Do kolika školek se může podat přihláška?

lenkazdenek
11. led 2010

Ahoj,omlouvám se jestly tady stejný téma je. Maminky nevíte do kolika školek se může podat přihláška? Někdo říká jen jedna a počkat na vyjádření někdo že klidně do víc,jak to teda je? U nás přichází v úvahu víc školek,jenže jelikož malý budou 3 roky až v listopadu tak nevím kde jí vezmou.

bajnokova
26. kvě 2010

Ahoj holky všem moc děkui kdo na nás myslel, volala mi ředitelka a Sabču vzali do školky!!!Tak si umíte představit jak jsem štastná 🙂

martinka79
26. kvě 2010

@bajnokova super zpráva gratuluji...

malovani
27. kvě 2010

Paráda!!!

bajnokova
27. kvě 2010

Děkujem moc ani nevíte jakou mám radost!!!

malovani
27. kvě 2010

Ale víme 😀 😀 😉 ...

glickaiva
3. čer 2010

Tak u Nás holky taky změna. Město zasponzorovalo jednu školku, aby otevřela ještě jednu třídu, tak jsme šli na zápis a ejhle, vyšlo to, školka je sice trošku z ruky, ale nmomentálně je to to poslední, co by Nás odradilo. Ada je totiž oporavu šílená, sestřičku domy šikanuje, dělá ze sebe malé mimino, no hrůza.....

glickaiva
3. čer 2010

Omlouvám se za chyby 🙂))))

bertica.h
4. čer 2010

no my stále čakáme na "ortiel"..v pondelok ideme pre rozhodnutie,keby ju náhodou nevzali,určite sa odvoláme.držte palce...

bertica.h
4. čer 2010

gratulujem všetkým čo Vám deti do školky zobrali🙂 😉 😉

malovani
5. čer 2010

Betica.h: dej pak určitě vědět, jak jste dopadli...

malovani
7. čer 2010

Bertica.h: Tak co?

bertica.h
7. čer 2010

nezobrali nás☹

bertica.h
7. čer 2010

oplakala som..ale ideme dalej,ešte je nejaké 2.kolo..neveím už tomu.lavne mi je to luto koli malej.ona má 4,5 roka a je tak moooc sikovná.vie sama čítat,píše normálne vety,nákupy mi píše čo treba.a počíta,je moc dobrá duša,všetkým by pomáhala.je jej to luto.al mne viac 😢 😢 😢

malovani
7. čer 2010

Bertica.h: to je mi líto... Snad to nakonec přece jen vyjde...

bertica.h
7. čer 2010

aj mne to je veľmi luto.každý rok sklamanie.. 😖 😢

malovani
7. čer 2010

Já to stejně nechápu, vždyť píšeš, že Viktorce je 4 a půl... jak vám to odůvodnili? Věkem asi ne, že...

bertica.h
7. čer 2010

nemáme tu TP.

sme v Ćr už 7rokov.lenže až teraz sme si kupili vlastnu nemovitost=až teraz možeme o TP zažiadať..

malovani
7. čer 2010

Aha, tak v tom je zakopaný pes... to je teda smůla... a bydlíte ve větším městě a tam se hlásíte do školky nebo v nějaké vesnici?

samsa
9. čer 2010

Ahoj, koukám, jaké jsou problémy se školkama. Já z toho mám morální dilema, když jsem starší dceru hlásila do školky, nebyla jsem těhotná. Za 3 měsíce po zápisu jsem otěhotněla, jenže s pravdou ven jsem nemohla, už jsem předtím 2x potratila. A taky jsem si platila školkovné celý rok, takže jsem ji tam dala, nastoupila před měsícem a půl. Sice je pořád nemocná. No a říkám si, že teď možná zabírám místo někomu, kdo to opravdu potřebuje...Když ji odhlásím, tak ji vezmou až za 2 roky. 😒

@bertica.h To je mi líto, že vás nevzali. A když je malá taková šikulka, nešlo by třeba požádat o posudek a dát ji do školy o rok dřív?

bajnokova
10. čer 2010

@bertica.h To je mi líto ale nevzdávejte to nám Sabču taky nakonec vzali

miranda77
11. čer 2010

Tak mi jsme se školkou také neuspěli ... hlásilo se 96 dětiček a z toho 20 předškoláků ... ty museli vzít přednostně, takže na jiné už nezbylo místo ... Dáju si necháme doma, stejně máme oslabenou imunitu, takže doktorka se na nástup do školky moc netvářila a přesně jak říká samsa: necháme místo pro někoho, kdo to opravdu potřebuje.

Samsa: neodhlašuj!!!

malovani
11. čer 2010

Samsa: rozhodně neodhlašuj!

malovani
11. čer 2010

Bertica.h: do školy bych o rok dřív rozhodně nedávala...

malovani
11. čer 2010

Booooooooooooože, já a moje "rozhodně"... 😀 😀 😀

bertica.h
14. čer 2010

malovani..prečo?ona bude mať len mesiac pred 6 narodeninami.a je šikovná..
rozhodně!! 😀

malovani
14. čer 2010

Bertica.h: 😀 😀 😀 ...
Já jsem myslela, že jí chceš dát do školy měsíc před pátými narozeninami, takhle jsem pochopila to "dřív do školy", to mi přišlo jako fakt brzo... jasně, že měsíc před šestými narozeninami je v pohodě...

vojtisek2007
16. čer 2010

holky vy co už děti ve školce máte - jak vysoké je u vás školné....je to "celorepublikově" stejné, dané nějakým zákonem, nebo každá školka má školné podle sebe ????díky

malovani
16. čer 2010

Já teda zatím dítě ve školce nemám, jde od září, ale školkovné se liší, není to nijak stanoveno.

mart.s.
16. čer 2010

my jsme byli na té první třídní schůzce a platíme 600 Kč + 680 za jídlo.

jajik25
16. čer 2010

tak mi nastupujeme v září a co vím tak školkovný u nás stojí zhruba 200 +jídlo(celkově to vychází na nějakých 800,-měsíčně)