Kdy podat přihlášku do školky?

kristy2008
15. lis 2010

holky mam dotaz,dcera ma v srpnu 2011 3roky,takze nastup do skolky od 1.zari.chci se zeptat kdy jste podavaly prihlasky.zda uz to mam resit radeji ted,ci pockat po novem roce.nerada bych pak mela problem s mistama.

honzulka
15. lis 2010

Já myslím,že teď se ti moc nepovede dát přihlášku,že jí školky ještě nemají...My museli čekat až myslím do dubna,než školka přihlášky měla a byl oficiálně vyhlášený zápis... 😉 Ale třeba to je u Vás jinak... 😕

benjik
15. lis 2010

Ono asi jak kde,tady to dřív bylo,že člověk podával přihlášku i 2 roky předem,aby vůbec získal místo.Teď už se to nedělá,školky vyhlašují zápisy začátkem jara a přihlašuje se tam.

dexonka
15. lis 2010

přesne tak těžko řict,my davali taky az na oficialnim zapise,nekdy v breznu..........

aguaverde
15. lis 2010

já Chár hlásila do soukromé školky hned po narození 😅 😅 a i tak uvidíme zda pro Chár bude místo či ne 😅 😕

renatajjj
18. lis 2010

Přihlášení do školek bývá většinou březen-duben.

martinka81
5. pro 2010

Já malého přihlásila v lednu, zápis byl až v květnu a to už měli stejně plno, takže za mě- co nejdřív.

paolin
6. pro 2010

u nás školky v daném termínu rozdávají přihlášky a cca za měsíc se jde k zápisu. příští rok prý bude jiný systém přijímání dětí, tak snad to dopadne..a malýho vezmou..

terak
6. pro 2010

Já jsem se informovala v jeslickach, kde mi pani rekla, ze co nejdriv. Vzhledem k tomu, ze chci maleho davat na jeden den v tydnu uz od roku a pul, tak ja budu prihlasku davat hned po porodu. Dala bych ji uz ted, ale nenarozene deti evidentne neberou 😀 😀 😀

smardik
11. pro 2010

já bych řekla záleží jak kde, malý má 3roky až v říjnu 2011 a přihlášku do školky už máme a vezmou mi ho na 100% a byli už jen 3poslední volné místa,pak tam šli ještě kamarádky a už měli smůlu. a to byla až třetí školka kde mi ho vzali,ve 2 mi řekli že už v srpnu měli na příští rok úplně plno a k zápisu už pak půjdou jen ty děti které tam nastupují,budou jim volat

reruna
11. pro 2010

zápisy do školek bývají v březnu nebo dubnu. Trošku se poptej, jak na tom jsou vaše školky, někde je problém s místama, jinde ne, nám řekli, že přednost mají předškoláci, pak sourozenci, pak děti matek, co nastupují do práce a pak ti ostatní a u těch pak rozhoduje, kdo dal dříve přihlášku... ale nakonec brali všechny.