Hyperaktivní dítě ve školce - Brno, kde jste spokojeni?

twenny
21. led 2014

Ahoj,

mate nekdo ditko se specifickymi ptrebami v Brnenske skolce, kde jste spokojeni? Nase podminka - minimalni pocet deti.

Diky za radu

abeceda2
28. únor 2014

Minimální počet děti - jedině soukromé školky. Státní školky praskají ve švech - velký počet dětí ve třídách. Na doporučení své známé jsem syna zapsala do soukromé školky rodinného typu v Brně-Starém Lískovci na Mikuláškovým náměstí, nedaleko Bohunické nemocnici, kde od dubna začnu pracovat na směny. Miniškolka Lumpík ve Starém Lískovci má kromě miniškoličky i noční a víkendové hlídání. 🙂 Já budu do Lumpíka dávat syna, když budu mít noční směny. Budu ho tam dávat v 17:00 hod. a brát si ho na druhý den ráno v 9:00 hod. A jedno takovéto hlídání mě bude stát 460,- Kč. 🙂 Co je za hubičku. Agentuře by zaplatila nehoráznou sumu. Paní zřizovatelka miniškolky je učitelkou MŠ a má dlouholetou praxi. Sama má vnoučata a k dětem velmi hezký vztah a trpělivost. Nevím jaké specifické potřeby tvé dítko má, ale podívej se na miniškolku Lumpík, kde je zaručený individuální přístup. Maximální počet dětí 5. 🙂