Kdy začínají růst holčičkám pořádně vlásky?

andrisek07
3. čer 2012

Naše malá má 3,5 roku a má sotva 10cm vlásky,ze kterých udělám mini culík.Navíc je má samou loknu takže o to vypadají kratší a já už bych tak chtěla ulíkovat 😉

lucy222
3. čer 2012

Nevim. Mala se s harem uz narodila, nic nevypadalo,takze ted kdyz je namocime,ma je uz pod raminka 🙂 takze my uz aktivne culikujeme cca od 8.mesice 🙂 kazdy to ma individualne-neboj, dockas se 😉 mala ma vlasky po mne - rostou rychle, jsou huste,vlnite... 😉

ined77
3. čer 2012

@andrisek07 ...ahoj 🙂 , tak u holčiček ještě moc nevím, naše maličká má zatím spíš takové číro....uprostřed hlavičky pás s vláskama dlouhýma tak 5 cm, ale na bokách pár chloupků 😀.hrozně moc jí sluší sponečka, ale nenechá si ji, po chvilce skončí v puseně 😝.
ale starší synek nám "zarostl" pořádně až po dvou letech 😀 .a to máme s MM oba vlasy dost husté.
to bude hodně individuální.
mmch...obě děti se narodily s hlavičkou pokrytou jemným chmýřím.kamarádčin syn se narodil vlasatý, ale opravdu vlasatý a zůstalo mu to. dnes má něco po roce a má vyloženě kštici 😉 .
ale jestli to může být směrodatné, to netuším 😉 .

andrisek07
autor
3. čer 2012

@ined77 no malá právě taky měla vždycky plešku a přesně uprpstřed dlouhý pramen,ten sme ustřihli aby to rostlo stejně ale nějak furt nic :D Ale vlasy má fakt husté,krásné vlnité,akorát jí vyrostou tak 2cm za půl roku :(

ined77
3. čer 2012

@andrisek07 ....to přijde, jednou nám ty holčinky taky pěkně obrostou vláskama 😉 😀 .
vzpomínám si na neteřinku, ta měla snad do tří let na hlavičce pět chlupů jak se říká a dnes má vlásky moc pěkné a husté, je jí 6 let 😉 .
já to malé právě stříhat zatím nechci, do očiček jí to nejde, tak uvidíme jak se to bude vyvíjet dál 😉 .kámoška radila vzít ji strojkem na kraťoučko, ale to jí nemůžu udělat 😅 .

andrisek07
autor
3. čer 2012

@ined77 Já ji to taky chtěla vzít strojkem když byla menší,ale u nás by to zas nepřežil tatínek :D Ještě máme dvouletého kluka a toho kdybych nebrali strojkem tak už to má delší než ona :D

petruskaaa
3. čer 2012

To je dost individuální,my jsme se dost vlasatý už narodili,pak nám to průběžně vypadávalo a hned zase dorůstalo,museli jsme trošku šmiknout už před 1.rokem.Teď máme 3 roky a vlasy do půlky zad,ale už nekolikrát stříhaný.Nikdo v naší ani manželově rodině takový háro nemá,nevím po kom to to dítě zdědilo?

gabka32
3. čer 2012

našim holkám začly růst vlásky až po roce, starší dcerka má ve 4 letech už pořádné háro, ale teda spíše hustotou, délku bohužel neposoudím, jaká by byla, ona totiž culíky a sponky odmítá, takže pořád chodíme stříhat :-/ přitom by jí to táááák slušelo 😀

zelvy
3. čer 2012

Ahoj, dcera se narodila s jemným blond chmýřím, na roce měla hlavičku plnou hustých krátkých vlásků, ostříhali jsme ji jen jednou na roce a půl. Od té doby nestříháme,vlásky jí ještě zhoustly a má krásný hustý culíček asi 10cm dlouhý.