Helen Doron. Navštěvujete tuto školičku?

petra.vavra
5. led 2009

Ahoj všem,
najde se tu nějaká maminka, která navštěvuje tuto školičku?

mamkamarketa
9. únor 2011

@sicinka ahoj. urcite mu to oddalis. muj syn je dost pozadu vuci vrstevnikum. Je z dvojazycne rodiny,takze to proste ani jinak nejde,ale toho co rikas,ze tvoje mamka rika je pravda. ja si myslim,ze dite ma nejdrive umet svuj rodny jazyk a pak se ucit dalsi.

sicinka
10. únor 2011

@mamkamarketa děkuji za reakci. Já si jen říkám kdy by začít měl 🙂 jestli ho dát do takové školky třeba od 4 nebo uplně později. Ön zatím nevypadá že by měl nějaký problém s řečí, nicméně zvládá tak 20 30 slov. Já v jeho věku mluvila ve větách a srozumitelně, podle všech testů mám talent na jazyky ale nějak významně mi nejdou. Tak jsem mu to chtěla usnadnit, aby měl aj skoro jako rodny jazyk, ale asi bych ho přetížila. Jeětě obejdu další školky a rozhodn se podle prostředí, bez ohledu na to v jakém jazyce učí. Děkuji za radu

mamkamarketa
10. únor 2011

@sicinka nemas zac. urcite je to pro dite prinos. jen je spis horsi to dite udrzet v kontaktu s jazykem az bude starsi. ja uz jsem psala,myslim si,ze nez od 3 mesicu hodit 1 tydne na hodinu angliny je vetsi prinos poslat vetsiho skolaka na intenzivni jazykovy kurz na leto.
To je dobrej. Tomasovi jsou 2 roky a 2 mesice a rekne asi 30 slov ve 2 jazycich takze asi cca 60 slov celkem 😅 ale jeste nespojuje ani 2 slova 😖 je tim dost pozadu

slavkakni
11. zář 2012

Ahoj, dovolím si pridať našu skúsenosť: So synom som navštevovala Helen Doron 4 roky. Od 3 rokov veku, teraz má 7.
Spočiatku sa zdalo, že robí obrovské pokroky, ale postupne som zistila, že takto nadobudnuté slovíčka veľmi ľahko zabúda, resp. nevie ich použiť 😢. Po 4 rokoch síce rozumie, ale žiaľ nevie povedať ani krátke vety 😢. Netvrdím, že to boli celkom vyhodené peniaze, ale metódu odporúčam asi skor pre malé deti... Synovi som už našla súkromnú učiteľku, na ktorú mám dobré referencie, bude chodiť na individuálne hodiny a za tú istú cenu.
Pre dcérku( ktorá má teraz 3 roky) som našla minulý rok iný kurz: Hocus and Lotus. Veľmi odporúčam( k dispozícii je aj DVD lekcie sú formou rozprávky, ktorá má dej, takže to viac dieťa baví ako len počúvať pesničky..). Chodili sme tam aj minulý rok a už sa na nás nalepili prvé slovíčka 🙂. Cenovo je to neporovnateľné - tento kurz vychádza na cca 90 Eur ročne.

amsica
2. čer 2013

@kubaka : Já jsem mimochodem začala s AJ taky od asi 4. třídy a přesto, že jsem měla z AJ "samé jedničky" neuměla jsem se v ní vlastně vůbec vyjádřit, natož zplodit smysluplnou větu. Taková je bohužel situace se spoustou českých dětí. I když je to o moc lepší než to bylo.

kamila297
4. čer 2013

Můj osobní názor je, že vodit několikaměsíční mimino na kurzy cizího jazyka je jen výnosný byznys. Nejlepší výuka cizího jazyka je rodič=rodilý mluvčí a pokud není, tak bych to nejmíň do 3 let věku dítěte nehrotila. Pokud se na těchto kurzech miminům líbí, tak vězte, že se jim bude líbit kdekoliv jinde (plavání, zpívání apod.) 😉 Předpoklady, že pak se dítě lépe učí a navyká cizím jazykům, mi připadají trochu mimo. Každý se učíme jazyky jinak - někdo má talent, někomu vůbec nejdou, kdyby se stavěl na hlavu. A to zkrátka neovlivní žádná světoborná metoda výuky jazyků v kojeneckém věku.

petaov
16. zář 2013

@kacka79 @mkr @chiwule Ahoj holky, četla jsem vaše starší příspěvky. Chodily jste nakonec s dětmi na kurzy angličtiny? Sháním nějaké výukové materiály, neprodáte třeba DVD, či CD z těch lekcí?

mkr
17. říj 2013

chodili jsme ale nic neprodáváme, dcera si to dál poslouchá

mulgrew
26. pro 2016

holky, tak jake je zkusenost s odstupem nekolika let?stale spokojenost?

mulgrew
26. pro 2016

nikdo?

mulgrew
31. pro 2016

Ahoj, kdyby mel nekdo zájem, sdílet rady a informace o výuce cizích jazyku u deti, prijdte prosím sem:
https://www.modrykonik.cz/group/7782/
Budu moc ráda, za jakékoli rady a zkušenosti těch, co zrovna mají děti a jazyky se učí, tak i těch, co už mají začátky za sebou a třeba se chtějí pochlubit úspěchem svých ratolestí a ostatním poradit, jak toho dosáhli.díky

martinjoel
24. led 2017

V hradci králové se nemohu na paní dovolat . Na stránkách je formulář, který nejde přes mobil vyplnit, nejde psát do ikon. Byla jsem přímo na místě, se zeptat, zda li je kurz aktivni a tam mi jen řekli, zkuste volat na dané číslo. Volám již skoro dva měsíce, stále nic. Nevíte jak se tedy s paní Malkovou domluvit? Je pobočka v hk aktivní ? Díky moc všem za odpověď

ebebef
5. únor 2017

@martinjoel
Dobrý den, ano pobočka v HK je aktivní, chodíme tam na Aj už několik let a přímo k paní Málkové dám Vám tel. stačí ji napsat sms 777 581 587.

martinjoel
5. únor 2017

Dobrý den, moc děkuji. Toto číslo mám a opravdu volam úplně marně. Nemáte třeba email?

blahoska
8. únor 2017
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

AHoj holky, taky zvažuji, že bych dala dítko do kurzu angličtiny. Od kolika let ste s dětmi začali? Taky píšou http://blog.mimulo.cz/anglictina-pro-nejmensi-deti/, že je ideální do 7 let. A stačí potom např. v 5 letech chodit jenom 1x týdně?

martinjoel
8. únor 2017

Ebebef volám znovu a nic. 😯

ebebef
25. bře 2017

hk@303.cz
mám jen tento a mě funguje i telefonní číslo, tak nevím kde je zakopaný pes. Mějte se

alcaka
2. únor 2018

Ahoj, obnovuji tuto diskuzi. Chodi tady nekdo s detmi na Helen Doron do Brna??