Do kolika školek se může podat přihláška?

lenkazdenek
11. led 2010

Ahoj,omlouvám se jestly tady stejný téma je. Maminky nevíte do kolika školek se může podat přihláška? Někdo říká jen jedna a počkat na vyjádření někdo že klidně do víc,jak to teda je? U nás přichází v úvahu víc školek,jenže jelikož malý budou 3 roky až v listopadu tak nevím kde jí vezmou.

martinka79
15. dub 2010

mal držím pšsti...

martinka79
15. dub 2010

pěsti samo...

malovani
15. dub 2010

Marti: díky moc!

martinka79
15. dub 2010

tak šupky pro rozhodnutí a Ať tam je berou- přijímá se... 🙂 🙂 🙂 🙂 moc ti to přeji vlastně všem...

pajdula
15. dub 2010

Držím všem pěsti, aby vás vzali 🙂

My musíme vydržet do 28.4. a na schůzce ve školce nám řeknou ortel koho vzali a koho ne.

kristi
15. dub 2010

nam to prislo do mailu, ze si mame vyzvednout rozhodnuti a predtim mi teda i volali, ze ANO 🙂

martinka79
15. dub 2010

kristi gratuluji k přijetí...
pajdu tobě držím pěstičky.

kristi
15. dub 2010

Marti, dik. My jsme byly na zapisu uz vloni, ale vezmou ji az od zari...ufffff

martinka79
15. dub 2010

aspoň, že tak... Já mám vážně štěstí... jsem za to moc moc ráda.

pajdula
15. dub 2010

Kristi, gratulace 🙂

To jsem zvědavá kolik tam na té schůzce bude zklamaných rodičů a kolik těch šťastných a na ty jejich reakce. ALe je to s těma školkama fakt bída.

martinka79
15. dub 2010

😉 je včera jsme s Mc měli poradu byla právě na téma jak maminám pomoci... a no uvidímejak to dopadne... ☹

malovani
15. dub 2010

Tak a už víme, že do školky nás nevzali...

malovani
15. dub 2010

Máme ještě teoretickou šanci, že někdo nenastoupí nebo bude přijatý duplicitně, ovšem otázka je, kdo z nepřijatých bude na prvním místě , že...

martinka79
15. dub 2010

malovaní tzo mě mrzí

bertica.h
15. dub 2010

malovani tak to mi mi je luto.
blbé,ale na tože neikto vypadne s anespoliehaj,vačšinou má už aj v školke kadý "páky" a dosadia na miesto svojich.

Ako manžel minule povedal..niekedy to bolo že sa dávali "sponzorské dary"za prijatie na VŠ,potom na SŠ a teraz,ked chce niekto umiestnit dieta do MŠ tiež aby s tým počítal 😒 😒 😒
ty potrebuješ ísť do práce?ak nie..ber to z tej lepšej stránky.
NIkdy sa už nebduu opakovat tieto chvílky..čo s malou zažívate doma.

bera28
15. dub 2010

Holky, já to teda nechápu, ale v naší městské části a ani ve vedlejší se vůbec nehlásí do školek předškoláci, ale jen samí prckové 3letí 😕 😕 😕 Takže ten argument, že přeškoláci mají přednost u nás padá.

malovani
15. dub 2010

Bertica.h: měla bych jít do práce, ale vzhledem k tomu, že tu školku zatím nemáme žádnou (zatím ani soukromou), tak i ta práce asi brzo padne, protože se mě pořád ptají, jestli už vím, že jistě můžu nastoupit... no nevím, že...

Holky, já bych s Evi klidně doma byla, i můj chlap říká, no, tak co, budeš doma, kašli na to... jenže mě vadí ten pocit, že nebudu mít svoji ani korunu a o všechny peníze si budu muset říkta... takhle mám aspoň rodičák...

malovani
15. dub 2010

Bera28: nebydlíš Ty náhodou ve Stodůlkách? Tam bydlí moje sestřenka, má dvojky a se školkou neměli sebemenší problém, normálně šla pro přihlášku, pak odevzdat a samozřejmě kluky vzali... a ona se ani nevracela do práce, je prostě v domácnosti.

bera28
15. dub 2010

Malovani, jojo🙂 Tak doufám, že u nás to bude stejné jako u Tvé sestřenky😉

rampouch
15. dub 2010

Holky, co vás vzali do mš, gratuluji. Já jsem podávala přihlášky dvě. Do jedné ze školek se půjdu podívat v pondělí. Budou mít seznam přijetých/nepřijetých dětí vypsaných ve školce. A z druhé školky mi přijde domů poštou vyrozmuění snad do konce měsíce. Tak jsem zvědavá, protože už u zápisu mně říkali, že máme malou šanci se tam dostat. Nad vodou mně drží jenom to že jsem učitelka a ty mají výhody...jinak by s tím ani nepočítala.,

bertica.h
15. dub 2010

no dievčatá..bola som si takmer istá,že Viktorku vezmú..do kelu,ved bude mať 5rokov!!!!!ale teraz neviem..v máji má zápis a uvidíme teda.

bajnokova
15. dub 2010

Ahojka holky já dávala 3 přihlášky v uterý v jedné mi zrovna řekla že ročník narozený 2007 vubec nebere, ve druhé taky v prvním kole vubec tříletáky nebere mám se prý odvolat a v té třetí nevím mají 100 přihlášek takže fakt supeer.Nevím co budu dělat pochybuju že nějakou soukromou cenově dostupnou seženu ☹

martinka79
16. dub 2010

malovani já tě chápu jsem stejná a ni mě tedy neuspokojuje byý stále doma... pokud dítko citově nestrádá v MŠ tak proč ho tam nedat a spoň na pár hodin... 😉 když to samo jde...
to je už jiná kapitola..

malovani
16. dub 2010

jj, Marti, seberealizace je jedna věc, s tou bych asi i klidně počkala, druhá věc je, že když zůstanu s Evi dál doma, můj příjem bude nula nula nic, že... budu muset dát výpověď a jít na pracák...

My teď máme s Evi nějakou aktivitu (kroužek) každý den kromě pondělí, takže se bavíme, jenomže to taky něco stojí, že...

Je to začarovaný kruh prostě...

malovani
16. dub 2010

Bajnokova: bydlíš přímo v Brně nebo, kde Ti řekli, že ročník 2007 neberou? To by mě docela zajímalo...

Jinak soukromý školky mám v Brně pozjišťovaný (ne všechny samořejmě) a ty cenově dostupnější 4.500 - 7. 800/měsíc taky místo nemají... volno má montesorri za 17.700/měsíc...

malovani
16. dub 2010

Ještě jsem zapomněla napsat hlavní myšlenku, že se mi prostě trochu nechce být úplně finančně závislá na chlapovi a říkat si o každou korunu, no...

kristi
16. dub 2010

malovani to chapu, mne dela psych. problem si rikat uz ted, pac ted mam jen podporu z UP a to teda fakt almuzna, ale nastesti muzovi to nevadi, udelal by pro nas cokoliv. Ale proste radsi si koupim tricko za sve nez si rikat

malovani
16. dub 2010

Kristi: jasně mýmu chlapovi by to taky nevadilo, pořád mi to opakuje, kašli na to, budeš doma... to není jeho problém, ale čistě můj, že... přesně, jak píšeš, říkat si o peníze na cokoliv je divný asi...

martinka79
16. dub 2010

malování já ti rozumím já tedy MD miluji a užívám si ji zplna hrdla,a le po pravdě u dcery jsme si šla odučit 4hodinky deně a bylo nám oběma dobře. Ona s dětmi a já v práci a pak jsme si užívali cesrtovali jako na Md...
Tak si to představuji i se synem.
Samo taková ta závislost na M. je blbá a když to je ženě nepříjemné tak o to víc chce něco podniknout.. držím ti pěstička aby jsi něco vymyslela.. moc moc...
třeba to nějak vyjde, i když to je mizivé viď. tak se držte...

bertica.h
16. dub 2010

mne to teda vobec nevadí..
máme spoločný účet,kasu držím skor ja,platím všetko,kupujem,manželovi akurát chodí výplata na účet.
.s týmto nemám problém..samozrejme nemínam na hlúpsti,čo potrebujeme ale kúpim.

Malovani,my sme práve bývali v Brně,Kohoutovicích a tam mi minulý rokmpovedali,že beru deti stašie ako 4roky vlastne..
Najprv nám riaditelka dala veľkú šancu..malá sa už tešila,plánovala,potom sme tam prišli a povedala,že ani náhodou..