Jak vybrat dobrou školku?

kordulky
30. srp 2010

Ahojky všem potřebuji poradit mám na výběr dvě školky jedna je blíž a bude jich ve třídě třicet tříletých ta druhá je dál je to malotřídka jsou tam i starší kapacita dětí je celkem 30. Do té druhé chodila lonský školní rok jenom 5x za měsíc .Mě se líbí obě manželovi ta druhá . V první školce zná několik dětí co se stýkáme s maminkami ale moc akcí nedělají pouze to co se má ve školce dělat ta druhá školka jezdí každý rok do solné jeskyně na podzim a na jaře jezdí s dětmi na farmu a pak jezdí na lekce plavání a já nevím co bude pro malou nejlepší jestli kamarádi které zná nebo spoustu zájmu s nástupem nemá problém je společenská trápím se stím už dva měsíce a zítra se už musim rozhodnout opravdu nevím bojím se že když ji nedám tam nebo tam že něco zanedbám poradte chci pro to nejlepší díky

lenkavano
30. srp 2010

@kordulky já bych malou dala do školky s více zájmy.sice zná děti z té druhé školky, ale myslím, že pokud se vídáte s jejich rodiči tak s nimi kontakt nepřeruší... 🙂

kordulky
autor
30. srp 2010

@lenkavano stýkáme se ale já se bojím i toho že až pujdou do školy že ji nevezmou mezi sebe že s nimi nechodila do školky no myslím dost do předu už si píšu pro a proti je pravda že vté druhé školce vědí že martinka nejí žadné sladké a ten den ji kuchařka nosila jidlo od sebe z domova a nevím jak by to bylo v té první jestli by ji to nenutily

lenkavano
30. srp 2010

@kordulky tak nevím zkus si napsat dva sloupky pro a uvidíš v kterým sloupku budeš mít víc pozitiv.. 😉 .