Focení ve školce, co oblékáte dětem?

petulka25
10. čer 2013

maminky zítra se dcera fotí ve školce-co oblékáte vašim dětem na focení?

zamilovanadonej
10. čer 2013

@petulka25 Holčičce pěkné šatičky a je to, ne?
😉

krystalka
10. čer 2013

@petulka25 - ahoj, Jiřík měl focení ve školce minulý týden, dala jsem mu tmavé dlouhé plátěné kalhoty a pěkné tričko, on nemá rád košile, vlastně ani žádnou nemá.... A holčičce bych dala určitě nějaké pěkné šatičky nebo sukni a pěkné tričko, ale co vím i z loňska, tak tam nikdo nebyl vysloveně nějak slavnostně nastrojený... Třeba mně šlo prostě o to, aby měl na sobě něco pěkného, co mu barevně sluší, ale aby to bylo něco, v čem to bude prostě on, jestli rozumíš jak to myslím 🙂, prostě aby v tom vypadal přirozeně a ne, že má na sobě něco, co jinak vůbec nemusí a cítí se v tom "škrobeně" 🙂

petulka25
autor
10. čer 2013

@zamilovanadonej no právě my nic nemám-jako šatičky!☹ nemůžem sehnat!
@krystalka děkuji-takže vyloženě slavnostní tam nebyly........ no mám takovou červenou volánkovou sukýnku a růžové tričenko+silonky! šatičky nemůžem sehnet ☹

sabuse1
10. čer 2013

dcera měla normální legínky a tričko a protože se fotili venku tak měla nakonec i mikinu a fotky jsou naprosto úžasný, nejsou naaranžovaný, ale dokonale zachycený v přirozeným pohybu, na takový to klasický focení bych asi dala nějáký šatičky nebo sukýnku

petulka25
autor
10. čer 2013

@sabuse1 no oni to mají zítra a venku!!!! a má být škaredě! tak jsem si říkala ža nachystám i variantu pěkné triko a leginky!

petulka25
autor
10. čer 2013
hofka1
10. čer 2013

Já bych asi dala trika bez obrázků, jednoduché kombinace, ale to je na každým🙂

dagina
10. čer 2013

@petulka25 Naše měla také volánkovou sukýnku, tričko a silonky, myslím, že to bylo hezké, fotky ještě nejsou, ale šatky tam měly holčičky také 🙂

lamarika
10. čer 2013

@petulka25 Já jsem toho našeho nejstaršího narvala do košile a gatích. Řev jako blázen, ale byla jsem na sebe pyšná jak jsem všechno pěkně sladila a jakej je fešák. Výsledek? Viditelná akorát hlava, páč se fotili v trojstupu a jeho dali až dozadu. . .
Jinak holčičce bych oblékla nějakou pěknou sukýnku s tričinkem a legínkama.

lv
10. čer 2013

legíny, sukýnku, triko...no a byli venku, fotili se až po obědě, takže tam má sukni nakřivo, pod ní vytahané legíny co má na ven 🙂 stejně je krásňoučká i tak.

petulka25
autor
10. čer 2013

@dagina kdybychom měly šaty nic neřeším 🙂 ale nemáme-ty se jí nikde nevyhrnou!!!!
@lamarika jejda to je škoda,hlavní je že tam JE!!!!!
@lv no právěže o to mi jde!!!!! šaty se nikde nevyhrnou( ale ty nemáme) takže dávám taky leginy nebo silonky,triko a sukni-fotí se hned ráno,tak doufám že v tom vydží v takovém stavu v jakám ji dovezu do školky 🙂

helcenka
10. čer 2013

@petulka25 - malej už se fotil ve školce 3x, vždycky měl nějaké plátěné kalhoty a neformální košili - myslím tím, žádnou do obleku nebo tak, ale 2x měl pěknou plátěnou letní jednobarevnou košili s krátkým rukávem a letos bylo ošklivě, tak měl flanelovou s dlouhým rukávem. Vždy rozepnutý knoflíček A samozřejmě jsem mu nagelovala vlasy na ježka, byl nadšenej, všichni vždycky obdivovali, jak mu to sluší.
Vždycky mám pro děti v šatníku nějakou slavnostnější věc, a pokaždé se na něco hodí.
A holčičky měly hodně sukýnky, trička a silonky nebo legínky a některé šatičky. Na druhou stranu spousta dětí se fotila ve vytahaným tričku a teplákách. Dneska už mi přijde, že to nemá úroveň, jako dřív.
A možná, když bude opravdu ošklivě, tak se budou fotit vevnitř. Letos to u malýho taky tak měli, vždycky se fotí venku a letos byla zima občas káplo, tak se fotili ve třídě.
A ještě jestli v tom vydrží - u nás to je tak, že děti můžou jít do třídy normálka v teplákách a triku a na focení se převlíknou.

petulka25
autor
10. čer 2013

@helcenka děkuji....mají to hned ráno takže myslím , že půl hodiny vydrží bez nějaké katastrofy! zítra má pršet tak jsem zvědavá kde to budou mít! mám nachystáno-triko+červenou sukýnku+silonky....takový kompromis! už se těším na fotečky!

dukie
16. črc 2013

My dali bílou košili a dětskou kravatu a černé rifle a kšandy. Byl fešák. 😀 Ale ostatní maminky si s tím hlavu nelámaly, půlka klučinů byla v košilích (kostkované, kárované), půlka v tričku. Děvčátka většinou nějaká růžová trička a sukýnky nebo šatečky.

elastiq
12. srp 2013

holčičky to mají jednodušší, nějaké pěkné šatičky, nebo sukýnka s halenkou, jinak v naší školce se také fotí hned od rána, aby dětičky vydržely "dlouho čisté" 🙂