• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dostat dítě do školky v Praze?

20. prosince 2012 
Ahoj, od unora potřebuji nastoupit do práce ale sehnat v Praze školku se zdá nemožné. Neznáte někdo nějaký trik?
10. říj 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chce to sponzorský dar :grinning: :grinning: :grinning: :cry:
13. říj 2007 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu ti dát pár tipů.Bydlím na Praze 13 jestli to nemáž daleko tady se školkami není problém.Kamarádka bydlí na Praze 8 tam dostat dítě do školky,když matka nejde do práce je problém.Během roku se chodila ptát vetšinou se nějaké místo uvolní.Přeji hodně štěstí. :grinning:
16. říj 2007 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,nevím kolik malé nebo malému je let,ale pokud jsou mu/jí tři a ty bys jim donesla papír,že nastupuješ do práce,měli by dítě vzít.u nás se teda napřed muselo jít půl roku před nástupem do školky k zápisu.Ale pevné nervy a nepolevit... :slight_smile:
17. říj 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martam ale to potřebuji určitě trvalý pobyt na Praze 13 vid?
11. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZÁZRAK :confounded:
Malej měl 4 roky, když jsme byly u zápisu a to bez tr, bydliště (nikoho nezajímalo, že jsem jej měla 250 km od tud ) Takže nás nepřijali. Donutila jsem majitelku bytu k souhlasu a při odvolání již s tr. bydlištěm. Ale nepomohlo nám to.
Nakonec ho vzali v říjnu, hodně pomohla moje aktivita. Chodila jsem se ptát, tak si mě asi pamatovala :slight_smile:
jsem s malou ještě rok doma, ale nedokážu si představit kdyby šel až za rok. Hrozně mu to prospělo a změnilo.
Ale popravdě v druhé školce, mi dala jasně najevo , že ona je paní ředitelkou.

Opravdu jsme měli štěstí a já jsem strašně ráda. Nepřijatých děti bylo 80 a s toho 23 bez pobytu. Nikdo s tím nic neudělá, hlavně že staví nějakou halu
11. pro 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud se vám nepodaří umístit dítě do státní školky, zkuste ho provizorně umístit do školičky YWCA, Rybalkova 33. Jsou tam báječné mladé učitelky i paní ředitelka a berou děti od 2,5 let, pokud mají místo.
20. pro 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek