• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký dárek učitelkám ve školce? Dáváte něco?

3. července 2011 
Dcerka je poslední rok v MŠ.Dáváte něco?Díky
10. čer 2011 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je otázka pre mna..ja som na začiatku dala kornut sušeného ovocia,asi to spravím aj teraz.myslím,že kvetov budu mat dost..a že ich aj trocha zmeny poteší.
10. čer 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Syn chodí prvním rokem do školky tak se chci zeptat jestli něco dáváte učitelkám?Třeba jen kytičku...Díky
29. čer 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupíme dětem bonbónky(Jojo) a paní učitelce čkoládu s kytičkou jako loni :slight_smile: :
29. čer 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše Kika nakreslila všem učitelkám obrázek dala ho do obálky a zítra předá společně s kytkou a bonboniérou
29. čer 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme teda první rok, ale paní učitelka dostane orchidej :slight_smile:
29. čer 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My už máme rozloučení se školkou za sebou. Dcera bude od září chodit jinam, ale s celým 1. rokem jsme byli opravdu spokojení, takže pro učitelky a pro ředitelku jsme přinesli kytky, pro děti mix sladkostí a pro největšího kamaráda a miláčka Pepíka :slight_smile: jsme vybrali knížku Děti z Bullerbynu.
29. čer 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem Grow Me - čtyřlístek pro štěstí http://www.netradicni-darky.cz/grow-me-ctyrlistek-stesti/d-70646/ syn jde zítra naposledy, tak ať na něj mají památku. Roky předtím jsme dávali jen kytičku.
29. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Souhlasím s bertica - změna učitelky potěší - kytky a bonbóny jsou klasika... Ale doporučuji něco spotřebního, protože různé sošky, přívěsky, talismany atd. se jednak postupem let hromadí a pak ne vždy se člověk trefí do vkusu - dobrá je třeba poukázka k nákupu v knihkupectví, nebo třeba nějaké slané mlsání, hezké mýdlo, možností je spousta, ale potěší i prosté "díky"...
29. čer 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
klasicky kvetinky, ale k tomu dobré čaje od Grešíka :o)
29. čer 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn šel dnes také naposledy. Učitelkám jsem nechala udělat speciální poděkování s fotkou na památku, kytičku, malý dáreček a čokoládu. Mám ty učitelky moc ráda a syn také :slight_smile:
30. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych těm naším husičkám teda nekoupila nic,snad jen jedné paní učitelce ze 4,která je docela v pohodě.jinak katastrofa!!
30. čer 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my davali v lidove skole na balete, ale do skolky teda nic.) asi az pristi rok, kdy bude skolku koncit
3. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek