Jaký dárek učitelkám ve školce? Dáváte něco?

samik2008
10. čer 2011

Dcerka je poslední rok v MŠ.Dáváte něco?Díky

bertica.h
10. čer 2011

toto je otázka pre mna..ja som na začiatku dala kornut sušeného ovocia,asi to spravím aj teraz.myslím,že kvetov budu mat dost..a že ich aj trocha zmeny poteší.

jajik25
29. čer 2011

Syn chodí prvním rokem do školky tak se chci zeptat jestli něco dáváte učitelkám?Třeba jen kytičku...Díky

karotky
29. čer 2011

Koupíme dětem bonbónky(Jojo) a paní učitelce čkoládu s kytičkou jako loni 🙂 :

dvojka
29. čer 2011

Naše Kika nakreslila všem učitelkám obrázek dala ho do obálky a zítra předá společně s kytkou a bonboniérou

kristi
29. čer 2011

my jsme teda první rok, ale paní učitelka dostane orchidej 🙂

berynka
29. čer 2011

My už máme rozloučení se školkou za sebou. Dcera bude od září chodit jinam, ale s celým 1. rokem jsme byli opravdu spokojení, takže pro učitelky a pro ředitelku jsme přinesli kytky, pro děti mix sladkostí a pro největšího kamaráda a miláčka Pepíka 🙂 jsme vybrali knížku Děti z Bullerbynu.

andy80
29. čer 2011

Koupila jsem Grow Me - čtyřlístek pro štěstí http://www.netradicni-darky.cz/grow-me-ctyrlist... syn jde zítra naposledy, tak ať na něj mají památku. Roky předtím jsme dávali jen kytičku.

rebelie
29. čer 2011

Souhlasím s bertica - změna učitelky potěší - kytky a bonbóny jsou klasika... Ale doporučuji něco spotřebního, protože různé sošky, přívěsky, talismany atd. se jednak postupem let hromadí a pak ne vždy se člověk trefí do vkusu - dobrá je třeba poukázka k nákupu v knihkupectví, nebo třeba nějaké slané mlsání, hezké mýdlo, možností je spousta, ale potěší i prosté "díky"...

musko
29. čer 2011

klasicky kvetinky, ale k tomu dobré čaje od Grešíka :o)

sarkaa
30. čer 2011

Syn šel dnes také naposledy. Učitelkám jsem nechala udělat speciální poděkování s fotkou na památku, kytičku, malý dáreček a čokoládu. Mám ty učitelky moc ráda a syn také 🙂

marselina
30. čer 2011

tak já bych těm naším husičkám teda nekoupila nic,snad jen jedné paní učitelce ze 4,která je docela v pohodě.jinak katastrofa!!

eloana
3. črc 2011

my davali v lidove skole na balete, ale do skolky teda nic.) asi az pristi rok, kdy bude skolku koncit