Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Kdy podat přihlášku do školky?

Holky mam dotaz,dcera ma v srpnu 2011 3roky,takze nastup do skolky od 1.zari.chci se zeptat kdy jste podavaly prihlasky.zda uz to mam resit radeji ted,ci pockat po novem roce.nerada bych pak mela problem s mistama.
honzulka
15. lis 2010
Já myslím,že teď se ti moc nepovede dát přihlášku,že jí školky ještě nemají...My museli čekat až myslím do dubna,než školka přihlášky měla a byl oficiálně vyhlášený zápis... 😉 Ale třeba to je u Vás jinak... =-)
benjik
15. lis 2010
Ono asi jak kde,tady to dřív bylo,že člověk podával přihlášku i 2 roky předem,aby vůbec získal místo.Teď už se to nedělá,školky vyhlašují zápisy začátkem jara a přihlašuje se tam.
dexonka
15. lis 2010
přesne tak těžko řict,my davali taky az na oficialnim zapise,nekdy v breznu..........
aguaverde
15. lis 2010
já Chár hlásila do soukromé školky hned po narození :-N :-N a i tak uvidíme zda pro Chár bude místo či ne :-N =-)
renatajjj
18. lis 2010
Přihlášení do školek bývá většinou březen-duben.
martinka81
5. pro 2010
Já malého přihlásila v lednu, zápis byl až v květnu a to už měli stejně plno, takže za mě- co nejdřív.
paolin
6. pro 2010
u nás školky v daném termínu rozdávají přihlášky a cca za měsíc se jde k zápisu. příští rok prý bude jiný systém přijímání dětí, tak snad to dopadne..a malýho vezmou..
terak
6. pro 2010
Já jsem se informovala v jeslickach, kde mi pani rekla, ze co nejdriv. Vzhledem k tomu, ze chci maleho davat na jeden den v tydnu uz od roku a pul, tak ja budu prihlasku davat hned po porodu. Dala bych ji uz ted, ale nenarozene deti evidentne neberou 😃 😃 😃
smardik
11. pro 2010
já bych řekla záleží jak kde, malý má 3roky až v říjnu 2011 a přihlášku do školky už máme a vezmou mi ho na 100% a byli už jen 3poslední volné místa,pak tam šli ještě kamarádky a už měli smůlu. a to byla až třetí školka kde mi ho vzali,ve 2 mi řekli že už v srpnu měli na příští rok úplně plno a k zápisu už pak půjdou jen ty děti které tam nastupují,budou jim volat
reruna
11. pro 2010
zápisy do školek bývají v březnu nebo dubnu. Trošku se poptej, jak na tom jsou vaše školky, někde je problém s místama, jinde ne, nám řekli, že přednost mají předškoláci, pak sourozenci, pak děti matek, co nastupují do práce a pak ti ostatní a u těch pak rozhoduje, kdo dal dříve přihlášku... ale nakonec brali všechny.

Začni psát odpověď...

Odešli