Dřevěná 70cm kočka jako dárek pro paní učitelku

slivocka112
27. čer 2017

Maminky vyslala jsem tatínka ať jde koupit kytku pro paní učitelku,dcera jde zítra naposled do školky no manžel se vrátil s kytkou a s asi 70 cm vysokou dřevěnou kočkou zabalenou v celofánu, tvrdí že na památku že se jí to bude líbit víme že má hodně ráda kočky má jich doma asi 10 živých no já si jen říkám když by ji každé dítko přineslo něco takové má doma plno veteše😀jestli by nestačila ta kytka a bomboska od Rafaela, manžel mi říká jestli taky chci tu kočku tak mi ji prý půjde koupit 😂 o to nejde ale on to nechápe....rozumíte mi doufám a poradíte děkuji

smecka
27. čer 2017

Pokud jste meli pani ucitelku radi, proc ne. Kytek dostane nepocitane, kocka zustane. Neboj, nebudete Hujerovi 😂

horsiee
27. čer 2017

Manžel měl náhodou prima nápad. Ten můj by to takhle pěkně nevyřídil, nejraději by kytku natrhal někde cestou z práce. 😅

lotosek
28. čer 2017

Kytky za dva dny zvadnou a vyhodí je, bonboniéry více či méně pochybné kvality rozdá po rodině, ale kočka jí vydží! 🐱 (Známe moc dobře, teta je učitelka a v hnusných levných polských bonboniérách už máme slušný přehled, že se na to ti rodiče raději nevykašlou, nejvíc radosti měla stejně z růže ze zahrádky a skleničky domácího medu.)

slivocka112
autor
28. čer 2017

@lotosek Tak pani učitelka byla dnes ráno obdarována a měla obrouskou radost i slzičky z dojatí byli takže jsem ráda že manžel to takto vymyslel,když chci nekoho obdarovat kupuji zásadne kvalitní čokoládu 🙂