Jesle v Hradci Králové, máte zkušenost?

pajuska_hajkova
15. led 2014

Milé maminky mám na vás dotaz z Hradce Králové máte některá zkušenosti s jeslemi Švendova Hradec králové? Chtěla bych se vrátit do práce, ale soukromá školka je docela ranec peněz tak jsem se chtěla zeptat zda někdo nedáváte dítko sem nebo do nějakého jiného podobného zařízení se kterým máte zkušenosti a které by jste mi mohli doporučit. Moc děkuji.

kacinenka
29. srp 2014

Za mě školka Motýlek viz níže přepis jedné mojí zprávy mamince:
Naše KLárka chodila do školičky od června do prosince, pak jsme se stěhovali. Když tam začala chodit, byla školka ještě na Gočárovce(tam za Baťou), pak změnila místo i majitelku. Můžu říct, že nové prostory jsou sice menší ale moc pěkné a kvalitně udělané a vybavené. Co se týče personálu, ty tety jsou fqkt profíci a úplně nejlepší je Andrejka Ferbasová, tu tam mají i děti nejradši. Určitě se tam zajděte podívat. My jsme byli moc spokojení- děti nechávali spát jak dlouho se jim chtělo- takže ne jak ve státní ze se ve dvě vstává at chceš neb ne. Bylo fajn, že když jsem opravdu neměla jinou možnost, domluvila jsem se s nima třeba na dopoledním hlídání, když měla třeba Klárka i teplotu. Setkala jsem se i že byla jedna holčička nemocná a tak jí dali hned od rána do postýlky. Děti tam rozhodně nemají hlad- a když tam byla KLárka třeba do půl šestý, tak jí ještě dávali pozdní svačinku. Když je jakýkoliv problém, tak tě hned informují- třeba volají na mobil, že má dítě teplotu,... když jsem nestíhala KLárku vyzvednout, domluvili jsme se po telefonu a zustali tam s ní dýl a nebo i nabídli domácí hlídání.Joak to školkovné je palba, ale za tu kvalitu to stojí, Fakt se tam o děti starají jak o vlastní. Příchod do státní školky bal pro mě větší šok jak pro KLárku. Hlavně v tom osobním přístupu. V Motýlku byl člověk jakoby součástí velké rodiny. Pro dětičky pořádají hodně výletu a i víkendové akce, ohýnky,... jestli máš FB tak mrkni i tam, mají tam fotky,...