Existují nějaké školky, kam vemou dítě bez očkování?

danka2013
17. pro 2014

Dobrý den,

nechci očkovat dceru vůbec ničím. Zatím to odkládáme....Pokud nebudeme očkovat hrozí, že nám dítě nevezmou do školky..
Existuje nějaké jiné řešení? Školka kde děti vezmou bez očkování? Dá se s někým domluvit?? 😖
Díky Dana

hesovi
17. zář 2016

Pro Moravskoslezský kraj doporučuji tuto školu. Není moc drahá a navíc je od jazykové školy, takže si tam navíc děti vytvoří kladný vztah k angličtině 🙂 Není ovšem každý den :(
face-2-face.cz/anglicka-skolka

tamamapraha
20. říj 2016

Praha - konkrétně Praha 4 ano - ale soukromá..

bobule90
16. lis 2016

@pabka
Důvodem jsou pouze peníze ... Je to jeden z největších toků peněz mezi pojišťovnami, lékaři, dealery....a tak dál ...

monikapojerova99
22. bře 2017

Tak mila slecno nebo pani,ted jste me poradne vytocila!!!!pokud nevite to,ze neockovane deti nenakazi ockovane,tak to nemate co komentovat!!!!!

matire
25. dub 2017

@monikapojerova99 Jak to, že neočkované děti nenakazí očkované? Nic nefunguje stoprocentně, ani očkování

anttonie
3. dub 2018

@terezapetrova cha cha cha maximalne to vase naockovane můze ohrozit me nenaockovane!!!

pavla256
24. čer 2020

@dorinek mohla bych se zeptat na jméno vaši neurolozky? Klidně nějak soukrome. Mám otázky ohledně ockovani (chci očkovat, ale bezpečně), bohužel mi zatím nebyl nikdo schopen odpovědět.

dorinek
24. čer 2020

@pavla256
Manžel chodí do MS centra do Motola a tam nám vystavili potvrzení, že očkování nedoporučují z důvodu autoimunitního onemocnění v rodině. Manžel i jeho tatínek - oba roztroušená skleróza.

baratt
17. bře 2021

@terezapetrova
Mas k tomuhle jine nez farmaceuticko lobby podklady (na zaklade predem zaplacenych studii o tzv. prospesnosti a nutnosti ockovani pro zdravi ditete),ktere bezhlave a zmatene tlumoci statni organizace a nekteri pediatri? Jsme z lekarske rodiny, probirame veskere studie tohoto se tykajici, ne ty farmakozaplacene, ale ty nezavisle a mame s ockovanim bohuzel moc spatne zkusenosti s poskozenim ditete. Veskera fakta i ta oficialni, ktera byla posleze pod tlakem Bigpharmy odstranena a zkusenosti hovori proti teto zrudnosti. Ockovane deti modernimi vakcinami vyrobene cca po roce 2000 maji timto vyrazne oslabenou imunitu v drtive vetsine, ty mene stastne autoimunitni onemocneni az po autismus ruzneho stupne, v extremnim pripade zivot ohrozujici komplikace az smrt. Nejde o ockovani jako takove, ale o aditiva proitomna v kazde moderni vakcine. Hlinite soli, stopy formaldehydu, rtuti a MRC-5, bunky potracenych lidskych plodu a dalsi mnamky... Tohle ma devastujici a trvale nasledky pro kazde telo a ne tak pro male a teprve se vyvijeci telicko. Ano nestovice a dalsi metly lidstva byly vymyceny ockovanim, ale pritomny byly pouze oslabene, nebo mrtve zarodky pozadovane choroby. Tehdejsi a dnesni ockovani na programove mrzaceni lidstva se vubec neda srovnavat.. jedine udajne ciste ockovani je dostupne pouze pro aktivni astronauty. Takze do te doby se budeme radeji aktivne starat o zdravi a imunitu nasich zbyvajicich a cistych deti, ktere bohuzel v kolektivu ohrozuji hlavne vetsinove oslabene ockovane deti s oslabenou imunitou. I kdyz i ty jejich megavirozy maji u nasich neockovanych lehci prubeh.

gramar
17. bře 2021

@baratt Mě by docela zajímal nějaký zdroj popisující devastující účinky očkování, který je podložený nezávislou studií, pokud můžeš dát odkaz. Protože to co jsi ve zkratce popsala je argumentace militantních odpůrců očkování, ale pokaždé když jsem se zeptala na nějaké studie, tak jsem byla poslána na místa kde slunce nesvítí s tím že když chci zabít své děti, tak ať jim klidně očkování dám, ale že jsem magor... Kloudnou informaci jsem nedostala nikdy... Děkuji za info.

baratt
18. bře 2021

@gramar pohledám na netu, jestli ještě je něco dostupné, skladuju to v papírové formě, často v původním jazyce. zkusím tedy lehčí ochutnávky, jestli najdu, pokud možno jen česky. Tady totiž nemám vyhledávač duckduckgo a něco býva blokované googlem..
Takže https://www.slobodavockovani.sk/news/studia-mec...
doc. Ing. Josef Prousek, CSc. je první rozsáhlejší studie zaměřená na chování hliníku v těle, kterou náš pediatr od nás obdržel. Ona bohužel ví, ale nemá na výběr a snaží se maminkám pomoct tím, že jim na nežádoucí reakce po očkování přidává homeopatika. Moc si jí vážím, protože bez protestů a s pochopením nachystá reverz. Ne všichni doktoři jsou zaprodaní a nebo slepí.
Našla jsem aspoň rozhovor s panem Prouskem:
https://www.svobodavockovani.cz/news/vakciny-oc...
thiomersal - konzervační látka s obsahem rtuti, už je sice na ústupu, nicméně, hliník stačí.
formaldehyd je součástí výrobního procesu, stopově bývá přítomen, italská nezávislá laboratoř, ho tam indikuje běžně. jejich rozbor je moc chutný, mám to někde po papírech. Hlavně jim učarovali různé zvířecí buňky a spousta virů a bakteriií a vůbec marastu, které by se tam vůbec nemělo vyskytovat. Jejich testy jsou namátkové a pomalu co test to originál s nežádoucíma příměsema.
Tohle konečně někdo otitulkoval.
https://www.facebook.com/otevrisvoumysl/videos/...
Existují nezávislé plátky jako WMmagazin, kde se občas vyskytnou zajímavé, veřejně vysmívané vědecké výzkumy, které nekorelují s hlavním propagandistickým proudem.
Myslim, že vlastní špatná zkušenost, umění najít si informace mimo mainstream (neřikám žrát všechno, ale dostatečné množství informací, sbírané víc než 2 desetiletí ze zákulisí už dá poskládat slušné puzzle) a hlavně obyčejný selský rozum. A ten pro normální milující mámu sepne už brzy s první špatnou vlaštovkou.
Ano máte pravdu, jsem militantní, protože přesně vím, co za protivníka je BigPharma. Z praxe mnoha blízkých lékařů v rodině a spousty kolegů a kamarádů medicinských / pharma pracovníků kolem a z pozice uživatele alternativní medicíny v praxi. To pak prostě musíte zaujmou militantní postoj. I když s takovou zrůdou jako BIGPharma nejde bojovat. Ale nemusíte jim ty jejich lži žrát a ubližovat tak nejbližším. Jde jen o postoj a informace. Pro začátečníka v povšechno na otevření očí stačí malý tenký knižní titul - Nespěchejte do rakve - Kašpar a ten se tušim vůbec netýká toho o čem se bavíme, ale jen se lehce dotkne toho jak ten zrůdný business s naším nezdravím funguje. To miminka jsou jen ubohá špička ledovce a my tučné, hloupé ovce, které věří, že nám lékaři a věda nějak pomáhá. No možná tak chirurg, když se rozstřelíte někde na kousky a on vás nějak sešije - ok zde vidim jediný přínos...