub 2011

ahoj chtela jsem se zeptat deti si stezuji na jednu ucitelku ve sklce ze je zla na deti taha je za ruce za vlasky a min. tyden pry zbila moji dceru rikaji to deti rodicum a rodice mi potvrdili ze slyseli moji dceru plakat,mala mi nechce nic moc rict rika ze se boji pani ucitelky a ma zachvaty kdyz tam rano prijdeme ze do skolky nechce nikdy predtim to nedelala,riditelka nema cas az zitra odpoledne a nezda se mi ze by to chtela az nejak vazne resit co mam delat?nechteji mi ji zatim nez se to vyresi prendat ani do jine tridy.Poradite nekdo prosim?

delapa
5. dub 2011

@martinka2000 ojoj.... Tak tohle bych určitě řešila, není to sranda, taková malá dětská dušička jak se jednou pošlape... Bojuj za ni, ona je na zcela odkázaná jen na Tvoji pomoc, sama nezmůže nic!!!

martinka2000
autor
5. dub 2011

ja nevim jak a co udelat riditelka ma volno az zitra odpoledne ale ja ji rano slibila ze za ni dojdu anby ji dala do jine tridy proto sla vubec do skolky jinak by tam nesla tak nevim jestli pockat na ten zitrek na odpoledne a zkusit to s ni nejak vyresit a nebo tam nabehnout jeste dneska a udelat tam bordel a myslim ze tak male deti by si nic takoveho nevymyslely mam nervy na pochodu a kort kdyz si vzpomenu jak vyvadela kdyz ji videla a mela tam jit do ty tridy

kjajule
5. dub 2011

@martinka2000 Tak já bych to rčitě řešila a to hodně rázně...nenechala bych se odbýt 😉 Jak píše delapa musíš za ní bojovat!!! Sama nezmůže nic...
Já bych na svý dítě sáhnout někoho cizího nenechala... 😠 A s učitelkou bych si to vyřídla osobně a důrazně ji vysvětlila co a jak se má ... 😠

kjajule
5. dub 2011

@martinka2000 Já bych tam vlítla hned...ale možná by to někdo řešl s chladnou hlavou...já jsem normálně klidná povaha ale jakmile se děje mýmu díteti nejaký příkoří tak se neznám... 😠

kutcher
5. dub 2011

@martinka2000 No víš, já jsem horká krev, takže bych si do kapsy vzala boxera a normálně bych si na ni počkala, až bude sama, pokud by se přiznala, dala bych jí facáka a varování, pokud by byla hnusná, zapírala a byla voprsklá, tak bych jí naložila, co by se do ní vešlo se slovy: "děti mlátit umíš, ale ne mě nemáš, co? Ty mrcho!" Ředitelka houby vyřeší a když tak jen na oko, dej ji pocítit spravedlnost západu🙂)))A když bude mít držky, tak dostane znova. Furt je to slovo proti slovu. A nebo dej vědět až odrodím, budu mít zas přebytek energie, navíc tyhle potvory ze srdce nenávidím!

verunkak
5. dub 2011

@martinka2000 : jé..tj smutný. Pak dejte dítě do školy :( já se svoji povahou bych na tu učitelku naběhla a u paní ředitelky at chce nebo ne,tak bych se dožadovala nějakého ,,trestu,, řešení. Tohle si nesmí učitelka dovolit. 😨

kjajule
5. dub 2011

@martinka2000 Jak píše verunkak určitě bych se u ředitelky dožadovala nějakého trestu a možná i aby se učitelka omluvila dítěti ...aby veděla že ta učitelka udelala chybu...

martinka2000
autor
5. dub 2011

no mala je v haji dnes tam sla jen s tim ze jsem ji slibila ze to vyresim ale nechci malou nechavat s tou ucitelkou ve tride a hlavne to nedela jen mymu diteti ale je zla i na ostatni holcicky teda spis jen na ne mala je ve stresu a dost velkym je mi ji lito a pani ucitelka ta mi rekla ze to vubec nechape co ji rikam a ze jsou to pomluvy a ze se chtela taky zeptat co se maly deje ze nechce do skolky kterou mela rada a chodit tam chtela ale kidyz vidim rano ty holcicky ze tam nechteji chodit a placou a drzej se rodicu tak je mi jasny ze se tam neco deje mala ma problemy s kakanim nic se jina vysetreni neprokazalo ma to z nervu tak nevim co si mam myslet a jak to resit

martinka2000
autor
5. dub 2011

druha pani ucitelka je uzasna zenska mala ji miluje tada snad vsechny deti tak pochybuji ze by z nice nic si zacaly deti vymyslet na tu druhou ucitelku takove vecy kdyz o te hodne basni jak ji maji radi

ivicek1
5. dub 2011

@martinka2000 Marti,já bych to každopádně řešila a dosti i tvrdě,moje mamka je učitelka-ve škole,už je v důchodu,ale nikdy by si tohle nedovolila 😒
Také mohu jen ze zkušenosti potvrdit,že dětská dušička je křehká a hlavně děti nelžou-jsou bezprostřední,nemyslím,že by si to vymysl. a i reakce Tvé dcerky mluví za vše!!!
Já bych možná šla nejdříve za pí učit.osobně a řekla bych jí na rovinu,že takto nééééé!!!!!!! 😠
Držíííím palečky Tobě i dcerce 😉 🙂 Iva

martinka2000
autor
5. dub 2011

dekuji moc no ja za ni byla bohuzel bez uspechu za chvilku se tam chystam ze tam teda jeste dnes zajdu a vyresim to je mi ji lito

k.jolanka
5. dub 2011

@martinka2000 to je teda síla☹ tolik dětí by si to najednou určitě nevymyslelo a píšeš že i rodiče slyšeli tvojí holčičku plakat...předpokládám, že asi není možnost dát malou do jiné školky, tak já bych teda trvala na tom dát jí alespon do jiné třídy a za tím si opravdu stůj! potrestat učitelku by opravdunebylo od věci, kdyby bylo na mě už by si v oboru neškrtla, ale myslím, že by musela být přichycena přímo při činu, aby jí viděl nějaký dospělák, že uhodila dítě, obávám se, že je to opravdu slovo proti slovu a milá paní ředitelka s tím nic neudělá-ale to je jen můj názor..takže určitě přeřadit dítě do jiné třídy a to okamžitě a na pani učitelku bych si počkala a pěkně bych jí to vytmavila - vysvětlila bych jí pěkně od plic, zač je toho loket!!!! 😠

evaje
5. dub 2011

No tak to je blbá situace... Ale určitě bych ji řešila tak, že bych šla první za učitelkou a nechala si vysvětlit, jaký měla důvod trestat moje dítě. Je důležité vědět, jestli něco provedlo a pak bych s ní mluvila o způsobu, jakým ho potrestala.Pokud je takto tvrdý, že dítě bije, tak bych nekompromisně šla problém řešit k ředitelce.Myslím, že učitelka, která mydí malé děti není učitelka. Neumí si se situací poradit bez násilý, nemá tam co dělat. To si pak děti budou myslet, že když budou tlouct ostatní dosáhnou svého, protože to tak dělala už jejich učitelka ve školce a fungovalo to? Ne taková ženská musí buďto změnit přístup a nebo povolání 😖

martinka2000
autor
5. dub 2011

no apni riditelka na ni uz kricela a pak mi rekla ze ji sama videla jak se chova nevhodne a ze pry pani ucitelka ji to zaprela ze pry vse zapira tak snad mi bude verit a myslim ze 4lete dite by si takovou vec jen tak nevymyslelo

deyana
5. dub 2011

@martinka2000 to je hrůza, chudinka malá, nešlo by ji přehlásit do jiné školky? pokud to bude pokračovat, tak může mít takové malé dítko následky celý život ☹ A na přeřazení do jiné třídy máš podle mého nárok, i kdyby to nebyla pravda, to ta ředitelka jako nerespektuje? vždyť za to platíš, máš tam svoje dítě, máš v ně důvěru, že se o něj postarají a oni to mají dělat ! Takovou kr*vu bych pověsila do průvanu hádejte za co.

verbalinka
5. dub 2011

@martinka2000 v tomhle případě bych okamžitě dceru stáhla ze školky, dokud se to nevyřeší. Pokud to viděly i jiné děti, což píšeš, tak je to lehce dokazatelné. Ta učitelka může teď malou začít zastrašovat a nakonec se to obrátí proti vám. Být tebou, tak už dceru k té učitelce vůbec nedávám a pokud to ředitelka nebude řešit, můžeš jít na obec na odbor školství a vyžadovat přestup. V tu chvíli se rozjede mašina a učitelka i ředitelka to pořádně odnesou!! Pokud se dcery viditelně nezastaneš, tak její důvěra v tebe bude navždy narušená (mluvím z vlastní zkušenosti ☹ ).

evaje
5. dub 2011

No počkat, přeřadíš malou do jiné školky a učitelka bude řádit dál. Mylím, že je třeba trvat na vyřazení ze školky spíš té učitelky, pokud nesjedná nějakou nápravu na svém chování,ne? A pokud to už ředitelka ví, tak je problém v ředitelce a to už je vážné pro ostatní děti. Protože školka, kde si vadení nechá učitelku, která mlátí děti a nic s tím nedělá, je trochu mimo. Jinak ono neříkám, že děti někdy nepotřebují přísnost. Mám dva kluky a vím o čem mluvím. Ale násilí to je moc! 😠

evaje
5. dub 2011

@verbalinka jj a jak píšeš malou dát stranou, aby k ní už učitelka do doby, než se vše vyřeší nemohla.

verusa.j
5. dub 2011

@martinka2000 - jsem učitelka v MŠ a tohle bych neodkladně řešila, protože podle toho, co píšeš to nebude nějaký výmysl dětí, zvlášť, jestli je tam více takových dětí, co mají opravdu strach ze školky. To kakání s tím stopro souvisí. Asi bych chtěla konfontaci mezi ní a vámi před ředitelkou, co se stalo apod. JE taky možnost kontaktkovat více rodičů, kteří mají taky takový problém z vaší školky a řešit to společně, v jednotě je síla. Povolání učitelky není jednoduchá věc, především na nervy je to zápřah, mě se max stane, že zvýším hlas a to už musí být, nebo dítě chytnu a mluvím mu do očí, aby mě vnímalo. Pokud by se tato situace neřešila, mohla by mít dcera do budoucna nějaké neurotické problémy, strachy. Držím palce, ať to zvládnete.

verbalinka
5. dub 2011

@evaje souhlasím. Někdy je potřeba na děti trošku houknout, a pokud by to bylo oprávněné, tak by mi okřiknutí nevadilo. Ale aby učitelka bila mé dítě - to fakt ne!
A pak se všichni diví, proč tu školku tak řeším. Moje máma byla učitelka ve školce a to, co mi vyprávěla... Jedna učitelka, dětmi i rodiči moc oblíbená, na děti při spaní v zimě otevírala okno, aby byly nemocné a ona měla míň práce 😠 Takže možné je vše, bohužel ☹

martinka2000
autor
5. dub 2011

dekuji moc za rady jinak ano to se dela normalne ze pri spinkani na ne oteviraji okno to snad delaji vsude 😒 verusa.j dekuji moc uz jsem kontaktovala jine rodice bohuzel nejsme sami ale dnes pani riditelka rikala ze je s pani ucitelkou v rozporu pres půl roku ze ma problemy v hodne vecech a nesrovnalosti malou mi oprelozila od zitrka do jine tridy a zitra mame vsichni kdo chce prijit v urcitou hodinu a zacne se to resit pry uz ji rekla ze bude stat za rodicema a ze chape jako matka jak se citim a ze pani ucitelka nedela dobre jmeno skolce tak snad to dobre dopadne deti zacinaji rikat uz rodicum co se deje dokonce mi mala rekla ze vezme holcicky za vlasky a pusti je az pred postylkou takze neni asi co resit a hlavne riditelka videla jak mala radi kvuli tomu ze tam ma jit dneska byla stastna ze jde do jine tridy moc se tesi ale nenecham to tak je to docastne takze budu usilovat aby pani ucitelka odesla.dekuji vsem

evaje
5. dub 2011

@martinka2000 Tak to jsem ráda, že to má takový průběh. fakt je ten, že mě děsí představa, jak to může ve školce vypadat. A že se to rodiče doví až od dětí a neřeší to ředitelé sami,když něco takového během dne zahlídnou. To pí ředitelka čekala až na to, až napadené děti začnou doma plakat a protestovat? 😠 😕 Teď mám strach, co se děje u našeho syna. On je takový splachovací, snad někde chudák netrpí 😖

jabber
6. dub 2011

Co je to za ředitelku, když se takové učitelky neumí půl roku zbavit? Kdoví jak dlouho tam ta káča takhle řádí, chudáci děti 🤐 😠

fangi
6. dub 2011

@martinka2000 Včera jsem si náhodou diskuzi přečetla, tak chci jen napsat, že držim palce, aby tu učitelku ředitelka vyhodila a tobě chci říct, aby jsi se nedala a tvrdě proti ní bojovala a doufám, že se přidají i ostatní rodiče. Tohle se dít nesmí! Dětí je mi moc líto, co si tam s tou krávou zažili, chudinky ☹ Opravdu se nedej, pomůžeš tím nejen své malé,ale i ostatním dětem, které se třeba bojí to doma říct a přitom chodí do té školky se strachem.

delapa
6. dub 2011

@martinka2000 jsem moc moc zvědavá, jak dneska dopadnete... Já do školky nedávám z mnoha důvodů, ale když už tam dítko je, tak ať se cítí dobře. A i když pozná křivdu a špatné zacházení, Ty jí dáš ten pocit, že ji ochraňuješ a děláš štít a že na ni nikdo jen tak nemůže - i to může utužit váš vztah.
Jsme holt samice, co brání svoje mláďata a tak to má být!!! 🙂

martinka2000
autor
6. dub 2011

holky dekuji moc opravdu mi tohle povidani a rady pomahaji.Ano ted mam pocit te samice nedam ji a ani ostatni deti udelam co muzu aby odesla,dnes jsme to resili no uz dostala jeden vytykaci dopis hned zitra dostane druhy pry rika jak ji maji rodice i deti radi porad rika ze se nic nedeje atd pry je gumova rika pani riditelka a vse po ni stece a ona porad dela ze je vlastne vse v poradku musime napsat stiznosti riditelka zavola psycholozce at se jde kouknout do te tridy a udela posudek a hned se obraci na odbor skolstvi ja mam doporuceni na psycholga takze to obvolam taky a zajdu tam s ni pry pani ucitelka taha deti za vlasky do dostylky pres celou tridu no zacina to tam byt horke tak snad se neco vyresi nemuze ji pry jen tak vyhodit kdyz ma smlouvu na dobu neurcitou riditelka je nova je tam rok a to co o ni rika je desne zedna s ucitelek s ni pracovat nechce,ja nevim co vse muzu udelat abych pomohla ji odtamtud dostat co nejdrive myslim ze se museji rodice sprahnout vic a jit za tim az dokonce mam na ni vztek ted mala presla do jine tridy ma z ni hruzu ale co ty ostatni deti?premyslim jestli na ni nepodat trestni oznameni ale muzu?kdyz ji krouti ruce a reze ji pres ruce a taha za vlasy?nereknu placnuti ale tohle co mi ukazovala a jini rodice rikali jak moc plakala asi jen normalni placnuti nebylo protoze si stezovali rodicum ze ji pani ucitelka zbila nezavisle na sobe ona mi to nerekne nechce o tom mluvit podle deti ve tride tam probehlo neco vic prave jak povidali rodicum a jak byly vydesene kdyz vybehli ze tridy hlavne ucitelka je nezvlada a oni ji to ted vraceji delaji na ni posklebky a drazdi ji to je jejich obrana,mala ji nema rada a asi bude lepsi s ni nekam zajit aby se nekdo jiny zeptal co se tam deje

delapa
6. dub 2011

@martinka2000 tak hlavně, ať to dostane rychlý spád a úča zmizí, ať mají děti zase radost ze školky!!!

evaje
6. dub 2011

@martinka2000 No to je teda mazec. Tak se držte a ať je to brzy vyřešené. S tím trestním oznámením nevím, ale pokud je fakt tak drsná, tak by si to i zasloužila. A kolik jí je let? To je nějaká káča mladá a nebo je stará a vyhořelá? S malou si zajdi i na homeopatii, dají jí něco, co jí pomůže vyrovnat se se stresem, který prožila a děti na ty kuličky fakt dobře reagují. Ať pak chudinka nemá problémy až bude přecházet do školy a tak. Hodně štěstí

andulinka
6. dub 2011

@martinka2000 Marti, nedejte se! Taková ženská nemá ve školce co dělat! Vzhledem k tomu, co říká ředitelka a jiné děti je to opravdu vážná situace. Držím pěsti, aby se vše co nejdřív a hlavně ku prospěchu dětí vyřešilo! A Vám i ostatním rodičům pevné nervy a ještě pevnější vůli to dotáhnout do konce.

aja123
7. dub 2011

Jestli není problém v paní ředitelce, vědět o takovém problému půl roku a nechat ho běžet dál........... To asi nebude člověk na svém místě 😉