Jak mám podepsat věci do školky? Propiskou na etiketu?

johanka111
29. srp 2011

Chtěla bych se zeptat na praktickou otázku, a to-jak označit věci do školky? Propiskou na etiketu? Máme si podepsat všechno oblečení, ale všude ani etikety nemám a mám pocit, že když to napíšu propiskou , že se to smaže. Poradíte?

marhulinka
29. srp 2011

Kde nejsou etikety,tak bych jméno vyšila 😉

kjajule
29. srp 2011

Já jsem objednala nažehlovací etikety přímo se jménem malýho a obrázkem traktora, mám v albu 😉 Jinak kapesníčky jsem vyšila a bačkory podepíšu fixou na textil 🙂

bufina
29. srp 2011

To teď taky řeším, mám podepsat oblečení, kartáček na zuby, hrnky... Ale nevím jestli celým jménem, nebo jen monogram ☹

berenika39
29. srp 2011

Koupila jsem fixy na textil, píšu na spodní lem nebo za krk...ještě nevím, jak moc se to opere, ale když tak opravím 😉 . Nebo jsou nažehlovací etikety
http://www.altima.cz/inshop/stitky-na-obleceni/.

veruska007
29. srp 2011

Uz rok pouzivam fixy na textil - pouzivam zkratku jmena a prijmeni (4 pismenka). Ostatni podepisu permanentnim fixem (lahev na piti, papuce, pytlik na veci, ...). Tam napisu 1. pismenko kr. jmena a cele prijmeni. A nekdy jeste nakreslim auticko, malej z toho ma strasnou radost, kdyz ho objevi. Akorat se to z hrnku a veci, ktere se casto umyvaji, smyva.

kalo
29. srp 2011

Mám látkovou pásku (kterou prodávají v galanterce) a fixu na textil...našívám tkaloun na šev z rubu. Ničit oblečení psaním přímo na ně se mi nechce....

radka.k
29. srp 2011

Máme za sebou rok jeslí a rok školky. Podepsala jsem maximálně bačkory propiskou ze strany podešve. Nic jsem tak nezničila, nebyla s tím žádná práce a navíc jsme ani nic neztratili. Takže za mě říkám ZBYTEČNOST😉

marecek4
29. srp 2011

nažehlovací záplaty-koupí se v galanterii a fixa na textil,odpadá šití a při žehlení se dá vždycky spravit raz dva,a jsou i různě obrázkové,tak se třeba trfíte i do přiděleného obrázku,já takto měla ještě po nás nažehlovací berušky

andy80
29. srp 2011

Máme nažehlovací etikety s medvídkem. Na to se to napíše a pak se to dá zase bez problémů odlepit. Sice je to zbytečné, ale u nás se to vyžaduje. Jinak kelímek na zuby apod. normálně lihovou fixou.

med
29. srp 2011

My podepisujeme propiskou, ta se hned tak nevypere.
A stejně na konci roku polovina dětí nemá krom bačkor podepsaného nic 🙂) aspoň dle naší zkušenosti z loňska...

johnatanka
29. srp 2011

Loni jsem vše podepsala fixou na textil a nic se neopralo, propiska se povětšinou opere 😉

vojtisek2007
30. srp 2011

nepodepisujeme nic - děti si svoje děti poznají a naštěstí si je ji hlídají 🙂aby se jim něco neztratilo....

perglajka
30. srp 2011

Já vše podepisuju lihovým fixem 🙂

evaviki
30. srp 2011

objednala som toto a nasivam.. http://www.stuhy.cz/potisk-stuh/jmenovky-na-odevy
a este uvazujem nad fixkou na textil...

laaala
30. srp 2011

Vám docela závidím, že věci podepisujete ... my bychom měli mít věci označené "jahodou". Koupila jsem fixy na textil a to neklaplo ... se mi to nějak divně rozpilo.
Takže podepisuju lihovým fixem .. jménem ... tak jsem zvědavá, co mi na to ve školce řeknou

bertica.h
30. srp 2011

nič som nemusela podpisovat....nikdy sa nič v školke nestratilo 😉

mircka
31. srp 2011

Na označení oblečení jsem koupila textilní nažehlovací záplatu. Nažehlila na oblečení a fixem popsala - namalovala značku a napsala jméno a příjmení. Neznačila jsem jen ponožky a slipy. Snad to nevadí - mám letos premiéru.

alca22
31. srp 2011

Normálně lihovým fixem a drží to parádně.

pettule
31. srp 2011

Naštěstí nepodepisujeme. A musím zaťukat, že zatím se nic neztratilo 🙂 🙂 🙂

jajkaz
2. zář 2011

Holky, jen technická - ono že se nic neztratilo, je krásný, ale podpis věcí poslouží také k tomu, aby učitelka poznala, čí to je. Protože zejména ti nejmenší, dost často nepoznají, co je jejich (pozor, neříkám, že všichni). Takže pak jsou situace, kdy nasoukáte tepláčky na jednoho, příjde druhý a hledá tepláky. Po prohrabání všech věcí ve skříňce se hledá v širším okruhu............ Pak se zjistí, že je má na sobě ten druhý, který ovšem naprosto přesvědčen tvrdí, že to jsou jeho tepláčky!!! Tak co teď??? Odpoledne se zeptám maminky toho přesvědčeného a maminka mi řekne, že to ne, jeho nejsou....
Takže podepsané věci pomůžou 😉

ia.
2. zář 2011

jajkaz souhlasím, máme podepsáno všechno krom ponožek no a včera měl na sobě cizí ponožky 😅 jinak v galantérce jsem koupila za 40kč nažehlovací jmenovky s textilním fixem, dá se to prát na 60 aniž by se to odlepilo a vymazalo, tak proč učitelkám nevyhovět, nemají toho málo.... 😉

reruna
2. zář 2011

Podepisuju fixou na textil na etiketu nebo za krkem, botičky vevnitř

jarka020
14. čer 2012

já koupila štítky na oblečení z stitkyprodeti cz a jsou boží... 🙂

coxa
15. čer 2012

Fixy na textil - různé barvy a drží, mají je v každém papírnictví 😉

boobinka
15. čer 2012

nažehlovací jmenovky jsou taky super 😉

emka1234
26. srp 2014

Ahoj, ja som objavila firmu v prahe Happy label, kde vyrabaju krasne stitky, ktore sa mozu nalepit prakticky na cokolvek. Boty, saty, lahvicky, skolske potreby, su velmi pekne, barevne a dolezite je to, ze drzia a maju velmi pekny eshop.
Vyberiete si barvu, font a napisete meno dietata a stitky mate hotove.

lenynka
26. srp 2014

Obyč propiskou na etiketu. Dřív než se stačilo oprat, tak z toho vyrostl 😠

kviti_s
27. čer 2017
Uživatel kviti_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kviti_s.

Ahoj, slyšela sem, že existují nějaký nažehlovačky na oblečení do školky... máte s tím někdo zkušenost?

blahova_andrea
27. čer 2017

existují, ale já tomu až tak nevěřím. všeobecně nažehlovačky mi přijdou, že moc nevydrží a po chvilce je stejně přišívám. raději fixa nebo propiska přímo na věci nebo cedulky na věcech

kviti_s
27. čer 2017
Uživatel kviti_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kviti_s.

Aha... takže klasika fixa 😀 tomu sem se chtěla vyhnout 😀