Jak dostat dítě do školky v Praze?

fauna
10. říj 2007

Ahoj, od unora potřebuji nastoupit do práce ale sehnat v Praze školku se zdá nemožné. Neznáte někdo nějaký trik?

jojo1
13. říj 2007

chce to sponzorský dar 😀 😀 😀 😢

martam
16. říj 2007

Ahoj můžu ti dát pár tipů.Bydlím na Praze 13 jestli to nemáž daleko tady se školkami není problém.Kamarádka bydlí na Praze 8 tam dostat dítě do školky,když matka nejde do práce je problém.Během roku se chodila ptát vetšinou se nějaké místo uvolní.Přeji hodně štěstí. 😀

sybimbo
17. říj 2007

ahoj,nevím kolik malé nebo malému je let,ale pokud jsou mu/jí tři a ty bys jim donesla papír,že nastupuješ do práce,měli by dítě vzít.u nás se teda napřed muselo jít půl roku před nástupem do školky k zápisu.Ale pevné nervy a nepolevit... 🙂

petulapl
11. pro 2012

@martam ale to potřebuji určitě trvalý pobyt na Praze 13 vid?

kovik
11. pro 2012

ZÁZRAK 😖
Malej měl 4 roky, když jsme byly u zápisu a to bez tr, bydliště (nikoho nezajímalo, že jsem jej měla 250 km od tud ) Takže nás nepřijali. Donutila jsem majitelku bytu k souhlasu a při odvolání již s tr. bydlištěm. Ale nepomohlo nám to.
Nakonec ho vzali v říjnu, hodně pomohla moje aktivita. Chodila jsem se ptát, tak si mě asi pamatovala 🙂
jsem s malou ještě rok doma, ale nedokážu si představit kdyby šel až za rok. Hrozně mu to prospělo a změnilo.
Ale popravdě v druhé školce, mi dala jasně najevo , že ona je paní ředitelkou.

Opravdu jsme měli štěstí a já jsem strašně ráda. Nepřijatých děti bylo 80 a s toho 23 bez pobytu. Nikdo s tím nic neudělá, hlavně že staví nějakou halu

kamila297
20. pro 2012

Pokud se vám nepodaří umístit dítě do státní školky, zkuste ho provizorně umístit do školičky YWCA, Rybalkova 33. Jsou tam báječné mladé učitelky i paní ředitelka a berou děti od 2,5 let, pokud mají místo.