Elektronický zápis do školky v Brně

kotatko
1. únor 2012

Ahoj maminky víte o tom něco víc, než co se psalo na pravodajkých servrech? Na naší školce je termín vydávání přihlášek 15-16.2., ale pokud jsem to na netu četla dobře... tak se už ani přihlášky vydávat nebudou a musím si to vytisknou doma sama. Taky moc nechápu to bodování. Willi bude mít 3 roky až 3.10.2012 tzn. vůbec nechápu jak se mu ty body započátají? Pkud jste některá moudřejší budu ráda za rady.

larryw
1. únor 2012

podle toho, co vím, přihláška se podává elektronicky, tady máš odkaz, podle čeho se hodnotí.....http://www.ibrno.cz/brno/43744-brno-spousti-ele... větší počet bodů, tím větší šance na to, že ti dítě vezmou.....školky v brně- městě se elektronické formy podání přihlášek neúčastní, možná je tam větší šance dostat se.....už podle toho, kdy je tvoje malá narozená, máte šanci minimální

kotatko
autor
1. únor 2012

nechápu jak se počítají ty dny všku dítěte? Co znamená sudej rok?

Jsem z toho na mrtvicu. Zaměstavatel mi drží místo... mám starší dvojčata co chodí do školky... podle toho jak to chápu... tak při více přihláškách mám šanci se třeba dostat někam do .... do nějaké školky a bud ráno vodit děti na dvě místa a to stejný odpoledne? Už teď máme co dělat abychom stihli kroužky a to jsem na mateřské 😢 Je mi z toho hrozně.

larryw
1. únor 2012

no je to na prd, já ani nedoufám, že se náš prdís dostane....pokud už máš ve školce starší dítě, získáváš navíc asi 20 bodů, oproti těm, co tam sourozence nemají......pokud ale tvoje malá k 31.8. 2012 nebude mít ani tři roky, tak za tuhle kolonku máš 0 bodů a to je velká ztráta, pak je ta možnost, že se tam dostane malá, naopak bude mít problém ještě příští rok, protože oproti dětem narozeným ve stejným roce, ale v lednu bude v nevýhodě

nae
1. únor 2012

Holky, prosim vas, kde mam hladat tie elektronicke prihlasky? Stale chodim okolo nasich najblizsich skoliek, ci uz su tam vypisane nejake terminy, kedy sa chodi pre prihlasky a stale nic... Dakujem moc vopred.

larryw
1. únor 2012

www.zapisdoms.brno.cz.

@nae v tom odkaze co posílám budou ty přihlášky, ale až v den, kdy se bude dát přihlásit, nekoukneš na to dopředu

kotatko
autor
2. únor 2012

Tak koncečně jsem našla přehlenou tabulku nebo jak to nazvat... na stánkách Bohunic. Tady na odkaze níž je to jasný... http://www.antonincrha.cz/node/904 To jsem zvědavá co mi v říjnu řeknou na pracáku až tam dojdu i s dítětem 🙄 V práci mi sece místo drží, ale když zaplatím školný v soukromé školce... zbyde mi míň než když budu dřepět doma ☹

misav
22. únor 2012

Ahoj holky, taky se vam smaze pulka vyplnenych kolonek (narodnost apod.), kdyz ze www.zapisdoms.brno.cz odejdete, a pak se zase prihlasite? Nebo delam neco spatne?

nae
22. únor 2012

@misav Ja prave neviem, ako sa mam zase prihlasit - ziadne heslo mi na mail neprislo...tak co tam mam zadat?

misav
22. únor 2012

@nae Asi by bylo nejlepsi napsat spravci stranek, ale nenasla jsem tam zadny kontakt...

misav
22. únor 2012

@nae Nasla jsem e-maily na ty dve pani, co to maji na starost na magistrate - Mgr. Hanáková, Mgr. Hudcová: hudcova.irenaosmt@brno.cz,
hanakova.dagmara@brno.cz

nae
23. únor 2012

@misav Dakujem moc, si zlata!

mystique
23. únor 2012

My jsme podávali přihlášku Brno střed. Ti se toho el. systemu neučastní. Malá je narozená 4.8. a jsme přijiatí.