Jaká je nejvhodnější obuv do školky?

zakve1
9. srp 2010

Holky, poraďte nejvhodnější obuv do školky. Díky.

zevina
9. srp 2010

myslíš na přezutí? určitě klasické bačkůrky: http://www.boty-eshop.cz/detske-backurky-jonap-... nedávala bych nic typu crocs apod, ze zdravotního ani hygienického hlediska nejsou ideální na dlouhodobé nošení a taky kvůli bezpečnosti, přece jen děti lítají, tak je pevný botek lepší 😉 ( aspoň u nás učitelky, různé "gumovky" nevidí rády)

malovani
10. srp 2010

Klasické bačkůrky, u nás ve školce je přímo vyžadují, jiná obuv nepřichází v úvahu.

zuzik.3
10. srp 2010

No jo, ale co když mojí dceři tyto klasické bačkůrky nesedí? Má úzkou patu a vyzouvají se, musí mít nějaké na přezku přes kotník. Crosky bych určitě nedala,ale opravdu nevím co do září seženu, na doma má teďka tyto http://www.dpk.cz/eshop/domaci-obuv-3/K57008-1505 Obouvat si je umí tak snad by mohly být 😒

rioko
10. srp 2010

ahoj jjsem učitelka ve školce a u nás mělo hodně dětí i sandálky na suchý zip, uměly je sami zapnout když ještě neuměly zavazovat tkaničky 🙂

jajkaz
10. srp 2010

Zuzik.3, to co jsi dala za odkaz je super. Taky jsem učitelka a pár dětí má i toto místo klasických papučků. 😉

paolin
10. srp 2010

ahojky! dávala jsem klasické bačkůrky. ale protože má syn krapet ortopedické problémy, má klasické sandálky od Sante.
u nás ve školce nechají výběr obuvi na rodičích.

neumisa
10. srp 2010

můj starší nosí tyhle - jsou na suchý zip a nezouvají se

http://www.e-detska-obuv.cz/-domaci/721-domaci-...

natalie77
10. srp 2010

Můj syn má ortopedické problémy a vysoký nárt, tak do školky má sandálky na suchý zip.

dvojka
10. srp 2010

Tak há dávám dceři do školky sandále co nosila přes léto.Máme ploché nohy-takže pevná obuv je na místě 🙂 😉

zany
12. srp 2010

U nás ve školce vyžadují pevnou patu, takže buď klasické bačkory a nebo můžou mít sandálky z léta 😉

aklus
21. srp 2010

Syn začne v zíří do školky. Co mají děti (kluci) na sobě? Převlékají se do tepláčků nebo v zimě zůstávají v punčoškách? Promiňte blbej dotaz, ale člověk fakt neví. My nosili ve školce zástěrku, ale kluci?

marooshka
21. srp 2010

aklus 🙂 moji kluci ve školce v zimě nosili punčocháče, když je měli pod kalhotama tak jsem jim jen svlíkla kalhoty a byli ve třídě v punčocháčích a pak na procházku si jen vzali kalhoty. Nosili je tam všichni kluci. Dnes už jsou punčocháče dobrý, hezký. Akorát náš Daniel je hroznej estét a hrozně ho to štvalo být jen v punčocháčích 😀 ale přežil to.

bera28
21. srp 2010

Doma nosí sandálky Santé a stejné dostanou i do školky.

mineez
21. srp 2010

Ahoj, mě se osvědčili bačkůrky Befado. Jsou kvalitní, v krásných vzorech a na to, že vydrží až do další velikosti, ani moc nestojí. Dobrý výběr mají na backorky.cz.

peta.cz
1. zář 2010

Já mám dobré zkušenosti se značkou Raweks, mají vyndavací zdravotní vložku, je to něco podobného jako Befado.
Sehnala jsem je nejdřív ve zdravotní obuvi a pak si je našla i na mimibazaru ;-
A v zimě také necháváme jen punčošky, nosí to tak všechny děti..

jezevec
1. zář 2010

taky mame befado z backorky.cz, fajn obchod a rychlovka,mela jsme je hnedka doma,spolehliva pani...i vyber velky,akorat se mi cislovani zda o neco malo vetsi,ale aspon nam vydrzi 😵

kitty123
5. říj 2010

Ahoj, do školky na přezutí dávám jedině sandálky na suchý zip. Umí si je zout i nazout sám, takže není problém.

befado
Odpověď byla odstraněná
Zobraz