Jak je to se školkou a zároveň s rodičákem?

Ahoj maminy,chci se zeptat?Šla jsem na tříletý rodičák a v květnu nám to už končí😞,ale chtěla bych dát už malého teď v březnu do školky??nevím,ale jak to je s tím rodičákem,aby mi ho nevzali??Mám za to,že to od nového roku změnili???nevíte o tom něco prosím??
zamilovanadonej
28. únor 2013
@burysek Od dvou let věku dítěte může do školky neomezeně a o nic se nepřijde.
burysekautor
28. únor 2013
a nemusím přejít na ten nový rodičák??můžu zůstat na tom starým??jestli to dobře chápu?? 🙂
petrajurinova
28. únor 2013
@burysek pokud máš tu starou verzi, tak se pro tebe nic nezměnilo - před dovršením věku 3 let může dítě do předškolního zařízení na 5 dní v měsíci nebo každodenně maximálně na 4 hodiny denně.
burysekautor
28. únor 2013
no já si to myslela,že na tu starou verzi to neplatí 😞 tak díky moc,už jsem o něco chytřejší,tak můžu jít zítra s prckem se nahlásit,aspoň na tich pět dní :-|
andy21
1. bře 2013
@petrajurinovato není pravda, minulý týden jsem volala na sociálku, podnikám a mám starou verzi na 4 roky.Dceru mohu dát do školky neomezeně a nepřijdu o rodičák.Paní mi to takhle potrdila a ještě si u toho vydělávám.
burysekautor
1. bře 2013
Ano,ano dnes jsem též volala na sociálku a řekli mi,že může neomezeně a můžu být na tý starý verzi rodičáku 🙂 tak je to bezva a jsem za to moc ráda...bude to lepší adaptace,než nastoupím do práce.

Začni psát odpověď...

Odešli